Şimdi Ara

Aşı karşıtlarına kızmayın...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onlar sayesinde 4. dozu olduk. Onlar hastanelerin yoğun bakımında doğal seçilime uğruyorlar. Onlara kızmayın. Bıyık altı çaktırmadan bir gülün. Bizde olduk işte ama bilmiyoruz... falan deyin. Zaten mantığın onlar için önemi yok. Allaha inandığı gibi aşı olmamaya inanmışlar, iman etmişler. Kısır olmamak için olmuyorlar aşı. Şaka değil cidden böyle. Adam sanıyor ki çağ kapatıp çağ açacak çocuk ondan çıkacak. Hayat müşterek bir varlar bir yoklar boşuna darılmayın onlara... Bugüne kadar olan bilimsel şeyler, kolalar tatlandırıcılar falan %100 güvenilirdi. FDA onaylı aşı sıkıntı. ama hacamat bir harika. Aşı karşıtlarına kızmayın... 

• 4.dozu ülkeler aşı karşıtları yüzünden milyarlarca üretti :)

Aşı pasaportu 2019-2022 arasında devreye alınacak sekilde planlandı. Plan 2018'de yapılmış.

Aşı karşıtlarına kızmayın...

Ülkeler aşı karşıtları yüzünden 2018'de oturup aşı pasaportu planı yapmış :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

4.dozu ülkeler aşı karşıtları yüzünden milyarlarca üretti :)

Aşı pasaportu 2019-2022 arasında devreye alınacak sekilde planlandı. Plan 2018'de yapılmış.

Ülkeler aşı karşıtları yüzünden 2018'de oturup aşı pasaportu planı yapmış :)

bundan sonra yurtdışına çıkmayacağım için bunlar beni hiçççç ilgilendirmiyor. 20 kez dışarı çıkmışım artık çıkmasam da olur. yada bu saçmalığı talep etmeyen ülkeye giderim. son bir soru, TR bu pasaport saçmalığını turist ten isteyebilir mi? tabi ki isteyemez,test bile isteyemez. YEMEZ çünkü kasa BOŞŞŞŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 29 Ağustos 2021; 15:33:29 >

• Hastalıktan kurtulma şansı 70 yaş altı için 99.5 koçum. Kimse doğal seçilime uğramaz yani. Sen de kurtulma şansını 4 dozda 99.6 ya çıkarmıssın tebrikler. Bi 10 doz daha ye de 99.7 felan olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • power-pc P kullanıcısına yanıt
    Texas ve Kanada'da Vancouver ve British Columbia eyaletleri aşı pasaportunu tanımadığını belirtti.

Türkiye'deki hükümet ilaç şirketler ne derse uygulayan pozisyonda olduğu için öyle birşey olması mümkün değil. Ancak dediğin gibi, gelecek turistlerde aşı pasaportunu soramaz. Hükümetin gücü ancak Türkiye'deki Türklere geçiyor. Ülkede cirit atan 10 milyon Suri Arap ve yenigelen Afgan erkeklerine aşı da yapamadılar. Bu Suri'ler bazen ülkelerine gidip geliyor. Aşı olmadılar, aşı pasaportsuz nasıl gidip gelecekler?

Öte yandan, bu pasaportu aşı olmayan milyonlarca kişiye de pekala cıkarabilirler. Örneğin yeşil pasaport, kırmızı pasaport sahiplerine aşı olup olmadıgına bakmaksızın cıkarabilirler.

• quote:

Texas ve Kanada'da Vancouver ve British Columbia eyaletleri aşı pasaportunu tanımadığını belirtti.

Türkiye'deki hükümet ilaç şirketler ne derse uygulayan pozisyonda olduğu için öyle birşey olması mümkün değil. Ancak dediğin gibi, gelecek turistlerde aşı pasaportunu soramaz. Hükümetin gücü ancak Türkiye'deki Türklere geçiyor. Ülkede cirit atan 10 milyon Suri Arap ve yenigelen Afgan erkeklerine aşı da yapamadılar. Bu Suri'ler bazen ülkelerine gidip geliyor. Aşı olmadılar, aşı pasaportsuz nasıl gidip gelecekler?

Öte yandan, bu pasaportu aşı olmayan milyonlarca kişiye de pekala cıkarabilirler. Örneğin yeşil pasaport, kırmızı pasaport sahiplerine aşı olup olmadıgına bakmaksızın cıkarabilirler.

aşı ve test yaptırmayacağım için onun gücü bana da yetmez. peki kime yeter? tabiki algıların kölesi olmuş alıklara.

• quote:

Orijinalden alıntı: fero01

Hastalıktan kurtulma şansı 70 yaş altı için 99.5 koçum. Kimse doğal seçilime uğramaz yani. Sen de kurtulma şansını 4 dozda 99.6 ya çıkarmıssın tebrikler. Bi 10 doz daha ye de 99.7 felan olsun.

Bizde olduk işte ama bilmiyoruz... Hayat müşterek ya çok takmıcan kafaya

• isimsiz755 kullanıcısına yanıt

Bencede kanki sen fazla düşünme bu işleri vurdur geç. Düşünürsen zor olur hayat.

Olduk dediğin şey gerçek Covid aşısı mı, Plasebo Sıvısı mı o da belli değil.

Covid aşılarının %40 - %50 'i si Plasebo Sıvısı olabilir savı ortaya atıldı.

İçinde ne olduğunu bilmediğimiz bir sıvı sonuçta.

Fakat asıl konu sağlık da değil. Birisi durup dururken sana elma uzatıp bunu ye dediğinde yemek veya yememek. Asıl konu bu :)

• quote:

Olduk dediğin şey gerçek Covid aşısı mı, Plasebo Sıvısı mı o da belli değil.

Covid aşılarının %40 - %50 'i si Plasebo Sıvısı olabilir savı ortaya atıldı.

İçinde ne olduğunu bilmediğimiz bir sıvı sonuçta.

Fakat asıl konu sağlık da değil. Birisi durup dururken sana elma uzatıp bunu ye dediğinde yemek veya yememek. Asıl konu bu :)

Aynen haklısın bizde olduk ama bilmiyoruz keşke sizin kadar akıllı olsak. Bize plesebo sıvısı verdiler kesin of. Hayat müşterek işte napcan Aşı karşıtlarına kızmayın... 

Öncelikle ben akıllıyım demedim. Diyemem de. Senin gibi akıllı dururken hiç öyle bişe dyebilir miyim :)

Aşıların %40, %50'si Plasebo Sıvısı olabilir için kesin demedim. "sav" dedim. Görmedin mi?

Bu arada gereksiz şekilde yinelediğiniz "hayat müşterek" tümcesi Arapça. Türkçesi "yaşam ortaktır" Biraz da Türkçe konuşun.

• https://twitter.com/DrGunerSonmez/status/1432272524344184832?s=19

Yok he tmm çip , Bill Gates falan doğru söylüyorsun , doktorlar da ölüyordu falan diyeceksin .. doğal seçilim.

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz755

Aynen haklısın bizde olduk ama bilmiyoruz keşke sizin kadar akıllı olsak. Bize plesebo sıvısı verdiler kesin of. Hayat müşterek işte napcan  

Alıntıları Göster

"Hayat müşterek " ???

bu saçma kalıbı sana kim öğretti?

• quote:

Orijinalden alıntı: power-pc

"Hayat müşterek " ???

bu saçma kalıbı sana kim öğretti?

Alıntıları Göster

Gahaah evet ya yanlış biliyor anlamını galiba herkese aynı şeyi yazıyor counter bot u gibi. Sonra da düşünmek felan diyor hahaahha

• Biz aşı olduk ama bilmiyoruz işte... napalım hayat devam ediyor. Sizin cesaretinize ve fedakarlığınıza saygımız sonsuz. (değiştirdim müştereği sevinin Aşı karşıtlarına kızmayın... ) @power-pc @fero01 Sizin, benim gözümde iman edercesine bağlandığınız bir düşüncenizi kendi laflarımla değiştiremem mümkün değil. Sizin faydanıza olan bir şeyi size zorla anlatmak için uğraşamam. Hayatınız beni zerre kadar ilgilendirmez. Ondan aynen devam Aşı karşıtlarına kızmayın... Hacamat bir harikaymış. Bide zemzem süper iyi geliyormuş. Bizde bilmiyoruz işte olduk ama... Aşı karşıtlarına kızmayın... 

Arapça sözcükler kullanarak ilerliyorsunuz hala. Mesajınızdaki şu sözcükler Arapça:

Hacamat (ki anlamını hiç bilmediğim bir sözcüktür ve aşı yanlılarını kullanırken görüyorum), zemzem, hayat, zerre, iman, cesaret, fedakarlık, mümkün, fayda.
    Ve evet... aşı sözcüğü de Arapça'dır :)

Yeter yücelttiniz Arapları. Biraz da Türkçe konuşun. Korkma birşeyin eksilmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz755

Biz aşı olduk ama bilmiyoruz işte... napalım hayat devam ediyor. Sizin cesaretinize ve fedakarlığınıza saygımız sonsuz. (değiştirdim müştereği sevinin  ) @power-pc @fero01 Sizin, benim gözümde iman edercesine bağlandığınız bir düşüncenizi kendi laflarımla değiştiremem mümkün değil. Sizin faydanıza olan bir şeyi size zorla anlatmak için uğraşamam. Hayatınız beni zerre kadar ilgilendirmez. Ondan aynen devam  Hacamat bir harikaymış. Bide zemzem süper iyi geliyormuş. Bizde bilmiyoruz işte olduk ama...  

Off zeka dolu yanlış öngörüler 😂. Ben aşı oldum kank mecburiyetten😙. Ama olmazdım mecbur kalmasam iş yerinde. Yüzde 99.5 kurtulma şansını da 99.6 ya çıkarmak da ne bileyim yani komik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fero01 -- 30 Ağustos 2021; 17:40:46 >

• Bu forumda kelime oyunlarıyla haklı çıkmaya çalışan ya da başkalarını cahil gören üyeler varken bu konuyu açmak büyük cesaret. Bazıları gelip gene anlamsız şeyler yazmışlar. Artık mantıklı konuşmak için çaba bile harcamıyorlar.Aşı karşıtlarına kızmayın... 

• captain_turkiye kullanıcısına yanıt
    kelime, haklı, cahil, mantıklı, cesaret... bu sözcükler Arapça ve her birinin Türkçe karşılıkları var. Türkçeleri:

kelime => sözcük
    haklı => doğru
    cahil => bilgisiz
    mantıklı => usbilimsel
    cesaret => yiğitlik

Diger mesajlarınızda da yoğun olarak Arapça sözcükler ve Arapça deyimler, Arapça kalıbında tümceler kullanıyorsunuz. Olmuyor.

• kalıp (arapça)

mesaj (fransızca)

diğer (farsça)

ve

vonderplanitz (amerikan biri) 

Yalnızca Türkçe kullanmak lazım, haklısın.Aşı karşıtlarına kızmayın... 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi captain_turkiye -- 30 Ağustos 2021; 21:12:36 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.