Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (188. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
14
Favori
96.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realasim

Totti gerçekten efsane,sizinkiler bırakmaz inşallah

1 sene sözleşme yenilendi. Bu sezon sonu futbolu bırakacak :/
  • 39 yaşındaki Totti, Serie A'da görev aldığı son 162 dakikada 5 gol atıp, 1 asist yaptı.

Capitano!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FRANCESCO!

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!

• İki takım da birbirini kilitledi. Zaten Fiorentina vasat yönetilen bir takım, Roma da hocası tarafından devamlı geri çekilen bir takım. Eşit güçte, 3.lük için yarışacak iki takımın maçında bulunan az pozisyondan birini değerlendiren Fiorentina 3 puanı aldı.

Şimdi maçla alakalı mı değil mi bilmiyorum ama... Dzeko'ya bu kadar destek çıkan Spalletti, sezon sonunda da tıpış tıpış gider Dzeko'yla birlikte. Dediğim gibi iyi bir santrfor bu maçın kaderini değiştirir miydi, ya da eksik olan o muydu, bilmiyorum... Ha, dağlara taşlara vurduğu 1 net pozisyon var ama o da çok çok belirleyici değil benim gözümde, sonuçta top havadaydı ve Roma bunun dışında çok yaratamadı da. Sadece şu kıyası yapıyorum:

Juventus: Higuain, Dybala
    Napoli: Milik
    Milan: Bacca
    Inter: Icardi (çok çok üst düzey değil ama aşırı fırsatçı, buldu mu atıyor ve kabul edelim hava toplarında ligin en iyisi olabilir)
    Roma malum...

• Roma'nın kralı, Grande Capitano bugün 40 yaşında!

605 maç, 250 gol!

• Tabii ki de hatalarım oldu. Hatta 12 yıl önce, Real Madrid için Roma'dan ayrılmayı düşündüğüm bir an vardı. Çok başarılı, hatta dünyadaki en iyi takım size teklif yaptığında, hayatınızın başka bir yerde nasıl olabileceğini düşünmeye başlıyorsunuz. Roma'nın başkanıyla konuşmuştum ve o, bir şeyleri değiştirmişti. Ancak en sonunda, ailem ile yaptığım konuşma, hayatın ne olduğunu bana gösterdi.
    Evin, her şeydir..

39 yıldır Roma benim evim. Futbolcu olarak ise 25 yıldır Roma benim evim. İster Scudetto'yu kazanmak, ister Şampiyonlar Ligi'nde oynamak olsun, Roma'nın renklerini yapabileceğim en iyi şekilde temsil ettiğimi ve öne çıkardığımı düşünüyorum. Umarım sizi gururlandırmışımdır.

İnsanlar soruyor, neden bütün ömrünü Roma'da geçirdin?
    Roma benim ailem, arkadaşlarım, sevdiğim tüm insanlar. Roma deniz, dağlar, heykeller.Ve Roma, tabii ki de, Romalılar.
    Roma, sarı ve kırmızı.
    Roma, benim için, dünyanın ta kendisi.
    Bu kulüp, bu şehir benim hayatım.
    Sonsuza kadar.

• Nice Romalı senelere kaptan!
  • Tottiiiiiiiiiiiiiiiii

Nice senelere büyük kaptan
  • Roma v Inter

Szczesny; Peres, Manolas, Fazio, Jesus; Rossi, Strootman; Salah, Florenzi, Perotti; Dzeko
  • GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

DZEKOOOO DZEKOOOOOOOO DZEKOOOOOOOO DZEKOOOOOOOOOOO
  • Daniele De Rossi, sakatlanan takım arkadaşının MR sonuçlarını sabaha kadar bekledi ve arkadaşına destek oldu.

BT SPORT'un haberine göre De Rossi, Florenzi ve oyuncunun ailesiyle birlikte sabaha kadar hastanede bekledi ve takım arkadaşına refakatçi oldu.

Napoli'yi eski evladı yıktı!

Sassuolo'yu 3-1'le geçen Roma'da mücadelenin 85’inci dakikasında sakatlanarak oyundan çıkan Florenzi’nin sol diz ön çapraz bağları yırtıldı. Roma kulübünden yapılan açıklamada yıldız ismin 4 ay sahalardan uzak kalacağı açıklandı.

Serie A’da bu sezon Roma formasıyla 9 maça çıkan Florenzi, 3 asist yaptı.

+KAPTAN GİBİ KAPTAN DE ROSSI!

• Izleme firsati buldum cok etkisizdi bugun roma bakmayin 23 sut olduguna.
    Su dzeko tam kumar , tam oldu diyorsun golleri siraliyor. Ertesi hafta yoklari oynuyor.

Birde bu 3 stoper meraki nerden cikti ? Spaletti nin bu sistemle ciktigini ilk defa gordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Izleme firsati buldum cok etkisizdi bugun roma bakmayin 23 sut olduguna.
    Su dzeko tam kumar , tam oldu diyorsun golleri siraliyor. Ertesi hafta yoklari oynuyor.

Birde bu 3 stoper meraki nerden cikti ? Spaletti nin bu sistemle ciktigini ilk defa gordum.

hocam şu empoliyle 0-0 juventus kalsa inanın kıyamet kopar.
    puan farkı kapanacak diye arkasındaki roma napoli milan hemen ellerini ovuşturur.
    ama gel gör ki juventus hatasız, eksiksiz gidiyor.
    napoli roma milan ona buna 2şer 3er puan bırakıp bırakıp gittikçe farkı daha da açıyor.

inanın juventus empoliyle 0-0 berabere kalsa "Juventus eski Juventus değil mi artık?!!11" diye manşet olur.
    Roma empoliyle berabere kalıyor, yorumsuz kalıyoruz...

bu da ligdeki rekabet eksikliğini ve juventusun favoriliğine dair kanıksamayı kanıtlıyor aslında.

• Higuain'in 14. dakikada attığı golle Juventus 1-0 Roma.
    Serie A'yı yakından takip etmeyenlerin gözünde puan farkını 7 yapan Juventus şampiyonluk ihtimalini iyice perçinlendi ama benim gözümde zaten daha fazla perçinlenebilecek bir şey yok: Juventus'un şampiyon olma ihtimali maçtan önce de sonra da aynıdır. Ki bu oyunla Roma 3-0 yense bile o ihtimal değişmez bence.
  • Dzeko'nun attığı golle Cagliari 1-0 mağlup edildi.
    Dzeko'nun 14 golle gol krallığında zirveyi takip etmesi çok sevindirici.
    İkinciliği düşünmekten ya da şampiyonluk için boş ümitler beslemekten ziyade, seneye daha iyi bir Roma izlemek için bu sene gelişime önem vermek en iyisidir. Fazio, Juan, Vermealen kazanılabilir mi? Kazanılamazsa alternatifleri ne olur?
    Dzeko kazanılıyor gibi. Mario Rui sahalara dönüyor, sol bek eksiği kalmamış olacak. Sağ bekte Peres zaten %100üyle oynuyor uzun zamandır. Florenzi de dönünce alternatifi bile olmuş olacak.

Sene başında Nainggolan'ın Chelsea'ye, Pjanic'in Bayern'e gitmesi kesin gibiydi. Ancak bunlardan biri bile kalırsa rahatız diyordum. Pjanic gitti. Nainggolan kalınca çok sevinmiştim. Özellikle son haftalarda niye sevindiğimi tekrar hatırlamaya başladım. De Rossi, Strootman hep daha defansif tipte orta sahalar. (De Rossi için "defansif oynatılmaya alışmış" diye bir parantez açma gereği duyuyorum saygıdan ötürü) Fakat Nainggolan daha ofansif oynayabilen bir ortasaha. Aslında çoğu zaman o da defansif oynatılıp, o özellikleriyle ön plana çıkıyordu ama son haftalarda forvet arkası oynatılınca takımı sırtlayan isim oluyor resmen.

Takımda böyle rol değişimleri, ufak deneyler-denemeler yaparak takımın daha verimli dizilişlerini bulmak önümüzdeki sene için daha yararlı olacaktır. Geçen yazki transferleri çok eleştirmiştim ama FFP yüzünden daha iyisine de imkan yok gibi aslında... Yoksa elbette takımın kalitesini topyekün arttırmak için "İyi" denilen birçok adamın Juventus kadrosundakilere kıyasla da "iyi" denebilecek adamlarla değişmesi gerekiyor. Yoksa Juventus'la yarışılmaz.

• İtalya kupasında yarı finale yükseldik

Tottiiiiiiiiiii

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

İtalya kupasında yarı finale yükseldik

Tottiiiiiiiiiii

hakikaten hocam roma gibi bir takım için kupa önemli olmalı. yanılmıyorsam 2 sene üst üste 2. lig takımlarına elenmiştik bu seviyeleri göremeden. demek ki bizim için çok da aşağı seviye bir kupa değil. ligde uefa kupasında da adam akıllı bir iddaamız olmadığına göre... bu kupalara önem vermek gerek diye düşünüyorum. son olarak romanın müzesinde de bu kupadan fazla yok sanırım ve ayrıca roma italya liginin bu TOP takımları arasında daha kaç sezon kalacak belli değil, son 4 yıldır interden milandan öne geçti ancak hep böyle gitmeyebilir. Rudi Garcia-Spalletti döneminde gerçekten Juventus'un ardından en güçlü takım Roma oldu ve bunu en azından bir kupayla taçlandırmazlarsa bu fırsat bir daha ne zaman gelecek belli değil...

• 40 yaşında Roma formasıyla ilk gol..

Kaptan, Lazio'nun da havasını alacak!

• Dzeko'yu bu seneye kadar beğenmiyordum; ama ligde gol kralı, çok iyi oynuyor. Villarreal'e attığı gol üst düzey forvet golü. 0-2 biterse maç, turlarız gibi görünüyor. Uefa neden olmasın!
  • ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!

Umut fakirin ekmeğidir
  • 
Sayfa: önceki 186187188189190
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.