Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
14
Favori
96.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keşke başarılı olsa luis enrique.Bu adamı çok seviyorum
  • Haybeye penaltı verdik adamlara. Bide kırmızı kart oldu 1-1
  • Yine son dakika yine yine yine. Lanet olsun.
  • offfffff offfffffffffff
  • Bu sefer en azından yenilmeyecektir Lazio diyordum ama kazanmayı başardılar. Galibiyeti de hak ettiler açıkçası, Hernanes çok iyiydi yine.
  • şöyle bir yukarlara.
  • Lanet olsun ya, Enrique derhal gönderilmeli! Il Capitano ile kavga eden bir teknik direktör bu takımda duramaz! Totti bu takımın sahibidir.
  • Çok güzel bir galibiyet aldık. Keyfim yerine geldi
  • oğuz şu nickini bi sabitle . bi faramir bi arheleg
  • napoli'yi kendi evinde 3 - 1 yendik goller santics k.k osvaldo simpiclio
  • Yine güzel bir galibiyet aldık. Goller Taddei ve Osvaldo'dan geldi. Umarım galibiyet serimiz devam eder.
  • garnet hisse almış diyolar.

ve boriello yu juventusa kiraldık 1m euro kiralama parası sezon sonunda 8 m euro bedel.
  • Totti bir futbol takımı forması altında en fazla gol atan oyuncu olmayı başardı.

tebrikler
  • ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!
  • yukarı.

Bu hafta parma ile maçımız.Yenersek 38 puanla 5.sıradayız.
  • Takımda istikrar yok. Gidiyoruz Inter'e 4 atıyoruz. Geliyoruz Siena'ya 1-0 yeniliyoruz. Şu haybeye kaybettiğimiz puanlar olmasa liderliğe dahi oynuyorduk.
  • LAZIO KOCANA GEL!
  • önemli eksikler var ama mutlaka yenmeliyiz.
  • Luis Enrique neye göre Roma'nın başına getirildi anlamış degilim ne tecrübesi varda hoca yaptılar, adam tutturmuş Barcelona modelini Roma'ya kazandırcaz al işte sana Barcelona modeli ben Lazıo'ya lig maçında 2 kere yenilen Roma görmedim Roma'nın kendi sistemi varken şampiyonluga oynuyordu şimdi ise Uefa'da sıradan takıma elenir oldu doldurdular takıma genç isimler Vucinic'in bonservis parasıyla Barça'dan Bojan Krkic'i aldılar yüz yılın hatası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semgöz

Luis Enrique neye göre Roma'nın başına getirildi anlamış degilim ne tecrübesi varda hoca yaptılar, adam tutturmuş Barcelona modelini Roma'ya kazandırcaz al işte sana Barcelona modeli ben Lazıo'ya lig maçında 2 kere yenilen Roma görmedim Roma'nın kendi sistemi varken şampiyonluga oynuyordu şimdi ise Uefa'da sıradan takıma elenir oldu doldurdular takıma genç isimler Vucinic'in bonservis parasıyla Barça'dan Bojan Krkic'i aldılar yüz yılın hatası.

Şu dediklerine harfiyen katılıyorum. Kadroyu gençleştirmek çok iyi birşey ama Vucinic ve Borriello'yu elimizden çıkardığımıza üzülüyorum. Luis Enrique olayında da haklısın. Hala göndermediler adamı. Bu kadar revizyona uğruyorsun. Ama takımın başına Luis Enrique diye birini getiriyorsun. Anlamış değilim.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.