Şimdi Ara

Asgari ücret tamamen kaldırılsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
345
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İşyerinde verilen yemeklerle doysunlar kalanı da çocuklarına ve eşlerine götürsünler. Ümmetimiz bile 500-600 liraya karın tokluğuna çalışırken bizim insanımız 1404 lira alıyor, resmen rezalet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Katılıyorum dostum, hakiki müslüman aza tamah eden yokluğa şükredendir

Bu ümmet öyle bir ümmet ki, peygamber efendimiz Hz. Muhammed sav bugünlerin ümmetini görse ayakta alkışlardı Türk ümmetini görse sevinçten ağlardı, büyük ihtimal ümmetin her mümini nin boynuna sarılırdı

Ümmet olmak öyle kolay değil

• Adam haklı. Şirket sahipleri taş mı yesin? Bedava çırak çalıştırmak bile yetmez.
  • hangi ummet 500 600 liraya karin tokluguna calisiyor onlara kalsa 1100 tl ideal di muhalefetin secim vaadi 1500 tl yapcam deyince gulduler para yok dendi ve 1400 oldu bizim insanimiz halinden mutlu dunya bitmis ekonomi cokmus onlara ne biz dunya deviyiz

• Yuksek asgari ucret isciye zulumdur. En fazla 700 lira olmali.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Makarna ve kömür dağıtımı da yasaklansın, bütçe açık veriyor. aktröllere verilen paralarda hemen kesilmeli.

savunmaya para lazım, hadi akgezenler, pamuk eller cebe.
  • Maaş haramdır.
  • Calismak en buyuk ibadettir! Birde uzerine ibadet yapti diye para mi verilecek? Kesinlikle katiliyorum, asgari ucret kaldirilmali.
  • Yapmayın lan olum
    Yok şimdi birileri görüp ciddiye alacak
  • Aynen liberal ekonomi bunu gerektirir.
  • Müslüman olduğunu iddia eden ey akp li kafirler. Yaptığınız şu hareketlerle dininizi insanların ağzına nasıl sakız ettiğinizi görün ve bi an önce o seccadeyi yavaşça yere bırakın. Kişi Allah'a şirk koşmaya devam ettikçe kıldığı namaz beden eğitiminden ibaret kalır. Dünyanın hiç bir döneminde kendini islama nispet eden insanlardan hiç bir grup dinini bu kadar ayaklar altına aldırmamıştı. Ya seccadeyi bırakın yere yada makarnayı. Hareketlerinizle alay konusu oluyosunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.