Şimdi Ara

Asıl kumar evlilik değil çocuk yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evlilik kumar felan değil beyler anlaşmalı evlenirsin sıkıntı çıkarsa boşanırsin ha anlaşmalı evlenmek istemiyorsa zaten sorun vardır onda bırak evlenme o kişi ile neyse çocuk yapmak büyük risk ve kumardır geri dönüşü olmayan bir yoldur devir zaten kötü çocuğun ne olacağı belli değil istediğin kadar iyi yetiştir ne kişiler gördüm ben aile terbiyesi almış ailesi gayet iyi fakat kendi pislik insanin içinde var bu değişmez hadi onu da geçtim psikolojik sorunları olabilir zor bu tarz insanlarla uğraşmak Allah hepsine yardım etsin devir kötü ilerde bana bakar diyorsanız o bile garanti değil Çocuk yapmak istemeyen bir kadınla ya da kısır bir kadınla evlenirim yaşlanınca da huzur evine veririm kendimi olur biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizinkiler zar aymış 6 , 6 gelmiş

• Kayra dalağının istiyorum kayra
  • kayra değil bu dalağından tanıdım yağlı onunki
  • Çocuk kötü olmayadabilir evleneceğin kişiye bağlı çok mutluda olabilirsiniz bu dünyada neslin devam eder senden bir parça evladın torunların olacak belki de bilemezsin ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scath

Çocuk kötü olmayadabilir evleneceğin kişiye bağlı çok mutluda olabilirsiniz bu dünyada neslin devam eder senden bir parça evladın torunların olacak belki de bilemezsin ki
    Öldükten sonra neslin devam etse ne olur etmese ne olur

• dardanell13 D kullanıcısına yanıt
    Çok karamsarsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.