Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1033 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, Ekşi sözlük'de yazar olan varsa, bu konuyu orda başlık açarsa çok mutlu oluruz! Kıt kafalara bazı şeyleri anlatmak ancak böyle oluyor napalım. ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aragorns -- 30 Temmuz 2020; 15:20:8 >
  • 1000 Dolar zaten 7000 TL yapar. Arada bir değer farkı yok.

Banka'dan 1000 $ satın aldığınızda Banka sizden 7100 TL keser.

• Ağzına sağlık kardeşim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sürekli almanyayla kıyaslanmak da artık sıktı gidin belçikayla ne bileyim norveçle felan kıyaslayın da bir değişiklik olsun
    hem millet halinden gayet memnun adamlarım kıçındaki donu çekip alsan sesi çıkmayacak gidip de iktidarı eleştirmenin alemi yok çünkü gökten inmiyor bu herifler
    Atamız zamanında gaza getirmek için 'türk milleti zekidir' demiş ama pekala hepimiz biliyoruz ki biz aptal bir milletiz
    Fırsatı olan kaçıyor ülkeden fırsatı olmayan ya da fırsat yaratamayan bizler boş yere dövünüp duruyoruz
    Bu günler iyi günler Allah sonumuzu hayretsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasal islam istemiyorum. #oymoyyok

• Yol yabdı.
    ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metelci -- 30 Temmuz 2020; 16:3:5 >
  • İyi ki amacınız siyaset değilmiş 😁

• herkes baksın he baktık ne değişti bizde biliyoruz

• Bu konuyu düzenli uplicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amaç siyaset değil falan bunlar palavradan başka bir şey değil. Bı ülkede aldığınız nefes dahi politiktir. Ve bu ülkede yaşanan tüm olumsuzlukların tek sebebi akpdir.

• bu ülkede %100 atatürkü seviyoruz

• atatürk olmasaydı laiklik olmazdı

• myfranco kullanıcısına yanıt

arkadas agir troll hocam ciddiye almayin ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) 

• almanya ile türkiye'yi kıyaslamak saçma. adamlar bir kere genetik olarak bizden üstünler, zeka olarak üstünler, çalışkan ve disiplinliler. örnek olarak ben 26 yaşındayım hala bir baltaya sap olamadım, çalışmadım okumadım keyfime baktım bu ülkede benim gibi milyonlarca genç var nasıl et yiyelim biz hakediyor muyuz

• Her şey iyi tamam siyaset yapmak değil amacım yazmışsın. Yahu bunların tamamı siyasilerin başının altından çıkıyor, korkmayın bu kadar!

• Dururumuz hiç iyi değil

• Şu halimize ağlamak lazım ama insanlar öyle bir alışmış ki kahvaltıda peynir ekmek yese her şeyin çok iyi olduğuna inanıyor... Çok yazık

• Düzelir umarım bir gün

• Güzel analiz etmişin tebrikler.

• melifkaya kullanıcısına yanıt

Konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz acaba?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.