Şimdi Ara

Asgari ücret nedir? Hakaret midir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
95
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 43 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gerçek Kafir (1 mesaj) 120205044 (1 mesaj) Sadece Ölüler Görür (1 mesaj) Agababangida (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Selam, ben Elektronik mühendisiyim. Henüz çalışmıyorum. Bir süre daha da çalışmayacağım. Okulum ilk 10 binden alıyordu zamanımda. Babam Beyoğlu noteri. Babam geçen ay 340000 TL kazançla rekor kırdı. Neredeyse 150 asgari ücret. Babam Beyoğlu noterlerinden biri. Babamın Kurtçuk fabrikası da var. Babamın başka işleri de var. Alkolik olduğu için komaya girmişti ama toparlandı. Yani alkole harcadığı parayı yazmak istemem. Benim de anne tarafından olmak üzere aylık 1000 Euro harçlığım var. Sembol İstanbul'un orada oturuyorum. Babamla kavgalı olduğum için ev alındı ama babamın tripleks (Hatta 4 katlı) villasına da gidiyorum arada. Babam 4A sigortamı uzun yıllar boyunca fabrikasında çalışan gösterip ödedi ama yakın zamanda çıkartabilirler. (İşe girmem lazım yani)

Ve size ne diyeceğim, biliyor musunuz? Kardeşimin PS5'i XBOX bilmem nesi 16700 TL'lik Monster Notebook'u olabilir ama biz zengin değiliz. Hayır, zenginlik alt limiti 10 milyon dolardır. Bizim bir yatımız bile yok. Bir tane tekne var.

Asgari ücret köpeğin önüne atılan çürümüş kemiktir.

Siz kendinizi insandan saymayın, asgari ücret alıyorsanız inanın köpek kadar değeriniz yok. Allah falan da yok, kendinizi boşa cennette iyi olacağım diye de kandırmayın.

Kulaklık manyağı olan ben yakında Sennheiser HD 800S ve sistemini de alıyorum. Siz en son kaç paralık kulaklık kullandınız? 100 TLlik mi?

Not: Kusura bakma yeğenim de CSB değil. Eskiden anneannemin evinde kaldığım için beni fakir sanıyorlar ama orası bile 650000 TL'ye satılacak be güzelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• kayra

is that you?

• O kadar anlatmışsın annemden bu geldi, anneanemden bu, babamdan şu geldi diye ama Paris Hilton'un köpeği senden daha zaengin. Kendini insandan sayma bence.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.