Şimdi Ara

Aşırı Isınan ve Çok Ucuz Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.202
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir test riginde kullanmak üzere olabildiğinde ucuz ve olabildiğince ısınan bir ekran kartı lazım. Piyasadan bir kaç adet alabileceğim hangi ekran kartını? Aklıma GTX4xxx serisi ya da Radeon 7xxx serisi geliyor ama fiyatları 100TL civarlarında sanırım hala. çok daha ucuza çok ısınan bir kart lazım.

Aynı şekilde işlemci de lazım yine aşırı ısınan ve çok ucuz olacak. İşlemci forumunda da önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiden katkı yapacaklara teşekkürler.

• GT730, fansız veya GT710 soğutucusuz.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    Hocam siz yazınca fark ettim ama bunların TDP baya düşük. Tam boy PCB ile ciddi ısı üretecek bir kart lazım. GTX480 kıvamında ısı ve boyut olacak ama fiyat çok düşük olmalı.
  • massacrer kullanıcısına yanıt
    GTX9800 gibi bir şey lazım size. veya X1950-HD2600 falan. En temizi GTX470-480 olur tabi.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    GTX470 ve GTX480 fiyatları adetli alım için fazla geldi. Diğer kartları da bir inceliyorum hocam, teşekkürler
  • O yazdığın serilerde TDP'si yüksek olanları 100 liraya bulamazsın, en düşük 150 liraya 120-150 TDP arası bulunabilir. Hele de HD 7XXX serisi kartların 120 TDP'den fazlaları 200 liradan aşağıya göremezsin.
  • neutumn N kullanıcısına yanıt
    Ölmüş eşek arıyorum zaten farkındayım hocam. Sanırım 100TL gibi bir parayı vereceğiz bu gidişler kart başına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.