Şimdi Ara

Askerde ek çanta ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
11.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bot odası var odada duruyor ordan patlatıyorlar zaten :D yanında olsa bi derece anca uyurken
  • Botlar yanimizda durmuyormyani ? Len o zaman ne yapacgiz

Ne yapmak lazim su canta bot yer degistrme mevzusunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

Botlar yanimizda durmuyormyani ? Len o zaman ne yapacgiz

Ne yapmak lazim su canta bot yer degistrme mevzusunu

BOT'a alttaki bağcık girişinden kilitle hatta mümkünse botun içine iğne koy patlatmadan önce çünki hızlıca denerler oluyorsa giymek için ayağına girsin iğne

edit: bide botun seri numarası var onu sakla biyere yaz o şekilde bulursun her ayakkabının farklı diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murattimeister -- 15 Eylül 2014; 10:20:53 >

• Igne kalsin )) sabah sersemliginde igne aklima gelmez bana batar alt kilit mantikli

• Kitlenebilir küçük bir çanta almak iyi olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesela ?
    ne boyutlarda olmali ?zateb orada canta verecekler diger cantayi da depoya koyacagiz ayrica yanimizda kitlemek icin alacagimiz canta yi sokabilecek miyiz kogusa ?izin verirler mi ben anlamdim bu isleri cok karisik ))

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    ufak işte traş bıçağı ayak kremi vs şeyleri koyabileceğin ufak çift fermuarlı(kilit için) göze batmıycak birşey olsun dolabın en arka bölümüne koyarsın ben öyle yapıyordum
  • Beyler biz şimdi bavulu bırakıcaz anlaşılan bırakırken iç çamaşırlarını ve havluları mecbur alıcaz o zaman bavulda bişe kalmıyo zaten aldığımız havluları ve iç çamaşırlarını dolaba koysak nasıl kilitleyeceğiz onları traş seti gibide değilki nasıl bir güvenlik önlemi alalım götürmemeleri için? Askere gitmesi değildi sırf şunları düşünüyorum arkadaş..
  • Valla ben de onlari dusunyorum promosyin kozmetik cantalari var ondan gotrururum eski olanindan , sabun zirt pirt onalari koyarim da...dus jeli pudra sampuan havlu ivir da zivirda onlari da bize verilecek olan cantaya koyariz..depodaki cantada ise sadece sivil kiyafetlerimiz olur sanirim bos halde depoda durur ?

Vall bilmiyorum .... tuvalet derdi silah egitim derdi yetmedi simdi de bu dert cikti..nersi cikacak falan dye hic dertlenmiyorum daha

• Tiesto55 T kullanıcısına yanıt
    iç çamaşırı falan fazla götürme bütçeni bilmiyorum ama zaten ucuz giy at yönetimi daha karlı bide askeri malzeme satan yerlere güvenip alma siyah derler siyah olmaz haki renk olur ordan almak daha mantıklı kesinlikle TERMAL içlik alın paraya kıyın alın ordan içlik veriyorlar 2 kişi giricek kadar oluyor 1 tane termal içlik alın gözünüz gibi bakın ona kimseyede çaktırmayın benim üstümde ilk üstümüzü değiştirirken görmüşlerdi aaa seninki çuk oturdu demişlerdi bende kilo var ondan öyle durdu demiştim zaten termal içliği kışın hiç çıkarmayın yatarken dışarda saklamak içinde parkanız için zaten üstüne şimdi unuttum birşey aldırıyorlar korusun diye dolabın arka tarafına onun içine koyun sanki bişi yokmuş gibi dursun empati kurun bide dolaplar kitlenmiyor aman kitleyim demeyin ne çakal olun ne saf size şöyle söyleyiyim korkutmak gibi olmasın ama yandaki duşta sıcak su akıyor mu diye bakarken öbür kabinden benim şampuanımı çalmışlardı 3tl'lik birşey hani head&shoulders falanda değil yani şampuan vs zaten orda var zaten ordan verilen çanta spor çantası bizim acemilikte dershane vardı tarih dersi gibi ders görüyorduk o derslikte duruyordu diğer gelirkenki çantanıda depoya atıyorlar ordan verilen çantaya ben gelirken getirdiklerimi sporlardı gelirkenki çantaya koymuştum hem çantalar karışmasın diye ayakkabıda en dandik patlamamış spor ayakkabınızı götürün ordan verilen spor ayakkabı ile herkesin aynı bide onun peşinden koşturmayın çalınınca yenisini depoya atarsınız. Zor ya zenginde fakirde orda kimin hırlı kimin hırsız olduğuda belli olmuyor ilk başta

• quote:

Orijinalden alıntı: Cremiesto

iç çamaşırı falan fazla götürme bütçeni bilmiyorum ama zaten ucuz giy at yönetimi daha karlı bide askeri malzeme satan yerlere güvenip alma siyah derler siyah olmaz haki renk olur ordan almak daha mantıklı kesinlikle TERMAL içlik alın paraya kıyın alın ordan içlik veriyorlar 2 kişi giricek kadar oluyor 1 tane termal içlik alın gözünüz gibi bakın ona kimseyede çaktırmayın benim üstümde ilk üstümüzü değiştirirken görmüşlerdi aaa seninki çuk oturdu demişlerdi bende kilo var ondan öyle durdu demiştim zaten termal içliği kışın hiç çıkarmayın yatarken dışarda saklamak içinde parkanız için zaten üstüne şimdi unuttum birşey aldırıyorlar korusun diye dolabın arka tarafına onun içine koyun sanki bişi yokmuş gibi dursun empati kurun bide dolaplar kitlenmiyor aman kitleyim demeyin ne çakal olun ne saf size şöyle söyleyiyim korkutmak gibi olmasın ama yandaki duşta sıcak su akıyor mu diye bakarken öbür kabinden benim şampuanımı çalmışlardı 3tl'lik birşey hani head&shoulders falanda değil yani şampuan vs zaten orda var zaten ordan verilen çanta spor çantası bizim acemilikte dershane vardı tarih dersi gibi ders görüyorduk o derslikte duruyordu diğer gelirkenki çantanıda depoya atıyorlar ordan verilen çantaya ben gelirken getirdiklerimi sporlardı gelirkenki çantaya koymuştum hem çantalar karışmasın diye ayakkabıda en dandik patlamamış spor ayakkabınızı götürün ordan verilen spor ayakkabı ile herkesin aynı bide onun peşinden koşturmayın çalınınca yenisini depoya atarsınız. Zor ya zenginde fakirde orda kimin hırlı kimin hırsız olduğuda belli olmuyor ilk başta

Alıcağımız içlik hangi renk Olmalı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tekadamm kullanıcısına yanıt
    haki rengi
  • Ben 1 bavul 1 canta götürmüstüm salak gibi sanki tatile gidiyoz ツ hatta tasırken zorlanmistim arkadaslar yardim etmisti;) hiç birşey götürme herşey orda var. Bir traş bıçağı , köpük birazda çamaşır al yeter.

• şimdi diyorsunuz ki kısaca açıklar isek, yanımızda askere sokabileceğimiz bir bavul var ama, bu bavul çok büyük olursa sivil eşya deposuna kaldırılıyor ?
  • TaMIsabeT T kullanıcısına yanıt
    aynen
  • Mesajımız bulunsun
  • beyler ben sadece iç çamaşırı traş takımı götüreceğim şubatta gittiğim için içliği üstümde olacak bana sivil eşya deposuna kaldırılmayan dolabın içine koyup kilit vuracağım bir çanta önerirmisiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.