Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ASELSAN ve Turkcell ortaklığında geliştirilen 5G uyumlu antenler göreve başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
119
Cevap
3
Favori
11.169
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> ASELSAN ve Turkcell ortaklığında geliştirilen 5G uyumlu antenler göreve başladı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    276 Mesaj

3 gündür internetim yok paket bittiği içn, Turkcell sağolsun 1GB 19tl. Mobil internet bize haram.
    |
    |
    IceRulez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1971 Mesaj
    5G uyumlu anten derken , 5G Baz istasyonları ne zaman üretilebilecek. 2023'e kadar üretilirse büyük başarıç
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: boyzof

bu bilgileri nereden elde ettin, kanıt gösterir mısın? ilk defa üretilen ürünün maliyeti tabiki yuzbinlerce uretilen seri uretimdeki üründen fazla olabilir. Ayrıca haberi okuduysan İstanbul Pendik'te deneniyor denmiş. Haberi bile okumadan yanlış şeyler yazıyorsunuz. Siz bu projeyi ulak projesiyle karıştırıyor olabilir misiniz? Ki onda bile İstanbul gibi büyükşehirlerde belli sahalara kuruluyor istasyonlar, işte haritası burada

https://www.ulakhaberlesme.com.tr/index.php/tr/ulaksahalar

Alıntıları Göster
    Attığın haritada benim dediğim gibi istanbulda 1 tane istasyon yok. tek bir tane bile. Kanıtım kendm çünkü istasyonların ölçümünü yapmıştım. Sivas erzurum arası sahaları dolaşmıştım. Detaylı fotoğraf vs etip olmaz paylaşamam ama gördüğün istanbulda 1 tane saha yok.

• Binbaşı
    1316 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

Attığın haritada benim dediğim gibi istanbulda 1 tane istasyon yok. tek bir tane bile. Kanıtım kendm çünkü istasyonların ölçümünü yapmıştım. Sivas erzurum arası sahaları dolaşmıştım. Detaylı fotoğraf vs etip olmaz paylaşamam ama gördüğün istanbulda 1 tane saha yok.

Alıntıları Göster
    Bir tane bile yok mu ? Bunlar ne peki? Operatörlerin kendi şebekelerindeki ulak istasyonları bunlar:
    |
    |

• Çavuş
    44 Mesaj
    5G mi :)
    Artık 3 günde biter tüm kota, sonra türk Telekom size sormadan internet paketi satar ve sonuç 96 tl fatura gelir.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.