Şimdi Ara

Aşırı mahcubiyet Durumu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kız arkadaşıma sürekli mahçup oluyorum.Geçen hafta biraz durumum kötüydü çıkışta plan yapmıştık yemekhane de yer çıkarız demiştik kız bana evden hayvani bir sandviç hazırlamıştı sırf yemekhaneden yemiyorum tiksiniyorum yemeyim diye sonra oturduk büyük yeminler ettim arabayla gitmiş 3 bira getirmiş bana ki içmem diye yeminler atmama rağmen sonra eve bıraktı arabada çantama sigarasını koymuş içerim diye hayır o kadar kötü hissettim ki kendimi onun sigarası olmadığında içsin diye veriyorum yok kendisinin olmayınca içmiyorda
    Dedim ki pazartesi sushi yemeğe gidiyoruz ben ısmarlayacağım tm tm dedi pzt okul çıkışı binbir yemin ettirdi herkes kendi hesabını ödemezse götürmem diye orada 1 saat para ödemede birbirimizi yedik.Bana dediki araba park parasını öde yeter ödeştik.Hayır diyorum parayı çantasına koyuyorum kıyamet kopuyor.Doğum günümde evde pasta yapmış 90 liralık şarap almış gelmiş yine ben mahcup oluyorum.Dün zorla kebab yemeye götürdüm hesabı ısrar kıyamet ödedim.Eve giderken sarılırken kendi hesabının parasını ceketimin cebine atmış.Ne yapacağımı bilmiyorum.Eve yemeğe çağırıyım diyorum ev arkadaşlarımdan çekiniyor. Artık 1 oldu 2 oldu yerin dibine geçtiğimi hissediyorum.Sürekli kurabiye pasta börek yolluyor annesi.Durumumda kötü değil hani anlatabileceğim bir yere gidecek oluyorum arabayla götürüyor gerek yok diyorum bak bakmışım gelmiş.Bu durumdan nasıl kurtulabilirim.
    Gerçekten kendimi beleşçi aç köpek gibi hissetmeye başladım son zamanlarda.Hediye almayı düşünüyorum şöyle en sağlamından sizce hediye fikri nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metufkcr -- 14 Nisan 2018; 14:58:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok tatlısınız lan :) tek derdin bu olsun bro
  • web programcısı kullanıcısına yanıt
    Ya cidden allah bozmasın

sanırım öldüren üniversite hayatımda başıma gelen güzel şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konunun linkini kıza at
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.