Şimdi Ara

AŞK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aşk biter... için hüzün doludur. bir yanın bittiğini kabul etse de diğer yanın, "belki daha yapılacak bir şey vardır" der. öylece durup gözlerinin içine bakarsın. sana yeniden, "gel" demesini beklersin. "ben de senden ayrılamam" demesini beklersin. ama o söz hiç çıkmaz ağzından, duyamazsın. gururlusundur, istenmediğin yerde durmazsın.Ağzından, "evet, bence de bitmeliydi bu aşk" sözcükleri çıkar ama buna sen bile inanmazsın. gururun sana oyun oynamaya başlar. önce, "belki biraz zaman vermeliyiz birbirimize" diyerek gururunu ucundan köşesinden yemeye başlarsın. öyle bir an gelir ki, "ne olur ayrılmayalım" demeye kadar vardırırsın. bu sözleri nasıl söylediğine inanamazsın. onun sıcaklığını hiç kimsede bulamayacağını bilirsin. kimse onun gibi gülemez, kimse onun gibi dokunamaz. kimseyi onun kadar sevemezsin. bunlar içini sıkar. nefes alamaz hale gelirsin. ne geceler gecedir, ne uykular uyku. artık birkaç dakika huzurlu uykuya hasretsindir. uyuyamazsın. ondan gelecek bir tek haberi umutsuzca beklersin. telefonun yanında kaç gece sabahladığını hatırlayamazsın. beklemek ölüm gibi gelir insana. hayat devam ediyordur ama bir şey hep yarım, hep eksiktir. yüreğin asla eskisi gibi atmayacaktır. başka aşklar seni kandıramayacaktır. kiminle beraber olursan ol, onu her zaman hatırlayacaksındır. yıllar sonra bile olsa bir gün sana, "gel" dese nerede ve kiminle olduğuna bakmadan ona koşacaksındır. kahredici bir gerçektir bu. bunu bilmek çok daha acı vericidir. katlanırsın çünkü acı senin kardeşindir. o kimbilir kiminle, hangi mutlu hayatın içinde yeni aşkının tadını çıkarmaktadır. bunu da bilirsin. bilirsin ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 6 Kasım 2006; 23:26:25 >

• hocam bu ne yaaa. bitirdin beni. tam durum özetleyici bi yazı olmuş. bi yazı benim durumumu ancak bu kadar iyi açıklar

biliyorum bi daha asla gel demeyecek. ama hala umutla bekliyorum. Çok teşekkürler
  • arkadaş gece gece dertlencek yer arıyodum.oldumu şimdi bu yaa
  • değmez ya üzülmeye değmez yapmayın arkadaşlar...
    gün gelicek ve hatırlayıp güleceksiniz bunlara sadece unutmayın...
  • naptin arkadasim ?? resmen duygularima tercuman olmussun
  • aşk böyledir işte, peki o sevdiğini tamamen kaybettiğinde neler hissedersin? işte insanı mutlu eden aşk bir anda yıkıverir. ben çok yıkıldım ama seneler sonra toparlıyor insan, ne ölenle ölünüyor, ne de gidenle gidiliyor. çok takma kafana başka işler ile uğraş düşünme fazla, kendine yazık edersin, ben ettim oradan biliyorum.

aşk kaderle ortaklaşa çalışır, ikisinin de iyi olması imkansıza yakındır.
  • ah deryam ah
  • hasssssssss
  • Yazının sonundan ders alın ve o sayfayı kapatın.! çünkü önünüzde eskisini aratmayacak yeni sayfalar var..!
  • quote:

o kimbilir kiminle, hangi mutlu hayatın içinde yeni aşkının tadını çıkarmaktadır.

cahill
  • aaaaaaah ahhh
  • yannız olmadığıma sewindim başka bi teselli yok maalesef...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darnglove

yannız olmadığıma sewindim başka bi teselli yok maalesef...

ahhh başka bi teselli olsada avutsak bari kendimizi neyi düşünürsen düşün bi yerden yine O na bağlanıor herşey.....
  • yok böle şeyler...yok........................

AAAAAAAAAARRRRRGGGGGGGGGHHHHHHHHH....................

HHHAAAAAAAAYYYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRRRR.......

• yapmayın bunu bana!!!!!!!!!!

acı çekmekten gururumu beş paralık etmekten bıktım artık!!!!!!!!

ooooooooooooooffffffffffffffffff
  • insan unutmaz,unuttuğunu sanır
    ışık yoktur geceleri
    var mı ki onsuz şafak çizgisi....
  • sevgili arkadaşlarım; sizlere burdan bir şarkı armağan ediyorum, mutlaka dinleyin isteyenler pm den ulaşsınlar. ah ah anlyorum sizleri. ..

suavi-kalanların ardından
  • "haberin yok ölüyorum"
    "yanlızlık paylaşılmaz"
  • aşk imkansız olunca aşktır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozdemir_

hocam bu ne yaaa. bitirdin beni. tam durum özetleyici bi yazı olmuş. bi yazı benim durumumu ancak bu kadar iyi açıklar

biliyorum bi daha asla gel demeyecek. ama hala umutla bekliyorum. Çok teşekkürler

Al benden de o kadar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.