Şimdi Ara

Aşı zorunlu olursa tükürürüm böyle işe.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşıya güvenmiyorum. Zorunda kalırsam falan giderim aksi takdirde güle oynaya asla gitmem.

Evden çıkan biri de değilim. Varsın 14 gün yasak koysunlar. Ben o saçma sapan aşıyı olmam.

"ama virüs bulaştırırsın .s" E git aşı ol koru kendini benden o zaman?

"ehuehu komplo teorisyeni aşı karşıtı ehuehu" diyecek tayfaya da selamlarımı iletiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bisikletçi76 -- 7 Nisan 2021; 2:31:8 >

• Günaydın hacı emmi. Aylardır şu soruyu soruyoruz: aşı olan da olmayan da hem enfekte oluyor hem de virüsü bulaştırıyor o yüzden neden bu zorlama? Neden aşı pasaportu saçmalığı? Aşı olan korunacaksa neden olmayandan korkuyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilhan_28 kullanıcısına yanıt

Aşı bulaşmayı önlemiyor ki. Aşının amacı, nispeten daha hafif atlatmak, mümkünse direncini bir tık daha yüksek tutmak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 7 Nisan 2021; 13:0:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-82AD9505E

Aşı bulaşmayı önlemiyor ki. Aşının amacı, nispeten daha hafif atlatmak, mümkünse direncini bir tık daha yüksek tutmak.

Peki aşı olup , sonrasında koronaya yakalanıp ölen var mı ? sinovac olupda entübe olanlar bile var deniliyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 8 Nisan 2021; 21:3:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.