Şimdi Ara

ASBÜ Hukuk hakkında (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
3
Favori
2.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de asbü düşünüyorum sıralamam 14400, akdeniz asbü ve anadolu hukuk arasındayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Neden hukuk okunmaz hocam?

• Mülgâ kullanıcısına yanıt
    hocam cok mezun var. her yil 16 bin kisi mezun oluyor hukuk fakultelerinden ve her sene yeni hukuk fakulteleri aciyor buna ragmen. mesela su an ankarada 17000 avukat ve 3000 civari stajyer varmis. bu cok ciddi bir rakam. her 300-400 kisiye bir avukat dusuyor. ben siirtliyim, siirt dediginiz 200 bin nufuslu bir sehir. orda bile sadece 250 avukat olmus. yarisindan fazlasi cok dusuk maasa calisiyor.

ailemde babam ve abim basta olmak uzere 5 avukat, 2 avukat adayi var(okumaktalar), inanin bunlar olmasa ben hic dusunmezdim hukuk okumayi. hatta aile meslegimiz olmasina ragmen icimde buyuk tedirginlik de var acikcasi 5 sene sonrasi icin. cunku ne babamin ne abimin isleri 5-10 yil oncesinin ceyregi kadar bile yok. yine de mimarliktan issiz kalacagim vakti boyle degerlendireyim bari dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WalterWhite00 -- 31 Temmuz 2020; 2:35:21 >
  • White Water kullanıcısına yanıt
    Ulusun ortasinda bence tuhaf bi universite

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-97D83CB43 -- 31 Temmuz 2020; 2:34:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beysavcı B kullanıcısına yanıt
    Asbü hukuktayım sorularınızı alabilirim

• mastermind1907 kullanıcısına yanıt
    Dostum diploma i.in uluslararası geçerli yazmışlar sitesinde senin haberin veya bilgin var mı ?
  • Richard Rahl R kullanıcısına yanıt
    Hocam mavi diploma veriliyormuş. Bu da uluslararası alanda geçerli bir diploma anlamında sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastermind1907 -- 1 Ağustos 2020; 20:43:53 >
  • Genel olarak peki fakülte hakkında bilgi verir misin ?
  • up
  • Up

• yardımm
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.