Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Artık siparişten sonra 1 hafta bekleyecek miyiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
2
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Artık siparişten sonra 1 hafta bekleyecek miyiz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    216 Mesaj
    13 mayıs perşembe gecesi hepsiburda.com'dan bir ürün sipariş ettim, bilgisayar reyonundan bir sony çantası. Fakat 20 mayıs'a kadar siparişim bir türlü kargoya verilmedi; maille iletişim kurduğumda "elektronik ürünlerin gümrükte bekletildiğini ve bundan dolayı gecikmenin olduğunu" ama ertesi gün gönderebileceklerini söylediler. ben de teşekkür edip bir daha hepsiburda.com'dan alışveriş yapmayacağımı söyleyip siparişimi iptal ettirdim. ve 20 mayıs perşembe günü saat 17:00'de ideefixe.com a aynı siparişi verdim; hala kargoya verilmedi.

bu gümrükte bekletilme hadisesi ideefixe için de mi geçerli; yani genel bir olay mı? neden bu firmalar depolarında hazır olmayan ürünleri satarlar; hadi onu geçtim neden türkiye'de bile bulunmayan bir ürünü satarlar ve "2 günde kargoya verilir" yazarlar. bir daha internetten alışveriş yapmayacağım ******** satiyim.

|
    |

• Yarbay
    11079 Mesaj
    Kardeşim o kdr uyardı millet birbirini net.e güwen olmaz diye nese ya nie kızıom ben belki haberin yoktur[ops] Nese özetle doru sölüosun net.e güwen olmazz yani elinle alıp beğeneceksin malı olay budur[ngt]
    |
    |
  • Binbaşı
    1901 Mesaj
    www.sikayetvar.com a yaz istersen adamlar sut dokmus kediye donuyor ve hemen hallediyolar.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,124
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.