Şimdi Ara

ARUA ROSE GENİŞ ANLATIMLI RESIMLI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Slm.Oyun hosuma gitti bikaç sorum olucak.Oyunda hareket için asdw tuslarını aktif edemiyormyz.Diğer oynadgm oynlardan sonra garip gelior mausla kontrol etmek.Birde tıklayınca sanki 1,2 sn laglı gidiyor gibi yada bana öyle geldi.Cleric oynamak istiyorm ancak sürekli buf atmak bi sre sonra sıkabilir savaş için kullanlmaz demişsiniz yanlş hatırlamıyorsam daha önce izlediğim bi videoda pvp yapan cleric görmştm ama emin değilim bu konuda biraz daha aydınlatabilirmisinz.
  • m1ndfre4k ;

oyun wasd ile yönetilebiliyor ama biraz gıcık oluyor pek tercih edilcek birşey değildir , birde cleric kendi lvlında adam öldüremez arua rosede sadece buff verir heal basar savaşlarda ise heal basmak savaşın içinde buff vermek gerekiyor clericle para kasılmayacağı için sen en iyisi bir cleric birde savaşabileceğin bir character aç , benimde 546 int'li clericim var bunların hepsi belli zamanla oluyor kardeşim , cleric açtın ama paran yok iyi bir cleric için t7(topaz 7) gerekir bunlarda belli bir süre içinde kazanılır
  • Heryerde aruarose online rehberi arıyordum sonunda buldum.Teşekkürler Bende dün başladım aruarose ye 72 level knight charım var.Oyunda buff dilenmekten bıktım nerde bu Türkler...Rehberde stat dağılımında knight chara int vermişsin bir yanlışlık yok mu?Ben str ağırlıklı dex ve con veriyorum knightta gayette güzel oluyor...
  • ben muse olcamda bi türlü görevdeki yaratığı bulamadım elder flanae mi ney o nerelerde çıkıyo adv nin 1saattir arıyorum
  • Karakter açamıyorum ya ekranım büyük oyun çözünürlüğü küçük geliyor karakter açamıyorum nerden ayarlıycaz çözünürlüğü oyuna girmeden _?
  • Kısa bir rose online rehberi var;http://forum.donanimhaber.com/m_29487472/tm.htm job görevlerinin yapılışını anlatıyor...
    Meriç oyuna girmeden yapılmıyor diye biliyorum görüntü ayarları sen genede bir araştır...
  • Of abi napıcam ya karakter açamıyorum select karakter diyor ok diyorum sonra tık yok .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Of abi napıcam ya karakter açamıyorum select karakter diyor ok diyorum sonra tık yok .

Sana bir öneri ; Masaüstüne sağ tıkla özellikler- ayarlar-ekran çözünürlüğünü ayarla ,alttaki yazılar görünmüyorsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: KueRaKa

quote:

Orijinalden alıntı: Meriç.

Of abi napıcam ya karakter açamıyorum select karakter diyor ok diyorum sonra tık yok .

Sana bir öneri ; Masaüstüne sağ tıkla özellikler- ayarlar-ekran çözünürlüğünü ayarla ,alttaki yazılar görünmüyorsa

Denedim olmuyor.
  • bende basladim hosumada gitti.
    35level oldum junon polis deyim.
    ama buffsız kasılmıyor party lazım yani.
    oyundaki adım KaraMoth bana ulasırsanız yada size ulasmamı saglarsaniz sevinirim.
  • Yüzyılın hortu olacak galiba ama arkadaşlar bu oyunu sanmıyorum ama profesyonel olarak hala oynayan varsa bana ulaşabişir mi her türlü karakterin end game itemleri var oynamıyorum artık ama güvenilir kullanıcılara teslim edebilirim konuyu açan arkadaşa mesaj atacaktım arkadaş benim adım soyadımla belli ki eski arkadaşlardan ama hesap açmış bu konuyu açıp gitmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arua rose mu daha çok oynanıyor yoksa kendi official sitesindeki mi ?
  • trustnls T kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle arua. Official oyun tamamen cosplaye döndü pvp yok herked kostüm giyip afk bırakıyor yakında kapanır arua da farksız değil ama en azından pvp var

• S.a beyler bayanlar,

Arkadaşın deyimiyle 'yüzyılın hort'u oluyor ama Arua Rose oynamak istiyorum ve aynı zamanda 7/24 sınırsız HD youtube yayını yapıyorum. Başlayalı henüz 1 hafta oldu. Oynamak isteyen Türk arkadaşlar varsa buyursunlar, clan kurabilir, güçlerimizi birleştirip yayın sayesinde de reklamımızı yaparız. (veya mevcut oynayan Türkler varsa bana ulaşabilir)

https://www.twitch.tv/hizcs
    https://www.youtube.com/channel/UC6emfAHD2QioJL2C92rul3A

Oyun içi nick : OniTaiji & NancyAjram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aSh_0318 -- 30 Ağustos 2017; 10:14:52 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.