Şimdi Ara

Aselsan'da 900 fetöcü olduğu ortaya çıktı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
11.041
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jabba the Butt

İyi biliyorsun bu işleri

Alıntıları Göster
    Evet iyi biliyorum. Çünkü ben sizin gibi evden dışarı çıkmayan biri değilim aklına gelecek her yerde bulundum ben. Zikir çeken insanların içinde de bulundum kendini şişleyen insanların içinde de bulundum caferiler zincirle kendini döverken de oradaydım vs. vs. bir çok yapının nasıl çalıştığını bilirim.

• Treth kullanıcısına yanıt
    Belli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • webbie kullanıcısına yanıt
    sen varken bir general 3 senede dibine efsunlu su dökülünce alıyodu rütbeyi o vakit...
  • ülkenin her yerinden fetöcü fışkırıyor ama akpden hiç çıkmıyor.helal olsun akp!
  • fetö vermediyse kemal abi ulaştırır bunda ne var mittırlarında olduğu gibi.
  • 900 kişi bir kuruma sızmaz, olsa olsa yerleştirilir

• Muhaliflere gıcık kapmayın hatta iyi bakın. Çünkü birer birer ülkeyi terkediyorlar. Yakında sadece akp, mhp ve tarikatçılar kalacak ülkede, o zaman da birbirinizi yersiniz

Erdogan bile bizim zamanimiz da guclendiler dedi siz hâlâ kabul etmiyor oncesi soyleydi sonrasi boyleydi diyorsunuz Pes vallahi pes

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spartan hoplite

Zamanında soruları verdiler sonra böyle full çeken Fetöcüler ortaya çıktı. Millet çocuklarını belki soruları verirler diye FEM'e göndermek için birbiriyle yarışıyordu
    Aynen öyle. Okullarda öğretmenler bile konuşurdu. Bilmeyen yoktu zaten.
  • Sızmadıkları daha doğrusu devlet eliyle yerleşmedikleri yer kalmış mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben 34 yaşındayım, 94 yılında kuzenim fem'e giderken bunlar eve uğrar çocuğu yetiştirmek için yurda almak isterdi! O günleri net hatırlıyorum!

Bu arada 40 yıllık sağcıların her şeyden haberi var zaten. Onlar hep birbirini tanır. Aynı yoldan gitmişiz biz aynı tasdan içimişiz biz vs!!

Ha ne oldu, hükümetin bunları def ettiği iyi oldu, bir olacağa bi öleceğe dur denemez yaşandı bitti artık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Güzel yazı. O zaman bana şunu açıklar mısın ?

Maden sen Dünya'da yokken bu adamlar askeriye de kadrolaşmaya çalıştıkları an atılıyorlardı. O zaman bu adamlar nasıl yüksek rütbeli general yetiştirdiler ?

Bu adamlar sen Dünya'da yokken Yargıda kadrolaşamıyorlardı madem nasıl tonla Avukat Hakim Savcı hatta AYM de koltuk sahibi oldular ?

Yani bu örnekler çoğaltılır. Gülen cemaatinin taa öğrencilik zamanlarından yetiştirme yaptığını biliyoruz. Bir generalin yetişmesi 30 yıl sürüyor farkında mısın ?

Alıntıları Göster
    Evet kadrolaşmıştır lakin gizli kadrolaşma yapmıştır ve üst rütbelere ulaşamamışlardır elbet yine o zamanki hükümetlerin kurumların açık desteğini alıp doğrudan yerleşenler yok mudur? VARDIR. Lafım yok.

Gizli diyorum çünkü Cemaat ile ilgili oldukları ortaya çıktığı an TSK'dan atılıyorlardı ÖRNEKLERİ MEVCUT(2000 yılına kadar.) Demekki bir engel mekanizması varmış.

General oldukları döneme gelince bilmiyorum bir kaç istisna olabilir veya sonradan cemaatçi olan general olabilir lakin beyefendi altını çizerek söylüyorum %99'U AKP HÜKÜMETİ ONAYI İLE GENERAL OLMUŞTUR.

Üstelik bir çoğu EMEKLİ ETTİRİLEN GENERALLERİN yerine Akp imzası ile geçmişlerdir. Yani en üst rütbelere ulaştıkları dönem Akp dönemidir.

VE GİZLİ GİZLİ DEĞİLDİR BU ATAMALAR AKP BUNLARIN CEMAAT MENSUBU OLDUĞUNU BİLİYORDU HATTA BUNDAN ÖVÜNÇ DUYARAK BAHSEDİYORDU.

TSK içindeki Fetö pisliğini temizlemeye başladığında AKP bunun olmasını engellemiş ve Türkiye Cumhuriyetine verilebilecek en büyük zararlardan birinin verilmesine vesile olmuştur.

Halen siyasi ayağına dokunulmamış bir örgüt var daha fazla konuşmaya gerek var mı?

Buna sebep olanlara başka bir ülkede verilen cezayı söylesem yarın hapise atılırım daha fazla konuşmak istemiyorum.

Az çekmedik bu şerefsizlerden Ergenekon Kumpasında bizleri VATAN HAİNİ,ABDESTİ OLMAYAN,TERÖRİST ilan edenler ise bugün halen koltuklarındalar bu nasıl hesaplaşma?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumhuriyet Kuvvetleri -- 12 Eylül 2018; 1:43:25 >

• Rindaman kullanıcısına yanıt
    Keşke bitse hocam bitmiyor. Şimdi de başka tarikatlar aynı şeylerin peşinde.
  • herkes bir şeyi atlamış.

Nasıl 15 temmuz sonrası askeri kurumlarını kapattılar, Aselsan'ı da "fetö" yetiştiriliyor diye de kapatacaklar.

demedi demeyin...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Erdoğan değil miydi ergenekon için ben bu davanın savcısıyım diyen, koskoca genel kurmay başkanını fetöcülere oyuncak eden, kozmik odayı açtıran, bi de yerli ve milliyiz diyorlar, tabi yersen, ne kadar yüzsünüz yahu, fetö akpden önceden de vardı diyip sıyrılmaya çalışıyorsunuz.

• Jeopol kullanıcısına yanıt
    kemal abi tertemiz o vakit 10 seçim kaybetmiş ama koltuktan inmiyor neden acaba.. hep başkası diktator bu kelime özellikler vurgulandı yıllardır önce saddam sonra kaddafi indirildi demokrasi ile aydınlandı o ülkeler nedense zengin petrol yatakları olan yerlere uğruyor abd..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

kemal abi tertemiz o vakit 10 seçim kaybetmiş ama koltuktan inmiyor neden acaba.. hep başkası diktator bu kelime özellikler vurgulandı yıllardır önce saddam sonra kaddafi indirildi demokrasi ile aydınlandı o ülkeler nedense zengin petrol yatakları olan yerlere uğruyor abd..
    Muhalif basın kalmamış, kendisinden olmayan hain ilan edilmiş, şer odağı denmiş, ama adamlar haklı yere diktatör diyince dış mihraklar diye ağlamaya başlıyorsunuz, şehit ömer halisdemiri pp yapıp, yerli ve milli diyip ülkeyi cukkalayanları destekleyince vatansever olmuyorsunuz.

• MağaraAdam kullanıcısına yanıt
    en azından tarafımız belli muhalif gazatıcı john dündar gibi alman pasportu alananlara gazeteci aydın dememek lazım..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.