Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
14
Favori
96.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenerin ortasahası şuan romadan daha iyi sanırım topu asla ileri çıkaramıyor takım. suan kadroda en beğendiğim oyuncu perotti fark ettiriyor kendini eksiklerin dönmesi lazım hemen yoksa daha çok puan kaybeder.
  • Bölüm içerisinde aktif ve diğer üyelere örnek olabilecek nitelikte bir kişiye konuyu devretmek istiyoruz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Totti futbolu bırakınca bende biraz Roma'dan soğuma oldu. Size de oldu mu bu?

(Totti / Montella / Cassano) üçlüsü ne güzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisagor

Bölüm içerisinde aktif ve diğer üyelere örnek olabilecek nitelikte bir kişiye konuyu devretmek istiyoruz.
    Ben alabilirim.

2011'den beri buralardayız
  • Roma, Cengiz Ünder'in doğum gününü kutladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mishakal

Ben alabilirim.

2011'den beri buralardayız

Alıntıları Göster
    reis allahtan erken cevap vermissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni sezon formaları çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 15 Temmuz 2019; 8:4:42 >
  • 3 Ağustos'ta Lille ile hazırlık maçı yapılacak.

• Cengiz Ünder 2 tane gol attı.

-----

Roma v Ternana 3-1 MATCH HIGHLIGHTS | 2019-20 PRE-SEASON

• Sinir krizi geçirdim. Paslaşma ve atak organizasyonları muazzam ama defans rezalet ötesi. Genoa geldi atti döndü.

• Az daha aktif olalım buralarda.
  • Florenzi Valencia'ya kiralandı.

Gerçekten ilginç.
  • Pastore'nin virüs yüzünden Çin'e gidemediği söyleniyor.
  • 1 senedir konuya mesaj yok.

güncel

• Fonseca yolcu göndereceklermiş.Roma için bu klübün ulaşabileceği maksimum nokta bu küçük düşünüyorlar demiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Uzun zaman sonra Roma maçı izliyorum. Yine bir şeyler depreşiyor sanırım. Bu sezon bayağı kötüyüz baktığım kadarıyla. Florenzi yok, Strootman yok, Nainggolan yok hey gidi hey ne günlerdi. Takım kreşe dönmüş. Sampdoria karşısında 1-0 gerideyiz. İlk 7 zor bu saatten sonra.

Konuya ben yazmayınca da konu çökmüş. Ayıp size. Bu günden sonra konuyla ilgileneceğim. Dünyadan Futbol'un en eski topluluklarından biriyiz. Roma'yı kimseye yedirmemROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 2 Mayıs 2021; 22:57:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Uzun zaman sonra Roma maçı izliyorum. Yine bir şeyler depreşiyor sanırım. Bu sezon bayağı kötüyüz baktığım kadarıyla. Florenzi yok, Strootman yok, Nainggolan yok hey gidi hey ne günlerdi. Takım kreşe dönmüş. Sampdoria karşısında 1-0 gerideyiz. İlk 7 zor bu saatten sonra.

Konuya ben yazmayınca da konu çökmüş. Ayıp size. Bu günden sonra konuyla ilgileneceğim. Dünyadan Futbol'un en eski topluluklarından biriyiz. Roma'yı kimseye yedirmem  

hos geldin krallarin krali

• Hoşbulduk kanka. Bu konu artık üstte kalacak tek kişi olsam da. Maçtan sonra ilk mesajı düzenleyeceğim. Takımla ilgili sezon araştırması yapmam gerek.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2-0 kaybettik. Yazık, takım ne halde.

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.