Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (197. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
14
Favori
96.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünki maçta yedek ağırlıklı bir kadro olmasına rağmen iyi oynadık herkesin kafasında Liverpool maçı var ama ligde hata yapma lüksümüz yok rakiplerimiz hep galibiyet alıyor üstümüzde ki baskı ve sorumluluk ağır bu yüzden
  • Bugün deplasmanda yız skor tahminim 3-1. Salah 22 salah 34. Dzeko 48. 71 firmino gol dakkalari

Mac bugun 21.45 te TRT1 de izlemek isteyenler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Robert Lewandowski RL9 -- 24 Nisan 2018; 11:6:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cengiz malesef ilk 45 dk. nin en kotusuydu
  • Bitanr attikmi tamamdır 8 de yesek artik diğer maçta 7 atıp turlaycaz diğer maçı 5-0 alırım, bunu 6-1 kaybetcez

• Rezalet oynadık Di Fransesco hemen 45'de ortasada değişiklikleri yapacaktı ancak maçın sonlarına doğru akıl edebildi.Salah çıkınca ve değişiklikler oturunca Roma gibi oynamaya başladık ama öncesi tam bir utanç manzarasıydı hiç hucumda etkili olamadık rakip bizi ezip geçti.Cengiz kötü oynamadı zaten yalnız kaldı yerine giren Shick'de onun kopyası gibiydi sanırım Dzekonun top tutamaması ve ilerde çoğalamama onu onu etkisiz kıldı umarım Roma taraftarı Cengize fatura kesmez.
  • cengizden cacik olmaz daha sıkıntı ya altığı topları hep ezdi daha çok olgunlaşması lazım bu seviyede bişey yapamaz daha. roma 2 gol ile doping aldı rovanşa o stadın atmasferi çok zor barça maçında gördük ama burda liver hızlı adamları var barça gibi tek messiye bakmaz ve kloop var amatör valverde yok
  • Hem Atletico'yu UEFA'ya yollayarak hem de Barcelona'ya karşı inanılmaz bir geri dönüş gerçekleştirerek U*FA'nın planlarını bozduğu ve reytingleri baltaladığı için fişi çekildi. Takımı döve döve turnuvadan atsalar etkisi çarşamba günkü maç kadar olurdu, hatta ondan daha adil olurdu.
  • Ante Coric, Roma ile resmi sözleşme imzalamak ve sağlık kontrolünden geçmek için şehre geldi.
  • TRANSFER - Sağlık kontrollerini tamamlayan Ante Coric, Roma’ya beklenen imzayı attı.

• Şöyle bi yukarı.

Çok aksattık burayı.

• Takım leş gibi Torino karşısında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Roma iyi oynuyor ama pozisyon bulamıyor.
  • Gruptan 2.olarak çıktık içerde ki Real maçını kazanabilirdik ki şansızlık yaşadık bu takım herkesi yenebilir yeter ki gününde olsun

Yalnız ligde durum kötü 4. ile 5 paun fark var kapanmayacak fark değil ama ilk 4 adayları bir hayli fazla olduğundan lokma aslanın boğazında umarım konstantre olup eksiksiz ilk devreyi tamamlarız.

Cengiz için ayrı parantez açmak istiyorum ki ilk geldiği zaman ben akıbetinin salih gibi olacağını düşünüyordum.Geçen sene ligin ilk başlarında verilen şansları iyi kullanamadı ikinci devrede ise üzerinde ki zincirleri kırıp takımına katkı vermeye başladı bu sezon daha fazla şans buluyor oyununu da hergeçen gün geliştirip özgüveni artıyor önünde ki en önemli sorun büyük maçlarda sahneye çıkamıyor eğer bununda üstesinden gelirse onu Roma'da tutamayız zaten yönetim ciddi bir teklifi reddetmiş Cengiz bir seviye daha atlarsa salah gibi göndeririz PL'ye

• Juventus maçı çok kötü bir zamana geldi Milan kaybedip Lazio'nun kazandığı hafta bizimde kazanmamız gerekiyordu ama Juventus daha iyi oynadı takım savaştı ama bir yere kadar kalite farkı kapanmıyor ki Olsen olmasa daha farklı biterdi maçla ilgili olarak ikinci diyeceğim Cristante ve Zaniolo potansiyelli oyuncular olduğu bir kez daha meydana çıktı eğer sakatlık yaşamayıp kendilerini geliştirirlerse İtalyan futboluna damga vururlar.Shick tam bir hayal kırıklığı oldu .Kluivert ve Cengiz ise yetenekli ama bir türlü büyük maçlarda karakter koyamıyorlar özellikle Juve defansı Cengize nefes aldırmadı.De Rossiyi dün çok aradık kendisini çok beğeniyorum ama 35 yaşına geldi son roportajında da futbolu bırakacağım gibisinden imada bulundu ki şuan iyi olmaz onun gitmesi 1 yıllık da kontrat uzatmıştık.Son olarak geçen seneye göre kötü durumdayız hem puansal hemde oyunsal olarak Di Francescoya güvenim tam 2.yarı bambaşka bir Roma görebilirsek hem 4.sırayı kaparız hem de Cl'de Portoyu eleyip duruma göre daha da ileri gidebiliriz

• İlk yarıyı Parma deplasmanında kazanarak kapattık.Ligde 4.ile aramızda 2 puan fark var aslında ilk 4 içinde olabilirdik ama gençleri kazanmak için biraz risk aldık sonuçta da Cristante,Zaniolo,Kluivert,Cengiz biraz daha olgunlaştı.İkinci yarı daha iyi bir Roma bekliyorum birkaç takviyede gelebilir
  • Ulan Atalanta 3-0 dan nasıl 3-3 yaptı

• roma'nın sıkıntısı ne beyler?

kadro gayet iyi. savunma oyuncuları kağıt üzerinde iyi. bekler iyi. nzonzi geldi üstüne. ben anlamıyorum roma'nın ikinci olması gerekirken inter'in bile gerisinde. sebebi ne?
  • 7 mi?
  • Roma ne yapmak istemektedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Orta saha değişikliği takımı bozdu. Nzonzi ve Pastore manasızdi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.