Şimdi Ara

Aşırı temizlik hastasının verdiği Polo ilanı ( Kendisine mesaj gönderdim) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
1
Favori
14.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Espriler falan hep çalıntı :P Accık orcinal olun yahuu.

Aşırı temizlik hastasının verdiği Polo ilanı ( Kendisine mesaj gönderdim)
  • Arka koltukta streç var demekki yeni kaplamış ve fotoğraf çekmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kisi de dememis "Burada asil sorun ve konu polo 1.0 'ın 110.000 olmasi" diye.

• Bende araç konusunda çok titiz bir insanım, hatta çevremde benden daha titiz biri yok ama bu adamın yaptığı muameleyi yapmam için dünyada son kalan clk gtr, ferrari f40 gibi kolleksiyonluk araçlardan birine sahip olmam lazım ki bu kadar özen göstereyim. Polo ne kadar adam için kıymetli olsada şehir içi götür getir yapılsın diye yapılmış bir araç. İnek gibi tapmaya, parasının esiri olmaya gerek yok.
  • Halimize şükür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karahancer2

Arka koltukta streç var demekki yeni kaplamış ve fotoğraf çekmiş
    Aynen öyle. Milleti keklemeye çalışıyor insanlara çok titiz imajı verip arabayı yüksek fiyata okutacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Bu ne yahu bu kadarda titiz olunmaz altındaki uyduruk polo ne olacak sanki görende mercedes s600 filan sanacak
    İsterse Toros olsun size ne?

Sana göre değersiz olan araba bir başkasına göre en iyi araba olabilir.

Azıcık empati.

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

İsterse Toros olsun size ne?

Sana göre değersiz olan araba bir başkasına göre en iyi araba olabilir.

Azıcık empati.

Alıntıları Göster
    Hayır efendim empati filan yapamam bu ne yahu milletle dalga geçer gibi ilan açıyorlar sahibindene ! kimse almaz o arabayı o fiyata zatende , adamın yaptığı ayrı bir cinslik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 11 Ekim 2018; 14:57:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

Hayır efendim empati filan yapamam bu ne yahu milletle dalga geçer gibi ilan açıyorlar sahibindene ! kimse almaz o arabayı o fiyata zatende , adamın yaptığı ayrı bir cinslik

Alıntıları Göster
    Ben yaptığı normal demiyorum. Bana göre de absürt bir ilan.

• quote:

Orijinalden alıntı: SW4RTHY

Ben yaptığı normal demiyorum. Bana göre de absürt bir ilan.

Alıntıları Göster
    Bu ilanı normal bir şekilde açsa satma ihtimali vardı ama bu şekilde satamaz hocam , saygılarla
  • cevap göndermemiş mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uza -00-

Espriler falan hep çalıntı :P Accık orcinal olun yahuu.

Belki aynı kişidir, değilse iyi yakalamışsın

• İçinde osurmadığını ispatlaması lazım sıfırdan daha temiz olduğunu iddia ediyor ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalya -- 11 Ekim 2018; 15:14:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: humerus06

Adam bizim köydenmiş. Bir gece ansızın gidip pedallardaki kapı kollarındaki jelatinleri ve SİTREÇ filmi sökebilirim
  • Şebeke suyundaki klor araba boyasına bir şey yapamaz, insanlar içiyor arabaya ne olsun?

Hadi bir bentley sahibi bunları söylese neyse de...

Oha mesajı atan sizmişsiniz, daha iyi okumam gerekirdi.

1.0 tsi motor..

daha küçüğü yok mu? iyice cücük gibi kalmış motorlar.. Nereden nereye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 11 Ekim 2018; 16:1:13 >
  • Nükleer tıp uzmanı süper sivri zeka, zihni sinir tarzı doktor arkadaşım vardı, arasıra benim fabia vrsi alır, eşiyle gezerdi.. Bir gün özenip C-max aldı 3 ay evin önünde yattı aracı, işe bile dolmuşla gitti geldi, bir gün jantını sürtmüş, 15 gün pimpiriklendi, sonra sattı..

Böyle tipler var ve gerçek.. Hatta aramızda yaşıyorlar, o derece yani..

Vermiyeceğini bildiğim için aracını hiç istemedim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freemangroovy -- 11 Ekim 2018; 16:12:46 >
  • O direksiyon ile nasıl rahat etti acaba, aklıma deli sorular.
  • Tişikkirlir sitriç ıdım.

• Bugatti Veyron'um olsa böyle bir saçmalık yapmam. İnsanlar yemeyip içmeyip araba sahibi olunca böyle oluyor demek ki.
  • arabadan da,ilandan da tiksindim.ben ayda 1 benzinlikteki basınçlı suyu zor tutuyorum arabaya.adam resmen hayatını arabaya adamış.cidden psikolojik bir sıkıntı bu.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.