Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

artık okumak istemiyorummmmmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
27
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Gereksiz Mesajlar >> artık okumak istemiyorummmmmm
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2910 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: yakamos

bende hala okuyorum ama bırakıcam askere gidiyorum bitmiyecek bu okul dondurucam geldıkten sonra belkı okurum belkı okumam giddeyımde askerde goreyım ebemı napıyormuş

ben askerliği yaptım sonra üni.yi kazandım sana tavsiyem bitir de git
    |
    |

^_^
  • Binbaşı
    1892 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: cenomen

5 sene ön lisansta

5 sene ön lisans mı? önlisans programı 5 sene nasıl olur yahu.. sen hangi okulda okudun 5 senelik önlisansı..
    o senin okuduğun önlisans değilde lisans olmasın sakın..
    |
    |
    5238 Mesaj
    okuma o zaman.
    |
    |
    INTEL i7 4790K 4.40 Ghz ~ GIGABYTE Z87-HD3 ~ ASUS ROG STRIX GTX1080 8GB ~ GSKILL 16 GB (4X4) RIPJAWSX DDR3 ~ SAMSUNG 250 GB 840 EVO SSD ~ 2X SEAGATE 2 TB BARRACUDA ~ COOLER MASTER HAF XM ~ OCZ FATAL1TY 750W 80 Plus ~ COOLER MASTER NEPTON 140XL ~ ASUS 24" VS248H ~ 2X COOLER MASTER JET FLO 120MM ~ 2X COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM ~ CREATIVE SOUND BLASTER Z ~ CREATIVE MEGAWORKS THX 550 ~ CREATIVE GIGAWORKS T20 ~ LOGITECH Z-523 ~ PIONER DVR-S21LBK 24X ~ EPSON EH-TW5300
  • Yüzbaşı
    461 Mesaj
    biraz da yazmak istiyorum
    |
    |

Seni yüksekte tutmak ve acını uzaklaştırmak istiyorum,
    Çünkü yalnızken kırılıyorum,
    Ve yeterince güçlü olduğumu sanmıyorum,
    Ve sen uzakta olduğunda iyi hissetmiyorum...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orjinalden alıntı: pamukprenses

biraz da yazmak istiyorum

arkadas belli bi saatten sonra espiri yeteneğini kaybediyor herhalde
    |
    |
    YA okumak sorun değil hatta zevk ama aynı zamanda okurkende çalışmak lazım, yoksa tek başına her ikiside sıkıyor insanı...

Benim 4 cü yılım bu yıl ama bitirdikten sonra 1 yıl yabancı dilimi geliştirip sonra yurtdışında hem çalışıp hemde Yük.Lisans okumayı planlıyorum...

Şu evlenmek isteyen arkadaşlarada tavsiyem, kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız sizi seviyor ve sizin kadarda deli ise yanınızda onu da götürün gittiğiniz yabancı ülkeye ve beraber yaşamaya başlayın... Hem okursunuz hemde beraber yaşamanın ne demek olduğunu öğrenirsiniz, tabii ailelerinizin haberi olmasın aynı evde yaşadığınızdan

Baktınız okul-iş iyi gidiyor, e beraber yaşayıncada mutlu olabildiğinizi farkettiniz telefon açıp evdekilere

-Anne sana gelirken gelinini de getiriyorum, bak bakalım beğenecek misin!

deyin ve yazında gelip Türkiye'de evlenin... Herkes sizi orada tanıştı sansın bu daha iyi :)
    |
    |

� Beşiktaş JK � ÇARŞI
    Ey iman edenler Allah'ın size helal ettiği temiz şeyleri haram kılmayın, hududu da aşmayın. Doğrusu Allah, aşırı gidenleri sevmez. Allah'ın size verdiği rızıktan temiz ve helal olarak yiyin. İnandığınız Allah'dan sakının.Hazret-i Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem)

• Yüzbaşı
    293 Mesaj
    hayatta başarılı olmak için okumak şart mı?

cehalet cesareti, cesaret de başarıyı getirir,
    bilgili ve eğitimli olmak ise daima şüphe ve güvennsizlik yaratır.

bu söz finans hocamızın sözü.
    okumak başarının temel direklerinde biri de olsa en önemli nedeni cesaret.
    |
    |

Orjinalden alıntı: eserburak

YA okumak sorun değil hatta zevk ama aynı zamanda okurkende çalışmak lazım, yoksa tek başına her ikiside sıkıyor insanı...

Benim 4 cü yılım bu yıl ama bitirdikten sonra 1 yıl yabancı dilimi geliştirip sonra yurtdışında hem çalışıp hemde Yük.Lisans okumayı planlıyorum...

Şu evlenmek isteyen arkadaşlarada tavsiyem, kız arkadaşınız veya erkek arkadaşınız sizi seviyor ve sizin kadarda deli ise yanınızda onu da götürün gittiğiniz yabancı ülkeye ve beraber yaşamaya başlayın... Hem okursunuz hemde beraber yaşamanın ne demek olduğunu öğrenirsiniz, tabii ailelerinizin haberi olmasın aynı evde yaşadığınızdan

Baktınız okul-iş iyi gidiyor, e beraber yaşayıncada mutlu olabildiğinizi farkettiniz telefon açıp evdekilere

-Anne sana gelirken gelinini de getiriyorum, bak bakalım beğenecek misin!

deyin ve yazında gelip Türkiye'de evlenin... Herkes sizi orada tanıştı sansın bu daha iyi :)

tam bir ticaret mantıgı (daha dogru bi solenısı var ama siyasi anlasılmasın diye soylemıyorum) once malı dene begenırsen al, begenmezsen at basından gitsin.. adını sevgi koy, delilik koy.. ne kdaar guzel dimi(!) ama aynı evde kalcak kız senın kızın olmadıgı surece!!!
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,372
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.