Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ARTIK HARDDİSKİNİZDEKİ BİLGİLERİNİZ KAYBOLMAYACAK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
24
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> ARTIK HARDDİSKİNİZDEKİ BİLGİLERİNİZ KAYBOLMAYACAK
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    HARDDİSKİNİZDEKİ BİLGİSAYARANIZDAKİ BİLGİLERİNİZ İSTERSE VİRÜS GİRSİN,İSTERSE FORMAT ATILSIN BİLGİLERİNİZ ESKİSİ GİBİ ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR(BU SHERİF KART DEĞİL)SADECE SURECOM ETHERNET KARTI VE BİR EPROM SAYESİNDE TOPLAM SİZE MALİYETİ 5$ ETHERNET KARTI + 30$ EPROM ANKARA İÇİ VE DIŞI SİPARİŞLERİNİZ ALINIR

|
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2001

Durum
    Forumda değil

bu işi yapan yazılımlarda var crackini bulursan bedavaya getirmiş olursun. :)
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    yazılımsal değil donanımsal yazılımda bozulabilir ama bu yüzde güvenli işini riske atmak istiyorsan sen git yazılımla koru oda ne kadar güvenli tartışılır sherif kartı hiç duymadın herhalde onun değişik bir şekli
    |
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    Katılım Zamanı
    04 Ocak 2003

Durum
    Forumda değil

Ben duymadım. Nedir sherif kartı? Bu arada senin ürünün nedir, nasıldır açıklar mısın?
    |
    |
  • Onbaşı
    25 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Mayıs 2001

Durum
    Forumda değil

duydumda boşuna vericek param yok.:)
    benim dediğim harddiskin bootuna yerleşip hiç silinmiyor açılış disketiyle açıp bir komut herşey yerli yerinde.:)
    |
    |
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Ekim 2002

Durum
    Forumda değil

hade len sallama caylar nerde turkıyede o teknolojı bende hdnın ıcını acıp plakaları prılle sılıyorum sonra sıldıgım bezden datalarınızı kurtarıyorum
    muhahahhahahahahahahahahahaha
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Şubat 2003

Durum
    Forumda değil

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by ozden</i>
    <br />hade len sallama caylar nerde turkıyede o teknolojı bende hdnın ıcını acıp plakaları prılle sılıyorum sonra sıldıgım bezden datalarınızı kurtarıyorum
    muhahahhahahahahahahahahahaha
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Saçma cevaplara gerek yok.
    |
    |
    beyler bu bir eprom eproma yazılan özel program sayesinde diskinizdeki programlar hiç bir şekilde etkilenmiyor,disk formatlanamıyor,virüs girse dahi sistem resetlenince eski haline geri dönüyor ayrıca eproma başka bir eproma kopyalamaya çalıştığında hem kendini hemde diğer epromu yakıyor yalnız surecom pcı ethernet kartı ile çalışıyor,ayrıca herkesin olumsuz yorumları kendine saklamasını rica ediyorum zaten bu kadarda bilgi bilmeyenler duymayanlar için yeterlidir
    |
    |
    eğer başka bilgi almak istiyorsanız mail atarsanız sevinirim ayrıca 5 int.cafe şu an kullanıyor ve gayet memnunlar
    |
    |
    evet arkadaşlar başka sorusu olan varmı? yada almak isteyen varmı?
    |
    |
    hadi yaaaaaaaaa kimsenin böyle birşeye ihtiyacı yokmu yaaaaaaaaaa
    |
    |
    almak isteyenlere indirim yapılacaktır
    |
    |
    evet arkadaşlar ne oldu yaaaaaaaaaa kimseden ses seda yok yaaaaaaaaaaaaa büyük firmalar internet cafeler sizin için bir nimet bu yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    |
    |
  • Yarbay
    2037 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Ekim 2002

Durum
    Forumda değil

pekı arkadasım sana cıddı bı soru soralım bakalım bu parca hddekı bılgılerın kaybolmasını mı engellıyo yoksa kaybolanları gerı mı getırıyo
    ve bu epromun gb kapasıtesı ne acaba 10 gb bılgıyı saklayabılıyormu ne dersın benım bıldıgım bole bı eprom yok
    |
    |
    ozden sana pm attım orda daha açık bilgi verdim
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Katılım Zamanı
    22 Nisan 2003

Durum
    Forumda değil

yaa hocam su ozden e attıgın enson acıklamayı bizede atsanda aydınlanıp alıp almama konusundaki son puruzlerimizide gidersen diyorum nasıl olur ?
    ii bir acıklaman var ise cok miktarda alabilirim...
    |
    |
    cracked,ozden sizlere pm attım umarım açıklayıcı bilgi vermişimdir tskler
    |
    |
  • Binbaşı
    1673 Mesaj
    Katılım Zamanı
    08 Şubat 2003

Durum
    Forumda değil

internet kafelerde kaybolacak bilgi yok. şirketlere yönelik pazarlama yapsan daha çok kıymeti bilinir. cafelerde format+windows+sürücülerin kurulması=4,5dakika. kim uğraşır wirüsle. ama firmalar için önemli
    |
    |
    zaten şu an için daha çok büyük firmalar alıyor,ben cafe genelleme yada örnek olarak belirttim yalnız cafelerde büyük rağbet ediyor buda açık
    |
    |
    evet arkadaşlar isteyen yokmu?
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
Masal
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,317
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.