Şimdi Ara

Ash vs. Evil Dead / 2015 / 3. SEZON 25 ŞUBAT / STARZ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
244
Cevap
6
Favori
8.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1080p WEB-DL sürümü çıksında ilk bölümün dizinin nasıl bişey olduğuna bakalım. Zombili her şey tutuyor nasılsa
  • Filmlerini izlememiş olan biri olarak ilk bölümü izledim. Fena değildi, hatta 40dk baya çabuk geçti diyebilirim.
  • filmini izlemedim ben de beğendim ilk bölümü, sadece efektler çok yapmacık geldi
  • Ben de film seyretmedim hiç. Dizinin ilk bölümü baya eğlenceli. Ciddi şekilde değil de eğlenme amacıyla izlerseniz zamanın nasıl aktığını anlamıyorsunuz.
  • İlk filmi izlemeden diziden yeterli keyfi almak zor. Efektler yetersiz gelebilir ama filmdeki havayı bozmamak için bu şekilde devam edecek. Başrolün değişmemesi ayrıca sevindirici. İlk bölüm yayınlanmadan 2.sezon onayını da aldı. Takipteyim keyifle izleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende filmini izlemedim ama ilk bölüm gayet keyifliydi.İlerleyen bölümlerde dizinin bu hareketliliği devam ettirmesi gerek.
  • Az önce izledim çok eğlenceliydi, 2 bölüm ne zaman acaba,
  • Eğlenceli başladı,sanki 25 dk lık diziymiş geldi çabucak bitti
  • Güzel dizi olacak izleyip görelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dizi az biriksin filmleri de bi tekrar eder izlerim.
    'Farewell to arms'
  • filmi izleyip başlıyım bari bende
  • Arkadaşlar filmleride izlemenizi öneririm bu sayede eminim daha çok hoşunuza gidecektir

• Geçen sene çıkan evil deadı izlemenize gerek yok bence, çünki evil dead havasından çok uzak, eski filmleri kaçırmayın tabi

• Filmlerle bağlantısı varmış. sakın önce diziyi izlemeyin
  • Filmleri korku komedi olarak çekilmiştir. Geçen sene çıkan evil dead ise ilk filmlerden farklı olarak çekilmiş bir nevi remake olup bol kanlı ve gerilimi yüksek bir filmdir.
    Diziye başlamadım ama dizi eski filmin havasında devam edecektir...
  • Diziye başlamadan hangi filmlerini izlemeliyiz?

• Filmlerini izlemeden bilmeden diziyi izleyen ergenler efeklerine laf etmis.Dizi tek kelimeyle muthis olmus.Nasil bittigini anlamadim bi bakmisim bitmis.10dk gibi gecti.

• İlk filmde komedi unsuru yoktu yalnız, 2013 yapımı olan da ilk filmin çok iyi bir yeniden çekimiydi. Film 2. ve 3. yapımlarla beraber komedi yönüne kaydı, dizi de sanıyorum 2 ve 3. filmlerin izinden gidiyor.
  • Arkadaşlar bir izleme sırası verirmisiniz? Ona göre indirip başlıyım seriye ilk bölümü biraz izledim olduköa hoşuma gitti filmleri izleyip yeniden başlamak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.