Şimdi Ara

Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
3
Favori
57.277
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Menüsünde "Domuz Şarküteri" seçeneklerini görünce kapattım hocam. Nedir acaba onlar?
  • nusrette yeseniz 65 TL, 15 TL ucuz yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLaxp B kullanıcısına yanıt
    Mekan Bodrum'da hocam. Sadece yerli müşteriye hitap edecek hali yok. Dana ve domuz seçenekleri var. İsteğine göre yani.

• acaluka kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam kafa hep İstanbul avm leri üzerinden gidince böyle oldu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: false6

1 kilo bonfile nerde 50 lira? Gerçekse gidip stok yapalım. Hele Ramazan'da karaborsa. 90-100 lira fiyat ve hiç yok. İstanbul'dan bahsediyorum.

Yerel kasap diye bi şey duydun mu sen hocam

• Ben günaydina gidiyorum, nusret e uyuz olduğum için gitmiyorum. Görgüsüzlerin check yaptiği mekan oldu.

• lan olum zenginler için la, memur asgari ücretle geçinenler için değil böyle şeyler,kaç öğün doyarsınız başka yerde
  • 4007 kullanıcısına yanıt
    istanbul'da yok bu fiyata, mümkün değil. Arkadaşın bahsini anladım. 1 kilo başka et alınır yenir 50 liraya demek istiyor, doğrudur olabilir. Konya, Adana, Hatay belki. Yerel kasap nedir biliyorum.

Bu arada bu gurme burger işi bir dönemin çiğ köftecileri gibi mantar gibi türemeye başladı İstanbul'da. Bence o markaya o fiyat normal. Dışarda herhangi bir yerde de bu menü hemen hemen ayni fiyata gelir.

• Artık herkes NUSRET yiyecek! Nusret AVM'lerde! Nusret Burger Menü Sadece 50 TL! Bedava!
  • 50 lira ve sıcak fırsat ha ? Buna sıcak fırsat diyen adamın kafasına kafasına vururum nusretin ete vurduğu gibi.
  • Pahalı geliyorsa gitmezsiniz. Burada sığ yorumlar yapıp kendinizi rezil etmeyin. Adamlar güncel fiyatlarına göre uygun bir menü yaratmış, işinize gelmiyorsa yemezsiniz. Burada abuk subuk yorumlar yapmak yerine, insanların daha da inanılmaz olan harcamalarını sorgulayın...

Asgari ücretle, haftada 6 gün 12 saat köpek gibi çalışan elemanın elinde iPhone 7 neden ve nasıl var? Ya peki 270,000 TL'ye satılan ve İstanbul'un her köşesinden fırlayan beyaz F10 5.20d'ye insanlar nasıl oluyor da bu parayı verebiliyor? Müsriflikse, bu konunun daha vahim birçok örneğini yazabilirim. O yüzden boş konuşmayı bırakın.
  • K.bakmayın da fiyata pahalı demeniz inanılmaz saçma alışmıssınız Burger kingten 2 menü 20 tlye ufacık et 3 günlük yağ pis,0 hijyen yerde yapılan hamburgeri yemeye hamburgerin fiyatını kafanızda 15 tlye menü olarak kalmış. Oysaki adamlar hamburgere 400 gram et koymuşlar sağlam yer hijyenik kalitesi belli olan bir mekanda yiyorsunuz. Etin kilosu zaten 40-50 tl Türkiyede adamlar napsın gidip Burger king fiyatına mı koysun. Fiyat pahalı değil ama yemeğe 50 tl verirsin vermezsin o senin bileceğin iş ama dediğim gibi fiyat bence perfomansa oranla iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaNgO

Nusret akilli, zeki ve caliskan bi adam, yaptigi her sey cok zekice, burada ki cogunluk gibi yan yatmayip, baba parasi yemeyip, genc yasta calisip didinmenin sonuclarini mukemmel bir sekilde aliyor, bravo ona.

Şurada okuduğum en mantıklı yorumlardan birisi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D@rbeli M@tk@p -- 11 Haziran 2017; 21:38:54 >
  • Hayatta gitmem. O herif o hayvanları en iyi ihtimalle yalıyordur. Ki bu kadar masum düşünmüyorun.

O instagram videoları nedir.

Bedavayı bırak üstüne para verseler yemem.

• Akasya avm'ye bekliyoruz eğer güzelse arada sırada gider yerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hardstyler -- 11 Haziran 2017; 21:50:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Extralarge

Yaw kim tınlar Nusretle selfiyi...... Selfiyi çıkarsin menüden fiyatida 30 tl yapsin. Ederi anca o kadardir. Bune yaw 50 tl sorma ver parası. ...

Daha dün akşam 10 kişi gittik Aksaray Horhor da yedik. İçli köftesi, çorbası, salatası, kebabı, tavuğu köftesi, içeceği ıvırı zıvırı. O kadar yedik ki Sahur da sadece su içip yattım bu akşam iftarda hala tokum o derece yani. Acı biberi her şeye değerdi.

Toplam 504TL tuttu hesap. Kişi başı 50 lira 40 kuruş yani.

Onun için Nusret e kişi başı 500TL verip Selfi çekeceğine al akrabaları götür adam gibi bir kebapçıya 10 kişiyi semirt, havan olsun.

He Nusret in eti güzel mi? Güzel şimdi hakkını yemeyelim. Babam çok eskiden tanımıyor olmasa ve liste fiyatından yesek gitmezdim muhtemelen ama doğruya doğru şimdi lezzet enfes.

Ama işte Horhor da cümbür cemaat kalabalık ile yediğin için yemeğin lezzeti on katına çıkıyor. Normalde Nusret Ezecekken sevdiklerin ile yediğin yemek her türlü tokatlıyor.

Hayat paylaşınca güzel.

Yine de bir kere denemelik olarak 50TL verilir yani. Bu duruma da bir söz koyayım bari.

"Hayat, nefes aldığımız anların değil, nefesimizin kesildiği anların toplamıdır"

Yani cidden her gün işe git gel, nefes al-ver değil yaşamak. Arada böyle jestler yapmak da lazım. Her gün karnını doyurmak için verdiğin yemek parasına göre kıyaslamamak lazım.
  • Kendini beğenmiş,böyle yerleri kendi karakterine perde yapan,Ne oldum delisi,baba parası yiyenler için yanan fırsat.

Zengin züppelerin (veya onlarla ..idik yarıştıran) ergenlerin bir mekanı daha oldu.

''NERDESİN AŞKIM,NUSRETTEYİM AŞKIM ''

Artık starbucks kefelerde olduğu gibi,nusrette bir menü yer,o ağır yağ ve et kokan mekanlarda saatlerce otururlar.

Memlekette marka saftirikleri oldukça,nusrette 1.kg eti 4 .eşit baharatla marine edip 300 tl.ye kakalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheFword

K.bakmayın da fiyata pahalı demeniz inanılmaz saçma alışmıssınız Burger kingten 2 menü 20 tlye ufacık et 3 günlük yağ pis,0 hijyen yerde yapılan hamburgeri yemeye hamburgerin fiyatını kafanızda 15 tlye menü olarak kalmış. Oysaki adamlar hamburgere 400 gram et koymuşlar sağlam yer hijyenik kalitesi belli olan bir mekanda yiyorsunuz. Etin kilosu zaten 40-50 tl Türkiyede adamlar napsın gidip Burger king fiyatına mı koysun. Fiyat pahalı değil ama yemeğe 50 tl verirsin vermezsin o senin bileceğin iş ama dediğim gibi fiyat bence perfomansa oranla iyi.

Öncelikle burger King konusunda ve MC Donalds konusunda haklısınız.

Ancak. 50TL ucuz değil. He neye göre ucuz değil? Maksat karnını doyurmak ise ucuz değil. Demek istediğim kalitede gayettte nusret ile yarışacak bir yerde aynı paraya karnını 50TL ye davul gibi yapabilirsin. Ya da 50TL ye 1KG et ya da 2-3KG tavuk hindi falan alıp evde kızartıp hayvan gibi karnını şişirebilirsin de.

Ama dediğim gibi maksat karnını davul gibi mi yapmak?

Dün akşam gece 1 e kadar yeğenler ile gezdik en son burada bir baraj var oraya çay içmeye gittik. Ya şimdi sen oradaki çaya yok o kadar verdin yok bu kadar verdin diyemezsin. Mekan var. Açık hava, etrafın orman, ateş başı, yanında havuz. Yani evde 10 da biri fiyata kuru kuruya da çay içerdik yani...

Bunun dışında bulunduğum bölgede burger ciler var Burger King falan değil tabi. Onların da 250 Gram 300 gram köfteli burger menüleri var 30-35TL falan. Lezzet konusunu gerç sadece köfte ağırlığı ile bile zaten fiyat farkını hak ediyorlar. Yani bir arkadaşın dediği gibi Burger piyasası biraz böyle bir noktada.

Adam gibi yemenin de maliyeti oluyor.

Zaten bu teknolojide de var.

Eskiden klavyeler ateş pahası idi. Eskilerden olamyan bilmez. Sonra membran klavyeler çıktı yani kullanılan klavyelerin %90 ı. Sonra mekanik klavyenin yıldızı tekrar parladı. Diyorlar ki ya 300-400TL klavye mi olur? Arkadaş yıllarca membran klavye kullandım. Şu an kullandığım mekanik klavyeyi kullandığım sürede membran klavye olsa 3 defa falan değiştirmiştim herhalde.

Bir defa 50TL verirsin yaşadığını hatırlarsın. Ondan sonra fotosenteze devam.
  • r__kara kullanıcısına yanıt
    Kıymayı alıyorum, malzemeleri istediğim ölçüde hazırlıyıp anneme yaptırıyorum. Buzluğa atıyorum. Canım istediği an yiyorum. 1 kilo kıymadaan da baya köfte çıkıyor.
    Mangalda yapınca yağ oranı da düşüyor.
  • İstanbul'da el yapımı hamburgerlerin fiyatları en son kaça bilmiyorum fakat 50 TL'nin çok uygun olduğunu düşünmüyorum. Gerçi içinde tatlı var ... vs ama amaç hamburger menu yemekse eğer kesinlikle pahalı.

Çok lezzetli 220 gr el yapımı enfes hamburger menuyu 25 TL'ye yediğimden gayet pahalı olduğunu düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.