Şimdi Ara

Aşı olacak mısınız? (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
204
Cevap
0
Favori
8.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki

Aşı olacak mısınız?

(En Son Oy Tarihi: 10.6.2021)
Giriş

Orijinalden alıntı: öylesineya2533

Bu mesaj silindi.

valla o olur hocam oxford'unki olur bunlar 3 fazı geçmiş aşılar çin aşısı daha 3 fazda deneme tahtası'da bizim gibi halkın canını hiçe sayan 3 dünya ülkeleri alıyor onu malum hükümette kendi halkını hiç duşundemediği için

• Her ota bo.a laf edenler yüzünden oluyor zaten bunca ölüm . Velev ki sen olmayacaksın ya birine bulaştırırsan bunun vebalini nasıl ödeyeceksin ? Sırf olmama fikrinde olanların %99 unun siyasi nedenden dolayı olmadığını düşünüyorum .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: öylesineya2533

Bu mesaj silindi.
    Güzel yazmışınız. Aynı dediğiniz gibi yaşıyorum ben. Marketten aldığım cipsi bile 2 gün sonra yiyorum. Ambalajın dış kısmı dinlensin diye.. ekmek olarak da kapalı sandviç ekmeği alıyorum sadece. Ağzına parmağını götüren dayının akıbeti ne oldu acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 12 Ocak 2021; 21:54:9 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu pazarlamacılara sabah inanıyoruz akşam inanıyoruz. 1 adım ilerleleyemedik.
  • Elin Yunanı Türk aşısı vurulurken biz Çin aşısı vurulucaz. Senin gibi hükümeti seçenin ben aklını seveyim.

• Umarım tüm dünya da aşı zorunlu olur!

• Olacağım hatta yarın gidip Erciyes üni aşısı için gönüllü olacağım

• Bulursak evet.

• Çin aşısına çok az kişi güveniyor. Onun harici tetkikleri yapılmış kendini ispatlamış aşıya kimse hayır diyemez.

• Pfizer belki olurum çin aşısını olmam

• quote:

Orijinalden alıntı: U Mad BRO

Bu mesaj silindi.

Helal olsun sana arkadaşım, çok güzel bir tespit yapmışsın. Ben geri zekalıyım, hatta senin düşündüğünden daha fazla bile geri zekalı olabilirim. Aşı olacağına ve işe yarayacağına olan inancına rağmen, aşı olmayan insanların seni ve aşı olan diğer insanları hasta edeceğini, canına mal olacsklarını düşündüğün için sen zekisin.

Bu zeka ile çok iyi işler başarırsın dünyada, kolay gelsin  

• ben asimi askida asiya birakiyom..cok asi sevici varsa benim asilarida olabilir

• bütün gelişmiş, medeni ülkeler aptal. mrna aşısı oluyorlar. tek akıllı biziz, çin aşısının peşine düşmüşüz. uzanamadığımız ciğere de, "mrna aşısı çoh (çok değil ha, çoh) tehlikelü," diyoruz. alemin akıllısıyız.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.