DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Silindi]
115
Cevap
8
Favori
5.165
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Aşırı asosyal'e meslek önerisi..
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      konuyu okumadım başlıktan.. tıp,ce,eee (tabi devlette olacak)
      |
      |

• Binbaşı
      1348 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Nisan 2012 00:19:43
      quote:

Orijinalden alıntı: musso.tr

akademisyen ol.6 saat derse girersin gerisinde odana kapanırsın ya da evde falan grafik tasarımı yapanlar var.ya da kitap yaz evde.

Leica Sen fotoğrafçı mısın yoksa haritacı mı? Merak ettim.

Konuyu açan şahsa gelirsek. Bak kapandıkça daha çok kapanırsın. Gerçi açılmanın da bir faydası yok ama biraz insan içine çık sonra geçmişine bakar bakar küfür edersin.
      |
      |

• Yarbay
      2518 Mesaj
      17 Nisan 2012 08:51:28
      fen lisesinde okuyormuşsun derslerinde iyiymiş. üniversitedn sonraki hayatında kızlar sana koşarak gelir merak etme. sabret bu zor bir dönemden geçiyorsun

• Binbaşı
      1066 Mesaj
      17 Nisan 2012 16:21:17
      quote:

Orijinalden alıntı: filinte

fen lisesinde okuyormuşsun derslerinde iyiymiş. üniversitedn sonraki hayatında kızlar sana koşarak gelir merak etme. sabret bu zor bir dönemden geçiyorsun

Hocam sosyalleşmek illa kız arkadaşının olması değildir ki.Kızlarla konuşabilmek ve takılabileceğin arkadaşlarının olması gibi sürüyle ölçüt var.Sosyal olmadan bu hayatta bir halt yenmez söyleyeyim.Aşırı sosyal olmak da bir yerden sonra hoş değil arayı bilmek lazım.
      |
      |

• Yüzbaşı
      566 Mesaj

Android Beta Tester
      17 Nisan 2012 16:41:12
      Arkadaşlarının falan seni takmayışı tipinle alakalı değil tamam yakışıklı olsaydın belki orada pısırık pısırık otursan bile senle konuşmak isteyeceklerdi ama sen orada pısırık oturuyorsan suçu direk tipine bağlamak doğru değil.Mesela kız arkadaş aramayı bırak sadece arkadaş ara onların yanında rahat davran aslında onlara nasıl biri olduğunu göster ve tipinle değilde kişiliğinle yargılanmaya başla.Senin tipine laf atıyorlarsa altta kalmayacaksın ezeceksin gerekirse vuracaksın ama altta kalmayacaksın sonra yapmamaya başlayacaklardır.Ayrıca bir top al git basket sahasında tek başına oyna ne bileyim bisiklet al bol bol gez bir hobi bul kendine insanların arasına girdikçe aslında tipin sadece ilk etkilemede önemli olduğunu anlayacaksın.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Nisan 2012 18:58:00
      .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi entrik4 -- 22 Nisan 2012; 10:42:14 >

• Yüzbaşı
      266 Mesaj
      17 Nisan 2012 19:21:03
      uzak yol kaptanlıgı senın ıcın en ıdeal ıs.bı cıkarsın 6 ay donmessın kımseyı ıstemessen yollarsın calısanlarıda odandan dısarı.
      |
      |
    • Teğmen
      107 Mesaj
      17 Nisan 2012 19:26:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Evden yapabileceğin bir iş olması lazım. Ne biliyim çizime yönel, iç mimarlık falan. Veya yine ev üzerinden yapabileceğin işlere yönel işte. İnternetle ilgili bir şeyler öğren, kod yazmak falan. İnternet sitesi tasarlamayı öğren. Başka diyebileceğim bir şey yok.

iç mimarlık aşırı sosyallik gerektşren bir iştir...
      |
      |

6 Not
      17 Nisan 2012 19:29:17
      Bu dediklerin de ciddi misin? Evet ciddi isen ve Bursa'daysan sana sahip çıkarım birader. 2 haftalık eğitimden geçeririm,playboya dönersin..
      |
      |

• Teğmen
      212 Mesaj
      17 Nisan 2012 19:54:47
      quote:

Orijinalden alıntı: entrik4

----------------------------------------------------------------------------

hafızası çok kuvvetli olan insanların bazılarında yüzünde sert somurtkan bir ifade oluşabiliyor diğer insanlar ondan çekinebiliyor
      sendede bu hastalıktan var olabilir
      dikkat dikkat ben tedavisini biliyorum

bu matematik profesörü gibi

---------------------------------------------------------------------------

bu hastaliğin adi nedir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      28 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:06:59
      quote:

Orijinalden alıntı: sonics093

Önce bu asosyal halini düzelt yoksa hiçbi meslekte mutlu olamazsın şu durumunu bi hallet ondan sonra her mesleği seçebilirsin kendine zaten başarılıymışsın işte ne güzel

üstteki güzel yoruma katkıda bulunuyorum: önce bunu halletmen lazm oda kendini sevmenle alakalı ki buda sonradan düzelecek merak etme.Bende senn gibiydim üniversteye geçtim şimdi düzeldim biraz.ailenin değerini de anlıcaksn merak etme.şu video yu bi izle derimhttp://www.youtube.com/watch?v=To-l3Iv457A&feature=related DERT DEDİĞİM ŞEYLERİN DERT OLMADIĞINI BEN O GÜN ÖĞRENDİM Bide ben yakışıklıyım ama senn gibiydim zamnın kızları pek tipe bakmıyo artık tipe bakanlar eskide kaldı
      sosyal olmaya çalışma sakın! kendin ol yeter dostum
      |
      |

• Yüzbaşı
      818 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:12:59
      Aslında çok şanslı bir insansın. Diğerleri gibi olmadığın için.
    • Binbaşı
      1255 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:16:14
      ss isteruk
      |
      |

Dünyaya Geldik Bir Kere Görmek İsteriz Şampiyonluklar İçinde ...
      Просто знать, что где-то там на этой земле есть ты, станет для меня, в моем аду, уголком рая …
      Я не знаю где ты,что ты делаешь сейчас но я в каждом месте скучаю по тебе …
      Счастье - это когда в небе звезда падает, а тебе и загадать нечего …
    • Binbaşı
      1492 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:24:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Rayah

Aslında çok şanslı bir insansın. Diğerleri gibi olmadığın için.

+1

Bende bu arkadaş gibiyim ve çok mutluyum.

PSN: Vawien

World of Warcraft Player - Battle.net: Orbion#21961

• Yüzbaşı
      818 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:27:16
      quote:

Orijinalden alıntı: samibatu

Alıntıları Göster

+1

Bende bu arkadaş gibiyim ve çok mutluyum.

aynen bende sizin gibiyim ve mutluyum.
      |
      |
    • Binbaşı
      1235 Mesaj
      17 Nisan 2012 20:39:50
      Sınıfta hiç kimseyle mi konuşmuyorsun ?
      |
      |

• Yarbay
      2641 Mesaj
      17 Nisan 2012 21:00:48
      quote:

Orijinalden alıntı: laair24426

tipim ve dolayısıyla özgüvenim sıfırın altında beyler... adeta bir hayalet gibi, bedeninden çekilmiş, hissizleşmiş bir ruh gibi yaşıyorum..

fen lisesindeyim, derslerim aşırı derecede iyi. 11.sınıf olmama rağmen bu seneki ygs'de 138 net yaptım mesela. maddi durumumuz da iyi. ama çok dua etmişimdir allah'a "para pul istemiyorum, sağlık istemiyorum, hiçbir şey istemiyorum sadece sevilecek bir tip ver " diye.

gerçekten evde ve okulda zor günler geçiriyorum..

tamamen yapayalnız, zor... ve acı günler..

ciddi anlamda sıyırdım..

muhabbetsizlikten ve karamsarlıktan kafayı yemek üzereyim.. sınıfa giriyorum..kapı önünde lak lak eden grubun önünden geçiyorum sanki yokmuşum gibi..kimse fark etmiyor.... yanından geçtiğim insanların yüzlerine bakıyorum... beni gören yok... sırasının yanından geçtiğim insanlar, beni umursamıyorlar bile... bir kaç adım daha... gözlerim sınıfı taraya taraya... göz göze geldiğim herkes, ama herkes, neredeyse tepkisiz, başka yöne çeviriyor bakışlarını...

orada olduğuma, yaşadığıma..bir varlığa sahip olduğuma dair, en ufak bir kanıt bile yok beyler?? yoktum ben?..ölüydüm?..ya da gördüğüm tüm bu insanlar yoktu aslında, hepsi benim sanrılarımdan ibaretti..

gidip en tepedeki sıraya yalnız başıma çöküyorum..oturuyorum..izliyorum.

ne yapayım sonra açıp test kitaplarına gömülüyorum.. gömülüş o gömülüş, okul çıkışına kadar kalkmıyorum neredeyse..

sanki beni hocalar bile görmüyor.. derste açıp telefondan kulaklıkla müzik dinliyorum.. hiç bir hoca da bakıp "oğlum dersi dinle" demiyor..sınıftaki diğer çocuklara zorla not aldıran hocalar benim yanımdan geçerken önümde başka dersin test kitabını görmesine rağmen dönüp de "dersle ilgilen" demiyor... eminim dersime girenlerin %90'ı ismimi bilmiyordur..

ailem: allah kimsenin başına böyle anne baba vermesin.. bu kadar asosyal olmamın sebebi belki de onlar. bana küçükken neler yaptıklarını, nasıl birileri olduğunu anlatmak bile istemiyorum.. b.k gibi paraları var ama yol parasından başka harçlık alamıyorum.. "yol param yok okula gitmiyorum o zaman" demesem onu bile vermeyecekler.. galiba onlar da beni tipimden dolayı sevmiyor..

neyse daha fazla uzatmayayım arkadaşlar. durum bu..

bana kolayca işe girebileceğim bir meslek önermenizi istiyorum.. mümkünse grupla çalışılan bir iş olmasın.. parası da geçinebilecek kadar olsun yeter.. tıp falan demeyin, yapamam hastalara laf anlatamam.. mühendislik derseniz de boğaz içinden çıksam bile iş bulabileceğimi sanmıyorum..

yalnız yaşamaya alışmış biriyim.. zaten kalabalık ortamlara girdiğimde yürümekte bile zorlanıyorum, kontrolümü kaybediyorum, acayip kasıyorum..

dershane dönüşü kimse görmesin diye hep yolumu uzatıyorum..

her gün dua ediyorum allah'a beni yanına alması için ama olmuyor işte.. ömür boyu yalnız yaşayabilirim heralde artık ne yapalım..

Bkz.Another
      |
      |

17 Nisan 2012 21:11:08
      quote:

Orijinalden alıntı: -Bezstrashen-

Alıntıları Göster

bu hastaliğin adi nedir ?

henüz bir adı yok ben keşfettim

• Binbaşı
      1299 Mesaj
      17 Nisan 2012 21:16:25
      Yazımın etkileyici bence gazeteci veya yazar olmayı denemelisin.
      |
      |

• Teğmen
      212 Mesaj
      17 Nisan 2012 22:54:20
      quote:

Orijinalden alıntı: entrik4

Alıntıları Göster

henüz bir adı yok ben keşfettim

Aynısından bene var sanırım
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,438
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.