Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1033 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yaman01

Herkes hak ettiği şekilde yönetilir. Forum köşelerinde ağlayıp sızlayanlar için gayet güzel bir ülke burası. Şu bölümdeki gibi tiplerden oluşan bir ülkeyi yönetsem günde 18 saat karın tokluğuna çalıştırırım hepsini. En fazla gidip kendi aralarında ağlaşırlar.

akşam bu saat de yazılmış ve okumasında zevk aldığım güzel bir hiciv ve muhalefet sözü

selamlıyorum bu sözünü....

• quote:

Orijinalden alıntı: chalap

Bilal'e anlatır gibi anlatmışsın ama malesef yine anlamazlar!

Bildiğim kadarıyla "Bilal'e anlatır gibi anlatmak" deyimi yasaklanmıştı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu bilgisayar bu günkü artan Euro kuru ile bile 14.500 TL yapıyor, hatta gelip alıp dönerseniz 209 euro vergi iadesi de alıyorsunuz böylece bu bilgisayar size 12.700 TL ye geliyor

https://www.notebooksbilliger.de/pc+systeme/omen+desktop+pc+880+505ng+644598/eqsqid/fa575b44-b413-4d30-8220-c51e7c880fb0/action/productpopup/attributes/424641/location/product/is_student_product/0

sanırım en yakın fiyatlısı Türkiye’de 21.000 TL

https://www.itopya.com/uthenera-9780-i7-9700k-asus-rtx-2080-ti-strix-11gb-16gb-ddr4-rgb-250gb-nvm-ssd-1tb-disk-gaming-bilgisayar/

Üstelik Almanya’da satılan HP iken Türkiye’deki toplama bilgisayar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Başlığa bak be Uyan Türkiye

Ölmüşü nasıl uyandırıcan.

Bide Almaya ile Türkiye karşılaştırılması yanlış.

(Almanya bu virüs zamanında 1 yıl üretimi durdursa bizim gibi zarara uğramaz.)

• ulu önder atatürk bizi kurtardı

• Öldük bittik gibi olmasın da, şuan Türk siyasilerine bakınca tek elle tutulur insan Mansur Yavaş ve bu adam belediye başkanı. Cumhurbaşkanı adayı olmayacağını da belirtmişti. Eğer gerçekten bu adam dışında bir adayı olan veya bir siyasi partiyi destekleyen varsa kendini sorgulasın. Şuan ki konjonktürde Türkiye'nin kendine gelmesi en iyi ihtimalle 20 sene sürer. O da ortada Türkiye diye bir ülke kalırsa.

• Bir cacık olmaz bu ülkeden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    Kemal Harpat'ın İslamı Siyasallaşması adlı kitabı okumanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayhanpulurbey -- 30 Temmuz 2020; 4:47:2 >
  • 30 kupona alınmadı bu vatan kullanıcısına yanıt
    20 yıl. Hayatımız mahvoldu. Bundan so ra vese ne, vermese ne.

• Keşke bu konuyu birden fazla kez öne çıkarma hakkım olsa.

• Her ayin 15inde memurun maaşı yattığı sürece hiç birşey değişmiyecek bu ülkede.

• Ekonomi diye bir şey kalmadı ama yazmaktan hiç utanmıyorsunuz.

• Konu sahibinin eline sağlık güzel özetlemiş

• almanyada salkım domates gerçekten 1.39 kuruş mu? daha üç gün önce tatsız salkım domatesin kilosuna 6tl ödedim. lezzetli domates yiyeyim diye 3kg aldım. kaziklanmış hissediyorum. galiba sebze meyve kuruyemişin en kalitelileri ithal ediliyor gdo lular bize kalıyor. hem fazla para ödüyoruz hem gdo yla zehirlenip kanser oluyoruz. 6tl ödüyorsak domatesin tadı olmalı! nerede yetkililer tüketici koruma kurumları rekabet kurumları

• Black Heart Rebellion kullanıcısına yanıt

Kime ne anlatmaya çalışıyorsam artık. Neyse boşver kardeşim hayat güzel, kuşlar cıvıldıyor, gökyüzü masmavi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HellShot -- 30 Temmuz 2020; 9:59:23 >
  • 1 trilyon 300 milyar euro ihracat hacmi olan bir ülkeyle Türkiye’yi kıyaslamak doğru değil. Alman üretiyor. Biz tüketiyoruz.

• Doğru karşılaştırma bu. Gelişmiş bir ülkenin asgari maaşla neler alabildikleri yüzdelerle hesaplı bir halde. Öyle bir duruma geldik ki zenginimiz gerçekten zengin olduğu halde para yetmiyor diye ağlıyor. Fakirimiz borç harç idare etse de eline biraz para geçince kendini lord zannediyor. Orta halliler de her an dolandırılma tehlikesinde. Bir kere ayakları kaydı mı onlar da belini düzeltemezler.

• por favor kullanıcısına yanıt

HAngi veriye dayanarak benim bu testlerden geçemeyeceğimi düşündün acaba.

Sadece laf atmak için söylediğine eminim ama kendin geçemezsin diye mi endişelendin onu anlayamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

HAngi veriye dayanarak benim bu testlerden geçemeyeceğimi düşündün acaba.

Sadece laf atmak için söylediğine eminim ama kendin geçemezsin diye mi endişelendin onu anlayamadım.

Ekonomi en iyi olduğu konu... ona dayanarak böyle keskin bir tespit e varmış olmalı

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020)

• Kimlerle muhatap olmak zorunda kalıyoruz. ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) 

Kendisine ekonomide başarılar dileyelim.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.