Şimdi Ara

Askerde ziraat kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
4.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ziraat kartım var aktif olarak kullandigim. Askerde acemilikte tekrar yeni bir ziraat hesabi acicaklar mi? Yoksa bu kartımı gösterdiğimde maaşım bu karta mi yatıcam??

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hesap açmazlar sanırım. IBAN no alıyolar diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokens

Hesap açmazlar sanırım. IBAN no alıyolar diye biliyorum
    Yanı kartı göstermem yeterli olur ozaman

• Tw Scott kullanıcısına yanıt
    Sen kartını yanında götür zaten açmaları gerekirse söylerler ama ille ziraat hesabı diye tutturmazlar diye düşünüyorum çünkü bize yol ve maaşlarımızı yatıracakları zaman iban nolarımızı istediler banka ayırt etmeksizin. Gerçi halen yatmadı bizimkiler 1-2 aya yatarmış ama sizde farklı olur sen kendi ziraat hesabının ibanını verirsin. Merak etme dostum oraya gidince zaten 2 hafta sonra tecrübeli bir asker olup ne yapacağını edeceğini biliceksin zaten şuan belirsizlik olduğu için biraz stres yapıyorsun ben de öyleydim geçen ay ama gerçekten su akıyor yolunu buluyor.

Ve her türlü kolaylığı sağlarlar yani merak etme sen. Hesabın olmasada ptt'ye yatırıyolar tc ile çekiyorsun paranı ama senin kendi ziraat ibanını kabul ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokens

Sen kartını yanında götür zaten açmaları gerekirse söylerler ama ille ziraat hesabı diye tutturmazlar diye düşünüyorum çünkü bize yol ve maaşlarımızı yatıracakları zaman iban nolarımızı istediler banka ayırt etmeksizin. Gerçi halen yatmadı bizimkiler 1-2 aya yatarmış ama sizde farklı olur sen kendi ziraat hesabının ibanını verirsin. Merak etme dostum oraya gidince zaten 2 hafta sonra tecrübeli bir asker olup ne yapacağını edeceğini biliceksin zaten şuan belirsizlik olduğu için biraz stres yapıyorsun ben de öyleydim geçen ay ama gerçekten su akıyor yolunu buluyor.

Ve her türlü kolaylığı sağlarlar yani merak etme sen. Hesabın olmasada ptt'ye yatırıyolar tc ile çekiyorsun paranı ama senin kendi ziraat ibanını kabul ederler.
    Eyvallah hocam saol.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.