Şimdi Ara

Asker, teslim olan kadın ve çocuk teröristleri ellerinden tutup indirdi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Değmez. Belki kaç askerimin, polisimin kanı o kirli ellerinde. Ve sen o kirli elden tutup inmesine yardım ediyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 17 Haziran 2017; 22:38:6 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oktayakgoz

Senin dinin sana bunu yasaklıyor biliyorsun değil mi.

Mesela peygamber efendimizin(sas) sevdiği arkadaşları ve akrabaları şehit düştü fakat onları şehit eden kimse için onur kırıcı davranış bile yapmadı. Siz kimi örnek alıyorsunuz ?

İftarı açtık dedin ya müslüman olduğunu düşünerek soruyorum. Müslüman değilsen cevap vermene gerek yok.

"SAS" ne kardeş? "Su altı savunma" mı anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 17 Haziran 2017; 23:3:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beels

Bu çocukları dağlara nasıl çıkarıyorlar aileleri nasıl izin veriyor , veya kaçırıyorlarmı ? Artık malesef tek çözüm acımadan ateş emri verilmesinden geçiyor. Bu şekilde korkmazlar , sık sık , tutuşunca teslim ol nasılca tsk öldürmüyor düşüncesindeler , 3 kişimi var 2 sini öldür 1 inden bilgi al sonra onuda öldür. Savaş bu.

Kaçırıyorlar. bazıları kardeşlerinin ısrarıyla dağa çıkıyor, geri dönmeye çalışanlarıda ya öldürüyorlar yada tehdit ediyorlar.
  • quote:

Senin dinin sana bunu yasaklıyor biliyorsun değil mi.

Mesela peygamber efendimizin(sas) sevdiği arkadaşları ve akrabaları şehit düştü fakat onları şehit eden kimse için onur kırıcı davranış bile yapmadı. Siz kimi örnek alıyorsunuz ?

İftarı açtık dedin ya müslüman olduğunu düşünerek soruyorum. Müslüman değilsen cevap vermene gerek yok.

Ne yani dağdaki terörist benim şanlı şerefli askerimi şehit edecek ben bir şey yapmıcam. Emin ol elimde olsa şuç olmıcağını bilsem o dağ farelerini en az 1 ay acı çektire çektire gebertirim. En azından şöyle düşün senin aile fertlerinden birinin başına bu dağ fareleri yüzünden bir şey gelse Allah göstermesin şu yazdığın sallama hadisteki şeyi yapmıyacağına eminim

• wasted.wastelander W kullanıcısına yanıt
    su cevap konunun en begenilen cevabi olmus ya sizin ben cibilliyetinize tukureyim!

• quote:

Orijinalden alıntı: wasted.wastelander

quote:

Orijinalden alıntı: Knight Artorias

quote:

Orijinalden alıntı: wasted.wastelander

Kadin cocuk fark etmez bolucu terore bulasanin kafasina sikacaksin.

Arkadaş hiç utanmadan bunu yazabiliyorsun vay be

Bak guzel kardesim bu bahsedilenler sempatizan,pasif destekci falan filan olsa rehabilite edilip topluma tekrar kazandirilabilir ama bunlar eline silah almis .o silahla sucsuz gunahsiz askerlerimizi sehit edebilirlerdi ama neyseki bu hainlikleri yapamadan yakalanmislar simdi bunlari bu gercekler varken sag birakmak o sucsuz askerlerimize haksizlik etmek olur diye dusunuyorum.

Sen çocukken kendi seçimlerini yapıp kendin eyleme geçirebiliyor muydun yoksa baban sana zorla bir şeyler yaptırırken tamam tamam mı diyordun. Bir insan canı senin için bu kadar basitse konuşulacak bir şey yok

• Makara mı yapıyorsun ?

• **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim hadis değil. Diyorum ki yaşantısından örnek ver. Hadi o olmadı osmanlı zamanından örnek ver. Bir tane esir sağdan soldan atılma yada işkence olmuş mu

Olmuş ise seninle aynı fikre sahip olurum

• quote:

Makara mı yapıyorsun ?

Ciddiyim kardeş.

"SAV" demek istedin heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Halikarnas Şakşakçısı -- 17 Haziran 2017; 23:35:35 >
  • Salavat kısaltması. Peygamber efendimizden bahsederken her zama söylenir

Şimdi farkettim evet sav demek istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktayakgoz -- 17 Haziran 2017; 23:41:8 >
  • quote:

Salavat kısaltması. Peygamber efendimizden bahsederken her zama söylenir

Şimdi farkettim evet sav demek istedim

Hocam hangi din yasaklamış teröristin öldürülmesini ? Açıklayın bilelim. Suçsuz günahsız milleti vurmuyorlar ya yasak olsun. Düşmanı,teröristi, bölücüyü vurmak gebertmek ne zamandan beri günah olmuş, yasaklanmış ?
  • Drakeshark D kullanıcısına yanıt
    Öldürülmesin demiyorum elbette ki çatışma anında öldürülür ama sonrasında dağdan aşağı atma yada başka bir şey yapılması doğru değil.

Yada çocukları eşleri öldürülsün demek doğru değil. Yoksa teröristle mücadele edilmesin demiyorum

• quote:

Benim bahsettiğim hadis değil. Diyorum ki yaşantısından örnek ver. Hadi o olmadı osmanlı zamanından örnek ver. Bir tane esir sağdan soldan atılma yada işkence olmuş mu

Olmuş ise seninle aynı fikre sahip olurum

Senin dediğin karşında savaştığın düşman varsa yapılır.bunlar insan değil,bunlar kalleş,bunlar şerefsiz,Bunlar ekmeğini yediği vatanı bölmeye çalışan itoğlu itler.Bunlara her türlü işkence yapılır.
  • **Nightmare** kullanıcısına yanıt
    Dinimizde işkence yok. Işıdden ne farkımız kalır o zaman.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.