Şimdi Ara

AŞK DİYE BİRŞEY OLDUĞUNA İNANMIYORUM

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
4
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AŞK DİYE BİRŞEY OLDUĞUNA İNANMIYORUM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    43 Mesaj
    Arkadaş hep mi yakışıklı kaslı adamlara aşık olurlar anlamıyorum ki cidden birisi ortalama bir kıza teklif etse direk tipine bilmem nesine bakıyorlar. Gittiğim kursta elemanın teki geldi bayağı yapılı yakışıklı birşey sınıfta da fazla konuşmadığım ortalama bir kız vardı iki gün sonra çıkmaya başlamışlar arkadaş anlamıyorum ki ne ara tanıştınız aşık oldunuz ya birisi bana açıklasın aşk diye birşey varsa

|
    |
    Hafif kaslı ortalama biriyim utancımdan kızlarla konusamadım teklif etmedim 2 tane teklif geldi ikisinide içime kapanık olduğum için reddettim içim rahat yalakalığa lüzum yok kızların peşinde koşmaya yalaklanmaya götünde dolaşmaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: karahancer2

Hafif kaslı ortalama biriyim utancımdan kızlarla konusamadım teklif etmedim 2 tane teklif geldi ikisinide içime kapanık olduğum için reddettim içim rahat yalakalığa lüzum yok kızların peşinde koşmaya yalaklanmaya götünde dolaşmaya

Bende böyle düşünüyorum da fena olmazdı be kendim gibi birisini bulsam mutlu olsak falan ama olmuyor işte
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stannis Baratheon. -- 11 Aralık 2017; 0:19:38 >
    |
    |

İstanbul Teknik Üniversitesi
    Civil Engineering & Economics
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.