Şimdi Ara

Arzum Okka Türk Kahvesi Makinesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
27.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: kronin

quote:

Orijinalden alıntı: medetres

Carrefourda 499 tl etiketle satılan ürün Arçelik tekli telve 159 tl çok derken Arzum okka'ya 500 tl vermem,ha belki şimdi Arçelik rakip var diye fiyat düşürürse bir telve alırım :) o ayrı Telvenin kahvesini beğeniyorum ama yıllardır fiyatı düşmezmi arkadaş tamam patentli bilmemneli üründe neticede bir devre bir plastik kutu yapmayın sürümden kazanırsınız fiyatı düşürün

Arabada 4 teker bir direksiyon 3 de pedaldan oluşuyor sizin mantığınıza göre :)

2 tane sensör kocaman kart cezveyi kaldırmak için selenoid ve yazılım için harcanan onca zaman ve adam masrafı. Kalıp yatırımları mekanik parçaların tasarımlarını saymıyorum bile.

Neymiş bilmeden atıp tutmamak gerekirmiş.

Telve kahvenin pişmesini sensörle algılar.

Okka sıcaklık ölçümüyle.

Kahve köpüğü konusu tamamen aldatmacadır. Kahvenin bayat veya taze olmasına göre değişir. Yeni öğütülmüş kahve ile telvede kahve yapmayı deneyebilirsiniz.

http://www.arcelik.com.tr/turk-kahvesi-makinesi-telve-k-3300-kirmizi-turk-kahve-makinesi.html

Usta ben nihayi tüketiciyim parama bakarım 159 çok derken 299 tl ye çıkartmışlar :) onca adam çalışıp çabaladı ürünü ortaya çıkarttı kaç sene geçti tamam patentli ürünü ama artık bant sistemine giren ürün fiyatı makul olsun diyorum ama renkli yapıp fiyatı düşeceğine yükseltmişler canları sağolsun almayız olur biter cezveye devam :)

• quote:

quote:

quote:

Carrefourda 499 tl etiketle satılan ürün Arçelik tekli telve 159 tl çok derken Arzum okka'ya 500 tl vermem,ha belki şimdi Arçelik rakip var diye fiyat düşürürse bir telve alırım :) o ayrı Telvenin kahvesini beğeniyorum ama yıllardır fiyatı düşmezmi arkadaş tamam patentli bilmemneli üründe neticede bir devre bir plastik kutu yapmayın sürümden kazanırsınız fiyatı düşürün

2 tane sensör kocaman kart cezveyi kaldırmak için selenoid ve yazılım için harcanan onca zaman ve adam masrafı. Kalıp yatırımları mekanik parçaların tasarımlarını saymıyorum bile.

Okka sıcaklık ölçümüyle.

Kahve köpüğü konusu tamamen aldatmacadır. Kahvenin bayat veya taze olmasına göre değişir. Yeni öğütülmüş kahve ile telvede kahve yapmayı deneyebilirsiniz.

http://www.arcelik.com.tr/turk-kahvesi-makinesi-telve-k-3300-kirmizi-turk-kahve-makinesi.html

Usta ben nihayi tüketiciyim parama bakarım 159 çok derken 299 tl ye çıkartmışlar :) onca adam çalışıp çabaladı ürünü ortaya çıkarttı kaç sene geçti tamam patentli ürünü ama artık bant sistemine giren ürün fiyatı makul olsun diyorum ama renkli yapıp fiyatı düşeceğine yükseltmişler canları sağolsun almayız olur biter cezveye devam :)

Samsung yeni telefon çıkardığında orasını burasını değiştirip ilk başta sağlam fiyat çekmiyor mu? Bu da aynı mantık. Evet kabuk değişmiş olabilir ama urun daha 1 aylık zamanla diğeriyle aynı fiyata inecektir çünkü maliyetleri çok yakın birbirine. İlk alanlardan urunun ilk yatırım maliyetini tırtıklarlar:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Okka sıcaklık ölçümüyle.

türkiye'de üretim maliyetleri yıldan yıla artıyor. ürünlerin fiyatlarında indirim olması çok zor. keza eskinden arçelik tek ürün diye fiyatını sabit tutuyordu zira ne kadar çok dayanıklı bir kafe ürünü olmasa da telve, tek olduğu için kafecilerin eli mahkumdu.
    arçelik telve'yi ürettirirken birkaç üretici değiştirdi ama fiyatlarda tüketiciye yansıyan pek bir şey olmadı. sadece alüminyum döküm cezveyi plastik cezve haline çevirip maliyet ve tüketici fiyatlarında gözle görünür bir indirim sağladılar zamanında.

daha önceki bazı yazılarımda da bahsettiğim gibi arçelik, arzum'un inatçı sabit fiyat politikası ile kendi fiyatlarını da yukarı çekti. zira ikisi farklı sikletlerin ürünü olsa da sadece iki aktör var şu an; arzum okka ile arçelik telve.

• Bu ürünü deneyebileceğim bir yer bilen var mı?

• Bazı Starbuckslar kahveyi bu makinada yapıyorlar.
  • istanbul kahve festivalinde indirim kodu dağıtıyorlardı, almak isteyen nasiplensin.

arzum.com.tr üzerinden yapıalacak alışverişlerde OKKA3016 kodu girildiğinde 30% indirim sağlıyor. kodun son kullanım tarihi ise 31.10.2016
  • Konu guncel

Malum anneler gunu yaklasiyor. Fiyat farkida okkayi tercih edecek kadar var. Nasil kullananlar konu acildigindan bu yana tavsiye ediyorlar mi?

Okka mi Telve mi?

• Okka tabiki pisiriken telveyi karistiriyor evde pisirme mantigiyla kozde ozelligini soylemiyorum bile.. ben restourantta calisiyorum telveyle hergun sikayet alirdim okka geldi sikayetten kurtulduk.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.