Şimdi Ara

Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
2
Favori
10.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

metni:
    virüsün daha kolay yayıldığı sonbahar

Sonrasını cidden okumadım. Aynen herkes evde ve virüs daha hızlı yayılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kuzgun1984 kullanıcısına yanıt
    " hastayken surunerek devletin hastanesine gidip kendine serum sokturtmayacaksin. " demişsiniz... iyi de ben hiç hastalanmıyorum ki :) Antoine Béchamp'ın deney ve çalışmalarını okumuş ve deneyimlemiş kişiyim, ne serumu, ne aşısı :) devletten kredi hiç kullanmadım, tüm kazanımlarımı çalışarak kazandım. devlete para kazandıran kişiyim, veren el oldum, alan el olmadım. heh TC kimliğiymiş. Ben olmasam kimlik ile para kazanamaz ki devlet :) Fakat asıl konu o değil, örneğin 9/11 olayında gökdelen bi uçakla toza döndü bunu devlet dedi diye buna inanıyor musun, konu budur :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bedava peynir fare tuzağında , fare sevdiği şey ile avlanır = aşı bedava aşılanmayı teşvik için sinema tiyatro vb gidebilmek için aşı şartı :)

• domino1 D kullanıcısına yanıt
    Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir
  • Böyle saçma yöntemler ancak toplumu ayrıştırır. O zaman aşı olmak istemeyenler de kendine göre "pozitif ayrımcılık" yapsın. Olmaz öyle şey....

• JagerBomb kullanıcısına yanıt

Aşı olmak istememek diye bir durum söz konusu değil. Almanya bu konuda çok ağır tedbirler alıyor ve aşı olmayan kişilere otel rezervasyon bile yaptırmıyor. Hiç bir toplu etkinliğe katılamıyor.

Aşı olacaksınız bunun başka formülü yok hocam.

Yok aşı olmicam falan diye kendinizi kandırmayın. Elinde sonunda hepiniz olacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

" hastayken surunerek devletin hastanesine gidip kendine serum sokturtmayacaksin. " demişsiniz... iyi de ben hiç hastalanmıyorum ki :) Antoine Béchamp'ın deney ve çalışmalarını okumuş ve deneyimlemiş kişiyim, ne serumu, ne aşısı :) devletten kredi hiç kullanmadım, tüm kazanımlarımı çalışarak kazandım. devlete para kazandıran kişiyim, veren el oldum, alan el olmadım. heh TC kimliğiymiş. Ben olmasam kimlik ile para kazanamaz ki devlet :) Fakat asıl konu o değil, örneğin 9/11 olayında gökdelen bi uçakla toza döndü bunu devlet dedi diye buna inanıyor musun, konu budur :)

yav paşam Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir  belliki kibar adamsin, yuklenmeyecem. ama 11 eylul olaylarina kim inaniyorki? neden bu ornegi onumuze getiriyorsunki.. buna inansa inansa 76 yasinda milliyetci abdli bir dede inanabilir yav? o da tabi abd nin dis politikalarindan bihaberse olabilir bu.. sen sunu soyluyosun, abd boyle bir "yalani" dunyaya yedirdi. hayir yemedik, sadece gargara yaptik. herifler guclu, kendi kendilerini bombaladilar, sonra daldilar ortadoguya dibimize. cikari olabilcegi dusunen bazi bati ulkeleri buna destek verdi bu kadar, kimse yemedi yani bunu.

biz bu virus olayinda tamamen "biyolojik bir savas tatbikati" nin ortasinda kaldik. birileri birilerine goz dagi verdi, olan tum dunyaya oldu. asi olayi virus komplosunun devami niteliginde degil.. tatbikat bitti, bitti. insan nufusunu azaltalim vs seklindeki dusunceye dayanan komplonun uzantisi da asi olamaz. o virusu yapan adamlar daha beterlerini yapar, 1 yilda 1 milyara duseriz dunya olarak. amac bu degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konu özgürlüğün her zaman iyi olmadığının kanıtı. Bazı insanlar maalesef özgürlüğü doğru kullanacak kapasiteye sahip değil aynı bir arabayı sürmek için ehliyete ihtiyacın olduğu gibi.

• _turbo_ kullanıcısına yanıt

Sana katılıyor ve ekliyorum millette öyle bir algı oluşmuş ki sanki aşı olana virüs bulaşmayacak ve ondanda kimseye bulaşmayacak gibi oh ben aşımı oldum artık rahatça her yere giderimAşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir  ayrıca 1 yıl denenmiş aşıyı ne de çabuk çok faydalı ve koruyor deyip övüyorlar oda ilginç yahu nereden biliyorsun bunu? hepsi uzman kesildi.Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir  var mı tarihte grip aşısı olup grip olmayan? Neyse lafı bağlayalım aşıyı olan olsun olmayana karışmasın nasıl olsa aşı oldun ya sana bir şey olmaz sana ne aşı olmuyorsa bazılarıAşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 9 Temmuz 2021; 4:9:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A21AA1D72

Olayın mantığını anlamadın sanırım sen aşı olduysan aşı olmayan seni zaten hasta edemez.

Ancak virüs sana %51 ihtimalle tekrar bulaşabilir ve sen tam aksine aşı olmayan birisini hasta edebilirsin.

kovid-19'da aşı koruması %100 değil. aşı koruyuculuğunu da üç seviyeye ayırarak inceliyorlar halen.

1. seviye, enfeksiyon önleyici

2. seviye, bulaştırıcılığı önleyici

3. seviye, hastalığın şiddetini azaltarak, ölümden koruma.

mevcut durum senin dediğini onaylamıyor. en yüksek riske sahip olan, aşı yaptırmamış olandır. çünkü virüsün kendisini veya mutasyonlu olanını kapman durumunda, aşı olan birine göre çok daha dez avantajlı bir duruma düşmüş olacaksın. ortada bir mutasyon gerçeği de varken, aşı olmayan birinin hastalığı kapmama ihtimali, aşılar gerçek koruma sağlayıncaya kadar da mümkün değil. bu da aşı olmayanları, tehlike açısından bir adım da olsa öne çıkarır. Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir 

• The souls migration kullanıcısına yanıt

Bunu nereden biliyorsun?

Anarşi kazanacak demiyorum.

Nasılsa kaybedecek bir şeyimiz kalmadı diyen 3 -5 manyak gelir, önüne geleni yakarsa hiç şaşırma. Sen de arada kaynayabilirsin bu olaylarda

Ya da giderler birine zorla aşı yaparlar. O da alır eline benzini, yakar ortalığı. Aşının yan etkisi der. Ne yapacaksın? Adama ne olduğu belli olmayan şeyi zorla kullandırırsan böyle yan etkiler ortaya çıkabilir. Şaşırmayın sonra.

• Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir

Üretici Sorumlu degildir. (Asinin Yan etkilerinden)

Hükümet Sorumlu degildir. (Asinin Yan etkilerinden)

Asi Doktoru Sorumlu degildir. (Asinin Yan etkilerinden)

Ama Sen eger Asi olmaz isen, sorumsuz olan SENsindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _turbo_ -- 9 Temmuz 2021; 9:53:4 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The souls migration kullanıcısına yanıt

1 Enfeksiyon önleyici dedin kalp kasında ödeme sebep oluyor başka tutumunlar henüz belirsiz yada gizleniyor çünkü yeterli süre geçmedi

2 Bulaşı önlemede ciddi anlamda yetersiz ki 2 doz aşı olanlar içersinde bulaş %51 !

3 Hastalığın şiddetini azalttığı doğru! ancak pıhtılaşma sonucu ölüm oranı iddia edildiği gibi düşük seviyede filan değil ilaç şirketlerinin saklamaya çalıştıkları pisliğin üzerini biraz eşeleyince herşey kabak gibi ortaya çıkıyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: CleanCoders

aids ve kanser bulaştırmam. ama korona bulaştırabilirim. bu yüzden korona dan daha çok korkuyorum.

Alıntıları Göster

sen de haklısın, TV'den öyle bir verdiler ki:

sokak ortasında ölenleri gösterdiler

zaten 2-3 hastalığı olan ve grip veya zatürre ile de ölecek olanların görüntülerini aylarca gösterdiler

Kimseye bu hastalıktan ölenlerin

diğer hastalıklardan ölenlerden daha uzun süre yaşadığını

öldürücülüğünün grip seviyesinde olduğunu ( grip de öldürücüdür ama kimse bilmez çünkü reklamı yapılmaz)

tedavi adı altında insanları öldürdüklerini ( entübasyona girenlerin çoğu öldü), bir günde 16 doz ilaç başlatılanların bazılarının kalplerinin dayanmadığını

söylemediler.

Korkmaya devam et. Bu korku pompasına inan. Rakamları - verilere bakmayın, TV'ye inanın. Bu güce inanın.

Aşılanan vatandaşlara pozitif ayrımcılık uygulanabilir

İnsanların iyi niyeti ilk defa suiistimal edilmedi, edilmiyor.

Kovid o kadar tehlikeli ki kovidden ölenlerin yaş ortalaması, diğer hastalıklardan ölenlerin yaş ortalamasının üzerinde.

Petrol ve silah lobisi, nasıl insanları 1.5 milyon insanın öldürüldüğü Irak savaşına inandırdılarsa, nasıl ABD'nin demokrasi getirmek için ülkeleri işgal ettiğine inandırdıysa, nasıl yarattıkları IŞID 'ı sözde temizlemek için PYD'yi parlattılarsa bu sefer de ilaç lobisi ve aşı yatırımı yapmış olanlar "eski normalimize dönmemiz için aşılanmamız gerektiğine inandırdılar"

TV'ye neden artık bazı doktorlar proflar çıkarılmıyor da hep bazıları çıkarılıyor hiç düşündünüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Oh ilk dozajı oldunuz demek? Allah tamamına erdirsin. Sıhhat ve huzur dolu günler dilerim.

Sağol kardeşim. darısı başına

• git cimer e yaz tdk dan hekim in anlamını düzeltsinler.

ben de yazayım senin gibi bir filolog tan daha fazla faydalanılsın.

yazdıklarını okuyan bizim başhekim de istifa etti yıllardır hakim mişim beni hekimsin diye kandırdılar diye ortada dolanıyor.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.