Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

aşırı aşırı iyi hayatım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: çokgeç Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
19
Cevap
1
Favori
1.626
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> aşırı aşırı iyi hayatım var
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      497 Mesaj
      14 Mart 2019 17:34:49 Konu Sahibi
      benim aşırı aşırı iyi hayatım var. örneğin benim krallığım var. insanlar beni asla (ALLAH izin vermediği takdirde) yıkamazlar. krallığıma giremezler çünkü kimse krallığım olduğunu bilmiyor.
      arkadaşlarımın arasında en mükemmeli benim. onlara göre çok zekiyim. gerçekten. çünkü arkadaşlarım çiçeklerden oluşuyor. kitaplar falan değil asla. ha benden zekilerse de bilmiyorum çünkü çok mütevazi olduklarından pek belli etmiyorlar.
      bu krallıkta asla küçük düşmüyorum. asla ! sabah çocuklar gibi şen şakrak oluyorum ELHAMDÜLİLLAH ve aptal saptal hareketler yapıyorum ama kimse çıkıp ne bu çocuk hareketler diyemiyor. kimse beni küçük göremiyor..istersem bir süre depresyona giriyorum ve çok acınası bir tipe bürünüyorum ama insanlar asla bundan kendilerine pay çıkaramıyorlar. duygularımı sömüremiyorlar. çünkü etrafımda bunları gören insan yok. zaten üzerinde uzunca durmayınca depresyon hızlıca uçup gidiyor.
      kendimle sınırsızca barışığım çünkü etrafta benden başkası yok. bu yüzden kendimle hep iyi anlaşmak zorundayım. bir yanlışım olduysa hadi diyorum tamam seni dışarı çıkarayım.bir süre dışarı çıkıyoruz..paramız olmuyor bazen asla sorun değil. zaten cafeler bize göre değil. çubuk kraker ile çilek-karpuz soda alıyoruz ve istediğimiz banka kuruluyoruz. güneş parayla değil ya sokağın ortasından güneşin batışını izliyoruz.
      benim krallığımda çirkin olmak veya şişman-zayıf olmak sorun değil. sadece kendimize iyi gözükmeye çalışıyoruz. bu çok mühim olduğundan kendimize özen göstermeye çalışıyoruz. insanlar için değil...kendim için ! hayatımda hemen her günü satın alınmış bir gün kıvamında yaşamaya çalışıyorum. şu da yarına kalsın demiyorum elimden geldiğince. örneğin dur şu odamı yarın toplayayım demiyorum mesela. akşam uyuyacağım zaten ne gerek var şimdi toparlamaya demiyorum. en iyi , en temiz şekilde olsun diye uğraşıyorum. bugün yaşıyorum ben. çok kıymetliyim. değerliyim. gözümün gördüğü her yerde gönlüm huzur bulsun isterim.
      herkesle bir değilim ben. krallığım var benim. onlardan olmaya çalışmıyorum. sadece bazen unutup onlara özenecek gibi olduğumda...mütevazılık değil aptallık yapıyorsun diyorum. sen değerlisin. çok değerlisin. yolunuz da ruhunuz da aynı değil. neden onlara benzeyesin ?sen değerlisin. senin yolun onların gittiği yol değil. onların düştüğü yerde sen yürür geçersin, onların yürüdüğü yer de sana zor gelir. onlardan olamazsın. olmamalısın da. bu halinle en güzelsin. sen kıymetlisin. senin ruhun çok kıymetli çünkü o ALLAH'ı bulacak. Yolun başka diyorum. Sen diğerlerinden olmamalısın. Yürümelisin...yok olmalı, yanmalı, aramalı ve en son bulmalı ve O'nun varlığıyla var olmalı.. yan kardeşim diyorum kendime. yan ! yanmaktan korkma. bırak bazen de acılarla savrulsun ruhun. sonra küllerinden doğ ve Krallığında uç bir zümürüdü anka gibi..
      Benim bir krallığım var. Kimsenin bilmediği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çokgeç -- 14 Mart 2019; 17:45:53 >

|
      |

bir bakarım akşam olmuş güneş denize koşuyor, martılar mesaisini bitirmiş..orman halkı yuvasına dağılıyor. gökyüzü kızıl-turuncu...((eğlence de bizde -biz maceracıyız ! serüven çoktur bizde.))

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      14 Mart 2019 17:47:55
      csb
      |
      |

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      14 Mart 2019 17:58:55
      Kimin bu yazı. Güzelmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• 14 Mart 2019 18:05:44
      okumadım ama bu cocugun hikayeleri güzel
      |
      |

• Teğmen
      190 Mesaj
      14 Mart 2019 18:14:31
      Devamı gelsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      24 Mesaj
      14 Mart 2019 18:35:35
      Okumayın allah

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Binbaşı
      1330 Mesaj
      14 Mart 2019 19:02:53
      Okumayın kralın kapatması

|
      |

• Teğmen
      104 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Dennis Ritchie

14 Mart 2019 19:07:22
      2 cümle ancak okuyabildim boş yapmışsın
      |
      |

ilmin başı soğandan acı
      sonu baldan tatlıdır
    • Binbaşı
      1014 Mesaj
      14 Mart 2019 19:54:12
      Senin ciddi bir psikolaga ihtiyacın var

Her hafta yeni bir mini-bilgi konusu...
    • Binbaşı
      1949 Mesaj
      14 Mart 2019 20:16:47
      Keske kralliginin bir parcasi olabilsem

Cok guzel yazi

Insanlarla yasanmiyor artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      228 Mesaj
      14 Mart 2019 20:19:37
      Ekranımı karıncalar kapladı yardım edin

|
      |
    • Yüzbaşı
      535 Mesaj
      15 Mart 2019 04:15:33
      sonuna kadar okudum. ve su sonuca vardim. eger iq seviyen 10 puan daha yuksek olsaydi bir maymun olurdun. kil payi kacirmissin

|
      |

iPhone 7 Plus Silver 128GB
    • Uzaklaştırılmış 7 gün cezanın, 6 gün 20 saat 21 dakika kadarı kaldı.
      15 Mart 2019 05:02:12
      mercan dede falan atın da okuyak bu nedir allah aşkına
      |
      |

• Yüzbaşı
      385 Mesaj
      15 Mart 2019 05:44:32
      Paranoid şizofreni başlangıcı tespit ettim
      Tedavi için tahin pekmez karışımını her sabah kafana sürüyorsun.Yalnız üzüm pekmezi olacak.

Not:işbu mesajın herhangi tıbbi bir geçerliliği yoktur, yanlış anlaşılmasın sorumluluk almak
      istemediğimden değil tahin-pekmez pahalı ziyan olmasın diye yazıyorum notu.
      |
      |

''Kafasında daha fazla fikir barındıran biri diğerlerinden daha eylemci sayılır. Hiçbir şey yapmasa bile...''
    • Teğmen
      199 Mesaj
      15 Mart 2019 05:52:39
      boş yapma sessizce uzaklaş

|
      |

• Binbaşı
      1140 Mesaj
      15 Mart 2019 07:01:24
      Bulgur kazanı gibi kafam var

|
      |

• Yüzbaşı
      964 Mesaj
      15 Mart 2019 08:24:58
      Ben de VI.kral petrovic, memnun oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türevlenebilen Fonksiyon -- 15 Mart 2019; 8:25:46 >
      |
      |

2Sİ1 ON ALTI ÇEKİRDEKLİ TREADRIPPER 1920X İŞLEMCİLİ ASUS ROG ZENITH EXTREME X399 ANAKART ÜZZERİNE KURULU ASUS VEGA56 EKRAN KARTLI BU SİSTEMDE İŞLENDİ. AMD VE ASUSA PROGRAMA KATKILARI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ
    • Binbaşı
      1906 Mesaj
      15 Mart 2019 09:27:23
      Cumhuriyet Savcılığı Başkatibi

|
      |

Gri S7 Edge
    • Onbaşı
      22 Mesaj
      15 Mart 2019 10:16:35

Bu adamın psikologa falan ihtiyacı yok. Bi çok kişinin bu adamın hayatına ihtiyacı var. Psikologa ihtiyacı olanlar kız bulamadı diye bunalıma girenlerdir.

|
      |
      banyo terliği kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Binbaşı
      1339 Mesaj
      15 Mart 2019 15:35:37
      Belirli bir doz LSD sonrası değil krallığın Jüpiter'in bile olur merak etme
      |
      |

intel i5 4670k CM 212 Evo(4.4ghz) - Asus Maximus Gene VI, HperX SSD, GSkill 16GB DDR3, Asus GTX970 O.C.V. - CM Silenco
      Ryzen 5 1600(3.8ghz) - GA-A320-DS3 - Asus HD7950 DC2 TOP V2 - 16GB DDR4 - Toshiba SSD - Z3 Plus
      2004 ÜYESİ
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
SEO
Paykasa
web tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.