Şimdi Ara

Asgari ücretliler hazırmıyız (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
2
Favori
22.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    Avukat zaten asgari ücret alsın banane , üniversite zamanında 2 arkadaşım istanbul üniversitesi hukuk bölümünde okuyordu. Ben dönemde 2 vize 1 finale girerken bu arkadaşlar baharda 1 vize güzde 1 final yapıyordu. Devam zorunluluğu yoktu derse gitmiyorlardı. Banane avukttan ya
  • Iki bin yirmi iki orggg

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Glamor kullanıcısına yanıt
    Bilgin olmayan her konuda konusmayi cok seviyorsun. Benim okulum donem basina 1 vize 1 finaldi, devam zorunlulugu da vardi. Her okul ayni mi?

Alti ustu bir Yildiz Makine bitirmissin, triplere gel. 4.06 ortalama ile Koc EE/Fizik bitiren arkadasim var, su an Amerika’da Austin universitesinde doktora yapiyor, sendeki egonun yarisi onda yok. Bak aklima geldi, su anda da Canakkale’deler, isterse tanistirayim biraz mutevazi olmayi ogrenirsin.

Buyu de gel oyle konusalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 25 Aralık 2018; 17:20:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşver, makarna yemekten beyni bulanmış. 2020 Tl yi şuan o 20200 Tl zannediyor. Emin ol o anı yaşamak yakın olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

2Bin imkansız Görüyorum. Taş çatlasa 1.890 ₺
    İki gün konuşulur tamam..
    sen yaşıyonmu ya hırt ..boş adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Babasından harçlık alanlar gelmiş yine kendi paranızı kazanmaya başlayınca gelin aslan parçaları
    Zaten çoğu bebe 18 ve 20 yaş grubu ,eli ekmek tutmamış sefa içinde baba parası yiyip siyaset, çok iyi bilirim ayağına yatan asosyaller
  • Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    Etiketlemekten mi korktun , hazır cevabımdır evet korkabilirsin , makarna sporcu yemeğidir gayet sağlıklıdır. Makarna yiyen gerizekalı olmuyor bak yine somut delil olmadan konuştu muhalif bir asosyal koca popolu ergen arkadaş
  • Nezaman yeni işe girsem asgari ücrete yüksek zam yapıyorlar. Asgari 1600TL iken 2500TL lik işe girdim. Asgari oldu 2020TL+200TL agi.

Uğraş dur şimdi patronla zam yapsın diye
  • Glamor kullanıcısına yanıt
    Troll olduğun belli. Makarna sporcular tarafından kalori almak maksadıyla tüketilir. Ve haricen tüketilir. En azından ücretleri dolgun olduğundan asgari ücret denilen saçmalık onlara uğramaz. Makarna gereksiz tüketildiğinde obeziteden tut beyin geriliğine kadar sorunlara yol açar. Demek ki sende beyin eksikliğine yol açmış. Reisin kendi saray bütçesini %233 oranında arttırırken seni de makarnan ile bol şanslar diyerek uğurluyoruz. Beyinsiz ergen.
  • patronlar biraz az yesin iyi oldu bu zam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamor

Etiketlemekten mi korktun , hazır cevabımdır evet korkabilirsin , makarna sporcu yemeğidir gayet sağlıklıdır. Makarna yiyen gerizekalı olmuyor bak yine somut delil olmadan konuştu muhalif bir asosyal koca popolu ergen arkadaş

helal ,kafasına kafasına
  • Hobar kullanıcısına yanıt
    20 sene önce çok daha fazla faiz, enflasyon ve zam vardı. Akpli son 16 yıl ile akpden önce son 20 yılı karşılaştır. Dürüst olun. Sen akp den önce herhangi bir şeye indirim geldiğini. Gördünmü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sigortası ödenmeyen asgari ücretli dolacak desenize yeni zamla..

Neyse iyi bir sloganla noktalayalım konuyu;

İşçiler kardeş patron kalleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delerıum -- 25 Aralık 2018; 18:2:16 >
  • Yav arkadaş ne adamlar ulan zam vermese öldük bittik ortalık yıkılır

Verse aha şimdi herşey uçacak eyvah öldük bittik

Yukarıdaki paragrafın ana düşüncesi bu memleket adam olmaz.Bir kere de yapıcı olun be yapıcı olun ,omurgalı olun

Vermese bu maaşla geçinilmez herşey pahalı fırsatçı esnaf öldük bittik verse herkes esnafsever kesilip bu esnafın yükünü kim karşılayacak vermese asgari ücretlinin yanında verse esnafın yanında

Hali kötü esnaf ben hiç görmüyorum dün arabayı tamire götürdüm 1 saat uğraştı 300 lira işçilik 300 lira da malzeme parası ödedim esnaf çok zorda yaw günde 5000 lira kazanıyor he yavrum heee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu 400 lira zam ile akp asgari ücretlilerden oyları garantiledi ama aynı zamanda 2019 da batacağımızda kesinleşti. Şimdi iğneden ipliğe herşeye fahiş zamlar gelecek, enflasyon ve dolar fırlayacak dolar da en az 8 olur hayırlı olsun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 25 Aralık 2018; 18:9:29 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.