Şimdi Ara

Artık zamanı geldi yeni rütbe sistemi! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çünkü bu forumda askeri disiplin var 20 gün banım az önce bitti.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

Adam hayatı boyunca olası yeni rütbe sistemine kendini hazırlamış 28k kasmış

Seni artılamışlar ama haklılık payın 0. Ben post kasmam günlük mesaj atma ortalamam 7 dir tabii 12 yıldır aktif olunca ister istemez artıyor mesaj sayısı.

• quote:

Orijinalden alıntı: gun

Böyle bir yenilik yapmak gerek. Haklısınız olabilir üst çavuş vs bir sürü ek eklenip 30 bin olmasada 10 bine filan arttırılabilir.

Albay ve üstü yöneticilere ayrılmıştı o yüzden onları dahil etmeyeceğiz her halkükarda.

Banım yeni açıldı Gün bey o yüzden şimdi cevap veriyorum size.

Öncelikle forumdaki yetkili kişilerin rütbesinde Albay ve General yazmıyor zaten DH Yönetici ve Admin yazıyor o yuzden bu milattan kalma politikanızı artık bitirmeniz gerekiyor. En üst rütbenin Yarbay olmasını kesinlikle anlamıyorum bu şekilde devam edecekseniz hiç değiştirmeyin daha ıyı. Ayrıca bu forumda 50 binden fazla mesaj atmış üye var üst sınırın 10 bin olmasınıda oldukça yetersiz bulduğumu belirteyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Omega.108

10 senedir forumdayim Tegmen olamadim,

Bi de senin projeyi koysalar er pozisyonuna duserim heralde :D

Kardeş sen foruma girip mesaj atmıyorsan biz ne yapalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: Omega.108

10 senedir forumdayim Tegmen olamadim,

Bi de senin projeyi koysalar er pozisyonuna duserim heralde :D

Kardeş sen foruma girip mesaj atmıyorsan biz ne yapalım.

ciddi anlamda bi şikayetim elbette yok ama bu tarz uyeler oldugunu hatirlatmak istedim.

Sohbete daha az katilan ama eskiye dayanan guclu referanslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tamam bir bakalım o zaman ne yapabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gun -- 7 Mart 2017; 20:14:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, gerçekten forum ilk açıldığından beri aynı rütbeler çok geç bile kaldınız değiştirmek için.

• Öneri güzel, değerlendirmek de gerekir tabi ama önerilen rütbe mesaj sayılarına bakınca örneğin halihazırda yarbay olanların falan elindeki rütbeyi almak onun yerine çavuşlu bir şeyler vermek önerilmiş. 28K mesajı olan için bu iyi hoş da 3000 mesaj atmış adam buna ne der?

Yine de bir düşünelim bakalım ne yapabiliriz.
  • num N kullanıcısına yanıt
    Hocam o üyeler forumda paylaşım, değerlendirme, tartışma vb gibi şeylere girmiyorsa yapacak bir şey yok. Aktif olmayanın mesaj sayısı artmaz yerinde sayar o onların sorunudur. Eğer rütbelere önem verseydi 10 yılda 300 mesaj atmazdı. O yuzden bu konulara çok takılmayın derim benim hazırladığım rütbe sisteminide kırpmayın derim bu şekilde gerçekten zorlayıcı olacak.

• Foruma yeni rütbe sistemi gelecekse yeni üye olanlara uygulansın bu.
    Öbür türlü mevcut üyelere haksızlık olur bu.Adamın rütbesini birden neden düşürüyorsunuz?
    Mesela benim 1600 küsur mesajım var.Yarbay olmama az kalmış zaten.Ben şimdi birden başçavuşa mı düşücem?Verilmiş hak geri alınmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 8 Mart 2017; 19:14:52 >
  • Haksızlık yok, sende forumda daha aktif ol 4 yılda 2 bin mesaj bile atmamışsın sonra çavuş rütbesini beğenmiyorsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

Hocam o üyeler forumda paylaşım, değerlendirme, tartışma vb gibi şeylere girmiyorsa yapacak bir şey yok. Aktif olmayanın mesaj sayısı artmaz yerinde sayar o onların sorunudur. Eğer rütbelere önem verseydi 10 yılda 300 mesaj atmazdı. O yuzden bu konulara çok takılmayın derim benim hazırladığım rütbe sisteminide kırpmayın derim bu şekilde gerçekten zorlayıcı olacak.

Saçma. Foruma 2005'te üye olmuşsun, bense 2007'de ki forumu da 2005-2006 yıllarından beri takip ederim. Ne yani aradaki 2 yıllık fark 18 bin mesajlık fark mı yani? Aktiflik de neye göre, kime göre? Bu forumda bazı bölümlerde atılan mesajlar sayılmıyor. Mesela Gündem bölümüne atılan mesajlar sayılmıyor. Oralarda mesaj yazanlar aktif olmuyor mu? Mesaj sayısı=aktiflik mantığı çok düzdür.

Onun dışında rütbe olayını destekliyorum ama bu mesaj sayılarıyla değil. Ayrıca "kıdem" kelimesini gerçek anlamıyla kullanıp eski üyelere rütbelerinin yanlarına "kıdemli" sıfatının da eklenmesi taraftarıyım. Mesaj sayısına göre rütbe artarken bu aktifliği kısmen de olsa temsil eder, kıdemli sözcüğü de üyelik tarihini temsil eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 9 Mart 2017; 2:27:23 >

• Birde yöneticilere emrivaki yapıyor. Gün bey de baba edasıyla "bakarız" demiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 9 Mart 2017; 2:38:24 >
  • esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Eski tanırım kendisini hatta bana kıdemli yarbay rütbesini ilk o vermişti

• 16 yıllık forumda en yüksek rütbenin 2000 mesajla verilmesi doğru değil bence de. Rütbe her ne kadar gereksiz bir şey de olsa forum sistemlerinde olan ve kullanıcıyı motive eden bir şey.
  • Donanimhaber forumu, 2005 yili zihniyetinden kurtulamadi.

Rutbe meselesi foruma heyecan getirecektir, hic bir goturusu de olmayacaktir.

Yenilik, her daim yenilik iyidir....

11 yildir bu forumdayim, kayda değer hic bir yenilik yapilmadi.

Yoneticiler zahmet edip nintendo wii alt forum ismini nintendo olarak bile degistirmiyor. Bunun gibi bir suru garip aciklamali alt forumlae var.

İnanilmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1E1FC651D -- 13 Mart 2017; 9:1:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir gelişme yok mu?

@gun
    @WISDOM

• Konuyu açalı 2 ay oldu ne bir haber var ne bir uygulama. Forumun yazılımcıları bıraksın bu işleri beceremiyorlarsa.

• bu olay bu kadar zor olmamalı ve cidden artık değişmeli bence bir haberdar edebilirseniz seviniriz

• Project Scorpio kullanıcısına yanıt
    Becerememekle ilgisi yok kabul edilseydi çoktan yapılmıştı zaten. Bu tarz kararlar bu kadar çabuk verilmiyor
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.