Şimdi Ara

Ashen Türkçe Yama V.2.1 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
8
Favori
4.542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Truelegend

oyuna güncelleme gelirse yama da güncellenecek mutlaka. ben zaten gelmesini bekliyordum aslında çünkü şu an oyunda olmayan bazı metinler gördüm dil dosyasında. onların npcleri görevleri falan eklenir diye bekliyorum ama bakalım. işim olsa bile güncelleme gelirse bir şekilde hallederim.

Alıntıları Göster
    Çok iyi olur, oyun güzele benziyor coop desteği de var. Epic öyle indirimler yapmışki sıra ashene gelmedi Bir dahaki indirimde mutlaka alıp senin türkçe yamanla oynayacağım. Tekrar emeğine sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 19 Mayıs 2019; 3:1:4 >
  • bide yama şuan sorunsuz çalışıyor değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -CristaL-

bide yama şuan sorunsuz çalışıyor değil mi ?
    çalışıyor tabi ki eğer en güncel sürümü kullanıyorsan. hatta önceki sürümlerde de çalışıyordu diye hatırlıyorum. bir sıkıntı olursa veya güncelleme gelirse ben burdayım.
  • Eline sağlık kardeşim bu konuda becerin var , çeşitli yama gruplarında görev almanı öneririm
  • Oyun kaç saat sürüyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Oyun kaç saat sürüyor?
    oynanışa göre değişir. haritadaki her yeri keşfedip bütün görevleri yaparak oynarsan bir 10 saat sürer en az. o da iyi oynarsan çok zorlanmazsan. dark souls kadar zor değil tabi ama birazda dikkatli oynamak lazım bazı yerlerde. standart olarak yani kişiye göre daha fazla da sürebilir daha az da. genelde 10-15 saat arasında bitirenler var çoğunlukla.
  • Basarilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Basarilar
    Başarılar ne için anlamadım :)
  • Oyun güzel yama için teşekkürler. Tek can sıkıcı durum, ölünce geriden başlaması ve öldürdüğün düşmanların tekrar doğması

• quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

Oyun güzel yama için teşekkürler. Tek can sıkıcı durum, ölünce geriden başlaması ve öldürdüğün düşmanların tekrar doğması
    bu da böyle bir tür. biraz can sıkıcı olabiliyor ama güzel yine de. bir de yolu ve görevi bildiğin zaman ölürsen bir yerde depar atarak geçebilirsin çoğu yerden direk görev yerine gidersin.
  • Yama Güncellendi.
  • v1.0 yaması duruyor, üzerine v1.1 kurarsam sıkıntı çıkar mı?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Soulsborne mantığında oyunu olduğu için doğaldır.
  • Ellerinize Saglık Güzel Ceviri Olmus. Süpriz Oldu :) Allah Basımızdan Eksik Etmesin Bu Oyunlarda Cevirileri Yapanlara Destek Cıkın Türkce Ceviri Yapanlara
  • Eline sağlık indirimlerde alacak bir oyun daha çıktı

• Oyun gerçekten insanı içine çekiyor. Bir şans verin derim. Türkçe yamayla muazzam olmuş.
  • Yamayı kuramadım. Setup yaparken doğru klasörü seçtiğime eminim fakat Türkçe olmuyor. Başka klasöre atıp oradan kopyaladım yine olmadı.
  • Oyunu epicten satın alıpta yamayı kurmasına rağmen oyun Türkçe olmuyorsa aşağıda vereceğim linkteki dosyayı indirip Paks klasörüne atsın. jedi39'a da teşekkür ederim bize haber verdiği için. Yamanın çalışmadığını bilmiyorduk çünkü orijinal oyunda test edemedik. Her iki sürümde çalışır diye ummuştuk ancak öyle olmadı. Orijinal oyun için ayrı bir yama çıkardık. Konu sahibi konuyla ilgilenemediği için yorum olarak link bırakacağım. Müsait olunca kendisi ana konuya ekleyecektir. Başka bir sorun yaşayan olursa mutlaka belirtsin.http://s2.dosya.tc/server9/5jkpdx/Ashen_v.1.1_Epic_S._Turkce_Yama.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISKA -- 12 Haziran 2019; 12:58:47 >
  • hocam benim pakta windows no editor pak dışında pak yok yamayı yükleyemedim yardım edebilirmisin.
  • Bytekno kullanıcısına yanıt
    Üstte sadece pak dosyasını paylaştım. Windows no editor pak dosyasının olduğu klasöre atın ve oyunu çalıştırın. Türkçe olacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.