Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

asaslar skill dağılımı sorusu bi bakın plz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> asaslar skill dağılımı sorusu bi bakın plz
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    ya asasda 55 den sora master olunca bi sonraki skill anca 70 de çıkıo die biliom .70 e kasmayada hiç niyetim yok

55 den sora explore vermem bana daha mantikli delior sizcede öylemi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancientkiller -- 19 Mart 2006; 13:09:56 >

|
    |
    bi arkadaşım lvl 60 master'dı 55den sonra galiba ne explore'e vermiş ne de assassian'a hepsini archery vermişti. ama onun bide +6 ib'si vardı
    |
    |

Orjinalden alıntı: ancientkiller

ya asasda 55 den sora master olunca bi sonraki skill anca 70 de çıkıo die biliom .70 e kasmayada hiç niyetim yok

dostum dediğin gibi 70e kadar skill yoksa exploreye wermen daha mantıklı
    |
    |

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

bi arkadaşım lvl 60 master'dı 55den sonra galiba ne explore'e vermiş ne de assassian'a hepsini archery vermişti. ama onun bide +6 ib'si vardı

archery de 10 skill olur ne halt yapcak onun yerine ib u satsın adam gibi dager alsın

ya biri cvp versin 55 densora explore e mi versem???
    |
    |

Orjinalden alıntı: Dragonite

quote:

ya benim anladıım öyle çünkü 00000000 ın videosunda adamuın bi 70 skill i var dierleri spike perce cut felan ... yani bence 55 den 70 e kadarf başka skill yok olsa 00000 ullanırdı heralde
    |
    |

• Binbaşı
    1622 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ancientkiller

quote:

Orjinalden alıntı: Dragonite

quote:

ya benim anladıım öyle çünkü 00000000 ın videosunda adamuın bi 70 skill i var dierleri spike perce cut felan ... yani bence 55 den 70 e kadarf başka skill yok olsa 00000 ullanırdı heralde

Alıntıları Göster
    okcu oldum ben assassin ken 55 ten sonra exploreye verdim paso zaten herkes oyle yapiodur benim dusuncem bi skill yokki :)

bide o assain ve archeriye veren bi arkadas varmi yanlis okumadiysam walla hic tavsiye etmem explore skiller olmadan bi rogue cook ama cook zayif ve acizdir ise yaramaz diyebilirim cunku > light fet olmicek dusunsenize !! evade safety olmicek solo mob keserken cok ise yario !! vee minor healing olmicek :DDD gizlenen assasleri goremicen lumpine olmicek cz de bilseler partiye bile almazlar :D
    |
    |

Besmelesiz başlayan her iş güdüktür (hadis-i şerif).

• Er
    13 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: knight_offline

okcu oldum ben assassin ken 55 ten sonra exploreye verdim paso zaten herkes oyle yapiodur benim dusuncem bi skill yokki :)

bide o assain ve archeriye veren bi arkadas varmi yanlis okumadiysam walla hic tavsiye etmem explore skiller olmadan bi rogue cook ama cook zayif ve acizdir ise yaramaz diyebilirim cunku > light fet olmicek dusunsenize !! evade safety olmicek solo mob keserken cok ise yario !! vee minor healing olmicek :DDD gizlenen assasleri goremicen lumpine olmicek cz de bilseler partiye bile almazlar :D

Alıntıları Göster
    tabii ki de explore vermen daha mantıklı çünkü lvl 60 ta bile skill toplatman için 25M istiyo 70 olunca da en fazla 50M ister haydi 100M istesin zaten lvl 70 olunca da 100M i bulman senin için zor olman
    |
    |

• Çavuş
    75 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: synonym

tabii ki de explore vermen daha mantıklı çünkü lvl 60 ta bile skill toplatman için 25M istiyo 70 olunca da en fazla 50M ister haydi 100M istesin zaten lvl 70 olunca da 100M i bulman senin için zor olman

Alıntıları Göster
    ben var dıye bılıyorum sadece vurus skili 70 de acılıyor galiba ama master olmadıgım ıcın tam bır yanıt veremeyecegım :(
    |
    |

• Yüzbaşı
    370 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutci

ben var dıye bılıyorum sadece vurus skili 70 de acılıyor galiba ama master olmadıgım ıcın tam bır yanıt veremeyecegım :(

Alıntıları Göster
    spike acılana kadar assasin+explore gidersin

55 assasin skiline ulasınca 61 sp side dahil, expore verirsin

sana cure leri açar, nova yediginde falan cok işine yarar cureler ozellikle savaşlarda

62 skilini mastera vericeksinki, magic shield i açabilesin

ondan sonrası senin secimin ama master skillerine vermek daha mantıklı gorunuyor.

en azından ben 62 den sonra mastera verecegim.
    |
    |

2004 Üyesi.

• Yüzbaşı
    370 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: aykutci

Alıntıları Göster
    spike acılana kadar assasin+explore gidersin

55 assasin skiline ulasınca 61 sp side dahil, expore verirsin

sana cure leri açar, nova yediginde falan cok işine yarar cureler ozellikle savaşlarda

62 skilini mastera vericeksinki, magic shield i açabilesin

ondan sonrası senin secimin ama master skillerine vermek daha mantıklı gorunuyor.

en azından ben 62 den sonra mastera verecegim.
    |
    |

2004 Üyesi.

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Masal
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.