Şimdi Ara

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da! (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.118
Cevap
14
Favori
96.738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

Fazio sahanın içinde maç izliyor

Yalnız maç şahane.

Ayrıca 1 asisti var Fazio'nun.

hocam onun asistini hatırlamıyorum ama strootman'ın el shaarawy'ye asisti efsaneydi mesela. ama onun asist yapmasına da gerek yok aslında ikinci golde izlemese bize yeterdi :)
  • "Roma'nın kralı bugün son maçını oynayacak. Tüm övgüleri hak eden, özel bir oyuncu. Takımına olan sadakatine büyük saygı duyuyorum."

ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!
  • Roma Başkanı Pallotta: "Tek pişmanlığım, Totti'nin ilk 20 yılında Roma'da olmamak ve o zamanların keyfini çıkaramamaktır. O sihirli anların sadece videolarını izleyebiliyorum ancak orada olmakla aynı hissiyatı vermiyor. Bu Pazar günü, Roma'nın bir futbolcusu olarak son maçını oynayışına şahit olacağım. Bu maç Francesco'nun hayatının bir bölümünün sonu, ancak yeni bir bölümünün başlangıcı olacak. Bu Pazar günü, eminim ki sahada ve tribünde göz yaşları olacak ancak tüm sporların tarihte gördüğü en inanılmaz efsanelerden birinin kutlu günü olmalı. Bu anların tadını çıkarın. Şarkılar söyleyin, eğlenin, ağlayın ve hatırlayın. Bu Pazar günü, hayatta bir kez yaşanacak bir gün olacak. VE ASLA BAŞKA BİR TOTTİ OLMAYACAK."

• Son kez..

• 786 club games 🏃
    307 club goals ⚽️
    58 caps for Italy 🇮🇹
    17 runner-up medals 🥈
    6 trophies 🏆
    Ciao, Capitano.

• Teşekkürler Kaptan..

• Güle güle adam..

• Vedalar zordur kaptan.

Gözlerim doldu be.
  • EFSANE!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jurgen Klopp -- 28 Mayıs 2017; 22:48:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BurayaNerdenÜyeOluyoruz

Totti'de kalmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Son kez..

En büyük başarısı bu zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

quote:

Son kez..

En büyük başarısı bu zaten

Ula hala vikipedi kapalı yav vpn ile girdim işe bak

Francesco Totti en azından şampiyonluk gördü tarihini hatırlamadığım için baktım baya yıl oldu Roma şampiyon olalı hakkaten 2001'miş ve 1992'den 2017'ye kadarki 25 yıllık tek yastıkta kocadığı seride 2nci elde edememek acı birşey koskoca 25 yıl neyse tadında olsun bitsin Roma adına sportif direktör olarak devam eder zaten

• muro sabah su konudaki resimler 250 m mobil netime mal olmus

• ROMA TARAFTARLARI | Mourinho Roma'da!
  • Roma kulübü, teknik direktör Spalletti'nin görevine son verdi.
  • roma efsanesi olabilir abi de, Totti futbol efsanesi olacak top oynamadi. ne sampiyonlar ligi, ne Avrupa kupasinda yildizlastigi yok. Udinese icin di natale neyse roma icinde odur. abartmayin boyle balonlari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-51A1FC2AA -- 30 Mayıs 2017; 17:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

roma efsanesi olabilir abi de, Totti futbol efsanesi olacak top oynamadi. ne sampiyonlar ligi, ne Avrupa kupasinda yildizlastigi yok. Udinese icin di natale neyse roma icinde odur. abartmayin boyle balonlari.

"roma efsanesi olabilir abi de, Totti futbol efsanesi olacak top oynamadi. ne sampiyonlar ligi, ne Avrupa kupasinda yildizlastigi yok. Udinese icin di natale neyse roma icinde odur. abartmayin boyle balonlari."

kalınla işaretlediğim yerler doğru, italic yerler yanlış.
    ispata girmeyecem. internetten totti'nin kariyerini araştırabilirsin. şu kadar maç oynadı şu kadar gol attı şeklinde istatistiklere bakmak değil, adam gibi araştırmaktan bahsediyorum.

1 mesajlık hesap, büyük ihtimalle trollemek için açılmış. bu cevap çok bile.

• quote:

Orijinalden alıntı: O Rei

quote:

Orijinalden alıntı: 1993Kaan1993

roma efsanesi olabilir abi de, Totti futbol efsanesi olacak top oynamadi. ne sampiyonlar ligi, ne Avrupa kupasinda yildizlastigi yok. Udinese icin di natale neyse roma icinde odur. abartmayin boyle balonlari.

"roma efsanesi olabilir abi de, Totti futbol efsanesi olacak top oynamadi. ne sampiyonlar ligi, ne Avrupa kupasinda yildizlastigi yok. Udinese icin di natale neyse roma icinde odur. abartmayin boyle balonlari."

kalınla işaretlediğim yerler doğru, italic yerler yanlış.
    ispata girmeyecem. internetten totti'nin kariyerini araştırabilirsin. şu kadar maç oynadı şu kadar gol attı şeklinde istatistiklere bakmak değil, adam gibi araştırmaktan bahsediyorum.

1 mesajlık hesap, büyük ihtimalle trollemek için açılmış. bu cevap çok bile.

Kariyerini bir takıma adamış olması olabilir.Taraftarlarıyla olan gönül bağıda buna etki ediyor.Evete kariyerinde kayda değer pek başarısı yok.Bunda Roma'nında etkisi olabilir bir çizgiyi geçemediler Totti kariyeri boyunca 1 kere şampiyon oldu çoğunda 2nci oldu bu dediğim 25 yılı kapsıyor iyi güzel biraz geç oldu ben 2 yıl önce bırakır diyordum ama herkesin yerini yeni genç dinamik kanlara bırakması lazım.

Bu arada Roma, Daniele De Rossi'nin sözleşmesinin 2019'a kadar uzatıldığını açıkladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 31 Mayıs 2017; 15:38:7 >

• 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.