Şimdi Ara

Aselsan'da 900 fetöcü olduğu ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
11.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tarafın cukkacılardan yana, muhalif basın kalmadı diyorum verdiğin cevaba bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

Erdoğan değil miydi ergenekon için ben bu davanın savcısıyım diyen, koskoca genel kurmay başkanını fetöcülere oyuncak eden, kozmik odayı açtıran, bi de yerli ve milliyiz diyorlar, tabi yersen, ne kadar yüzsünüz yahu, fetö akpden önceden de vardı diyip sıyrılmaya çalışıyorsunuz.
    Erkgenekon dediğin şey Erdoğanın kandırıldık demesi kadar basit bir olay değil.

Şöyle söyleyebilirim ki eğer Ordunun içinden siyasete bulaşmış paşaları ayıklamaslardı AKP yi geç hiç bir sağ parti sekülerin muktedir olmasından kurtulamaz kukla hükümetler olarak hayata devam ederlerdi.

Zaten Türkiye'de senin benim seçtiğimiz siyasi partinin başka bir azınlık tarafından yönetilmemesi için ordu içinde kendi işini bıakıp siyasete bulaşmış olan tüm paşaşalrın temizlenmesi gerekiyordu.

Tayyip'in tek yaptığı bunu yaptıktan sonra nasıl olsa Gülen'in savcısını osunu busunu kullandım deyip ona itelemek oldu bütün suçu o kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Erkgenekon dediğin şey Erdoğanın kandırıldık demesi kadar basit bir olay değil.

Şöyle söyleyebilirim ki eğer Ordunun içinden siyasete bulaşmış paşaları ayıklamaslardı AKP yi geç hiç bir sağ parti sekülerin muktedir olmasından kurtulamaz kukla hükümetler olarak hayata devam ederlerdi.

Zaten Türkiye'de senin benim seçtiğimiz siyasi partinin başka bir azınlık tarafından yönetilmemesi için ordu içinde kendi işini bıakıp siyasete bulaşmış olan tüm paşaşalrın temizlenmesi gerekiyordu.

Tayyip'in tek yaptığı bunu yaptıktan sonra nasıl olsa Gülen'in savcısını osunu busunu kullandım deyip ona itelemek oldu bütün suçu o kadar.

Alıntıları Göster
    Siyasete bulaşmış paşalarmış, güldürdün, hepsi beraat etti, ergenekonun kumpas olduğu anlaşıldı, rütbeleri geri verildi, kritik görevlere yerleştirildi, hala siyasete bulaşmış paşalar diyor, siyasete bulaşmış paşa arıyorsan saraydaki resepsiyonlarda siyasi söylemleri alkışlayan paşalara bakabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Güzel yazı. O zaman bana şunu açıklar mısın ?

Maden sen Dünya'da yokken bu adamlar askeriye de kadrolaşmaya çalıştıkları an atılıyorlardı. O zaman bu adamlar nasıl yüksek rütbeli general yetiştirdiler ?

Bu adamlar sen Dünya'da yokken Yargıda kadrolaşamıyorlardı madem nasıl tonla Avukat Hakim Savcı hatta AYM de koltuk sahibi oldular ?

Yani bu örnekler çoğaltılır. Gülen cemaatinin taa öğrencilik zamanlarından yetiştirme yaptığını biliyoruz. Bir generalin yetişmesi 30 yıl sürüyor farkında mısın ?

Alıntıları Göster
    FETCÜ OLMAYALAR TAYYİP ELİYLE EMEKLİ OLDU ÖNLERİ ACILDI

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    mühaliflik için önce bu millete ihanet etmyecekler birilerinin kuklası olmayacaklar.. bu milletin hakkını yiyenler zehir zıkkım yesin.
  • 900 olsa duramazsın. Aselsan 900e sızmıştır. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 12 Eylül 2018; 20:54:47 >

• Fethullah Gülen Diyor ki : Tayyip Erdoğan bizim için Evvela bunları bitirmek gerek dedi
  • Dağdaki çoban full çekip birinci oluyordu işte dersanelerde adamlar boşa sürünüyordu bu hikaye ile bir ton içi boş ama sadık emir kulu adamı bu gibi kurumlara yerleştirdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 12 Eylül 2018; 21:47:59 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Ahuahaujaajus fetullah gülen doğmamışken hahahahhahahahaha güldürdün knk Allahta seni güldürsün :d

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Dediğin gibi ama ufak bir ayrıntıyı atlıyorsun. Artık bir hükümete dokunamazlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kadar kök salmış bir örgüt nasıl bu kadar basit bir hata yapar ? 300 genaralin 150 si fetöcü ama darbe gecesi dışarda olan genaral sayısı bir elin parmağını geçmez

Bu işte bir iş var gibi. Bemce bu kadar fetöcü yok muhaliflerde arada gidiyor

haklısın almanya yunan belçika pkk kaynıyor iltica için türkiyeye sallanman ihanet etmen yeterli. senin savcılar alayı oralarda tatilde hesap verecekleri güne kadar.
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    Hangi savcilar oralar da tatil de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hani şu kacacaklar deyip kaçan öz gibi liste uzun
    http://www.hakikatperver.com/yurtdisina-kacan-fetoculerin-tam-listesi-20836h.htm
    meraklanma millet herşeyin farkında olduğunu her seçimde gösteriyor eskiden olduğu gibi susmuyor.
    zirhlisi vardi onun onla kacsaymis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Sabahtan akşama kadar ahaber dışında bir şey izlemeyen %52 her şeyi görüyor, yerli yabancı her türlü medyayı takip eden, okuyan, %48 hiç bir şey bilmiyor, hain oluyor, ben kimle konuşuyorum, deveye hendek atlatmaya çalışıyoruz, size iyi uykular.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MağaraAdam -- 13 Eylül 2018; 12:35:6 >
    hayır bir abd ağzına birde bizimkilere bakınca neyin doğru olduğu çıkıyor ortaya.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.