Şimdi Ara

Askerde Terkedildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
100
Cevap
1
Favori
10.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 371 kd olarak gittiğim askerliğimin 2.ayı sonunda evlenme planı yaptığım kız tarafından terkedildim. 1 ay geçmeden de yeni bir sevgili bulduğunu gördüm. Daha öncede terkedilmiş biri olarak bunun ne demek olduğunu bilirim fakat askerdeyken terkedilmek çok ciddi bir travma etkisi yarattı. Evlenme ciddiyetinde olduğum bir ilişkide hele bunları yaşamak ciddi bir şekilde darp etti beni. Şimdi içimdeki şeytan git o çocuğu döv diyor(çocuğun ne suçu var?) diyenler olacak illaki. Bende farkındayım ki asıl suç kızda, fakat söylede bir durum var. Bu çocuk yıllardır bu kızın peşinden koşan ve kızın ortak arkadaş grubundan beri. Yani biliyordu benim askerde olduğumu ve bu süreçte ona yanaştı. Kesinlikle kabul ediyorum asıl suçlu kız lakin çocukta sevgilisi askerde olan birine yavşayabilecek kadar yüzsüz. Fikirlerinizi bekliyorum.
    Not: troll yapmayın arkadaşlar çünkü gerçekten trollenecek bir konu değil
    Not2: kavgacı hırçın bir insan değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GakkosBey -- 10 Ekim 2018; 18:3:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sende onu çavuşla aldat ve ödeşin
  • ben olsam adamin cenesini bir yumrukta kirardim. bu aralar kendimi cok vahsi ve hunhar hissediyorum. nasil bilegin saglam mi? adama kodum mu oturtabilir misin kiz tarafindan terkedilmis, vahsice aldatilmis ve bir kenara atilmis dostum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HACl -- 10 Ekim 2018; 18:30:32 >
  • Unutun gitsin hacı yav niye uzatıyorsunuz zaten sen kızdan uzak olduğun için kendine yeni sevgili edinmiş bu mantık ile olaya bakarsak sen işe gittiğin zaman akşam evine geldiğin zaman sevgilini başka bir erkekle bulurdun büyük ihtimal o yüzden iyi olmuş kurtulmuşsun boşver.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4C740587D

Unutun gitsin hacı yav niye uzatıyorsunuz zaten sen kızdan uzak olduğun için kendine yeni sevgili edinmiş bu mantık ile olaya bakarsak sen işe gittiğin zaman akşam evine geldiğin zaman sevgilini başka bir erkekle bulurdun büyük ihtimal o yüzden iyi olmuş kurtulmuşsun boşver.
    kiz uc kurus etmez de haci adamin manitasini elinden alan o tip dayagi hakediyor. ben olsam affetmezdim. cene kirmak gibi muthis bir olay yok adam gunlerce yemek yiyemez ucunda mapus olsa bile o ceneyi kirardim

• John WICK kullanıcısına yanıt
    Eski nick-avatar daha iyiydi be.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türk kızı yine şaşırtmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum boşver gitsin bu saatten sonra yapacakların ileride senin hayatına zarar olarak geri dönüş yapacaktır muhtemelen. Onların karaktersizlikleri her ne kadar bunu söylemek kulağa ters gelse de kendini şanslı hissetmelisin ki öyle biri ile daha ciddi bir boyuta geçmemişsin ilişkide.Ya daha ilerisinde evlilik sürecinde böyle birşey yapmaya kalkışsaydı ?
  • Türk kızıyla evlenmek mi ?! Ucuz kurtulmuşsun.

• Kurtulmakla iyi olmus. Asker adamin yurekli bekleyeni olur. O yureksizmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olsam gider kızı tokatlarım. Tabii öyle tokat manyağı değil. Anlatacaksın ne kadar iğrenç biri olduğunu. Sonra tokadı vur çık git

• Bence iyi olmuş kızın ne olduğunı öğrenmişsin. Ya bu kızla evlenseydin? Git çocuğa teşekkür et, sonrada döv

• Ne malum çocuğun yanaştığı? Saçmalamışsın
    Kız kendine çekti tabikide,kız istedi gelmesini
    Sen severek kaybetmişsin,kadın milleti bu gönül bağlama.
  • 371 kill/death diye okudum
  • GakkosBey kullanıcısına yanıt
    Boşver, unut gitsin. Şiddet zayıflıktır. Seni ararsa da hiç cevap verme. Hayatını kur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam insan müsvettesi bunlar boş ver.İçin rahatlayacaksa git döv biraz hıncını atarsın iyi gelir.

İlk aşamada tabiki kalp çok acıyor ama kurtuldun böyle bir insan müsvettesinden buna sevin hocam.Şükret haline iyi ki kurtulmuşsun.
  • HACl kullanıcısına yanıt
    Bu aralar ben de öyle hissediyorum. Dövüşelim mi?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.