Şimdi Ara

Askerde ne kadar para harcanır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sigara kullanmıyorum askere gideceğim diye bıraktım 3 hafta oldu şuan pandemiden dolayı çarşı izni vs yok ne kadar para harcayabilirim ona göre yatırımımı bozacağım fazlasını bozmak istemiyorum gidenler varsa ne kadar harcama yaptınız aylık veya 6 ay toplam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Haziran ayında gideceğim henüz gitmedim ama gidenlerle konuştuğum kadarıyla aylık 600-700 arası masrafım olacak. 300 TL sigaraya 300 veya 400 de kantine harcarım günlük 10-15 tl den.

6 ayda 3600-4200 TL arası bi masrafım olacak gibi.

• FordcuGocaHerif F kullanıcısına yanıt

konuyu açtıktan sonra araştırma yaptım 8k harcayanlar varmış az da değil 5 kişiden 2 si 8k civarı harcadığını idda ediyor bedelliye ne kalmış burda 4 de 1 birini askerde yemiş adamlar

• 8K yiyenler parlimeant içip kantine abone olanlar ayrıca onların zamanında çarşı izni falan vardır bizde olmayacak. 8K dahi harcansa bedelliden 32K yine ucuz fark çok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • FordcuGocaHerif F kullanıcısına yanıt

nereye gidiyorsunuz bende mayısta gidiyorum

• Haziran da Antep

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dışardan yemek siparişi yapılabilir mi acaba?

• Zendo kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: FordcuGocaHerif

Bir çok yer duydum öyle

• MassMattle M kullanıcısına yanıt

Ancak don, atletti falan onlara gider masrafın muhtemelen kantinden bir şey alma zorunluluğu yok zaten, erlere de asker harçlığı veriliyor diye biliyorum çok bir miktar olmasa da o bile yeter diye düşünüyorum. Sigara bağımlılığın varsa en çok paranı o yer yerse zaten aylık 600-700 TL sigara parası desen(sigara kullanmıyorum fiyatlarını bilmiyorum bu çevreden duyduğum bir rakam) 3600-4200 TL yapar. Parasını harcayan sigaraya harcadığından o kadar tutuyordur muhtemelen öteki türlü sivil hayatta yapamadığın masrafı orada nasıl yaparsın bilemeyeceğim yemek de ücretsiz fatura da ödemiyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.