Şimdi Ara

Aşırı derece de düşük hız

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar 1 ay evvel türknet ailesine katıldım. Müşteri hizmetleri hariç diğer hicbir hizmetinden memnun değilim. Adam akıllı bir türlü kullanamadım.interneti. türknet telekom a telekom da.turknete topu atıp duruyor. En son sorun modem dendir de karar kıldılar ezbere. Bana söylenen başka bir modem ile denemem. Adsl olsa çok modem var eetrafımda deneyebileceğim ama vdsl pek yok. Teknik ekibin yapması gereken modem getirip denemesi ama gel gör ki o kutsal görevi de bana bıraktılar ve arıza kaydımı sorun çözüldü diye otomatik kapattılar.

Modeme 79 m bit civarı hız geliyor ama aldığım.hiz şaka gibi 3 m.bit üzerine çıkamadım. Anlayan eden varsa yardımcı olsun kafayı yemek üzereyim.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Efsane48 -- 10 Mart 2022; 22:46:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün bende de durum böyle.

• Merhaba, yaşadığınız durumu kontrol edebilmem için destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Merhaba, siz de aynı durumu yaşadığınızı iletmişsiniz. Kontrol edebilmem için aktif bir kaydınız varsa paylaşır mısınız? Ya da PM üzerinden müşteri numaranızı konu linki ile paylaşabilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Destek konusunda paylaştım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fr.BJK kullanıcısına yanıt
    Kontrol edip bilgi vereceğim.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Destek kaydı olusturmadim en son başka bir modemle deneyip geri dönüş yapın denildi bende daha uygun bir modem bulup deneyemedim henüz

• Efsane48 kullanıcısına yanıt
    Farklı bir modem ile tekrar deneme yaptığınız zaman bilgilendirmenizi rica ederim.
  • Bende de modem, bina içi kablo deyip durdular, sağlayıcı değiştirince o sorunların hiçbiri kalmadı. Komple sallapati bilgiler, modemden olma olasılığı oldukça düşük. Firmalar ilk iş suçu kullanıcılara yıkıyor anca çözüm yok.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.