Şimdi Ara

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
446
Cevap
19
Favori
39.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1033 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ve üstün körü önyargılı olmak, eleştiriyi kabullenememek..

Senin yazdığın yanlısı düzeltiyorum siyaset yapıyorsun tabiki ama yapmıyorum diyorsun. Yazdığın o cümle dışında geri kalan herşey doğrudur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İşte gençliği getirdikleri durum aşağıda, kimsenin umudu kalmadı. Eskiden de ekonomi ahım şahım değildi ama bu durumlara düşülmemişti. Ülke bu şekilde bölünmemişti. Beyin göçü had safhada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Knights of Cydonia

Türkiye'den umudu olan varsa psikoloğa görünsün. Yurt dışına çıkmak için elinizden geleni yapın. Bu ülkede insanlar yaşamıyor hayatta kalıyor sadece ve bunun üstüne hala şükrediyorlar.

hocam yurtdışına alışmakda kolay değil insan farklı bir şehire gittiğinde bile yabancılık çekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho1905

Adamin akpye oy verdigini ya da destekledigini nerden biliyosun ? Ya aninda insanlari damgalamaya bayiliyorsunuz. Bu turkiyenin genelinde buyuk bi sorun. Aninda suncusun buncusun sunlardansin... Krtada kalamiyorsun bu ulkede. Ustune cevap vermeye degmez demis ama kendisi cevap vermeye gerek olmayacagini dusunurken cevap veriyor. Saka misiniz 😂

Ben bu foruma daha dün gelmedim. Kimin ne olduğunu biliyorum. Ortayolcu ve kalarsız olunabilir bunda birşey yok. Ama mış gibi yapıp bir tarafı dolaylı savunuyorsan iş değişir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyasal islamın sonuçları.. net.

• 8500$ hafif hasarlı Mercedes S550 alıp onarıyorlar.

• Ülkedeki her şeyi satıp yine borç batağında olmak.
    Bilemedim ne denir.

• Dostum helal olsun ya hislerime tercuman olmuşsun, artık bu parti işleri fanatiklikten çıkıp objektifliğe dönmesi gerekiyor yoksa gerçekten Venezuela gibi bir ülke olucaz.

• Şu açıdan bakmayı da unutmayalım

ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020)
    ARTIK GERÇEKTEN YETER! HERKES BAKSIN. UYAN TÜRKİYE! (Son Dakika KDVLER Düştü! 31.07.2020)

• Ülkede hızla geriye gidiyor ama muhalefet hiçbir şey yapmıyor. Peki halk olarak biz ne yapmalıyız, hakkımızı nasıl savunmalıyız? Halksız demokrasiye halk olarak nasıl girebiliriz?

• Memleket elden gitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 9 Ağustos 2020; 12:40:17 >
  • onu bunu geçin bi şekilde karnımızı doyururuz da,

adaletin olduğuna inanan var mı ülkede? yarın öbür gün canımız yanarsa ne yapacağız, hakkımızı nerede arayacağız?

• Bu millete müstehak beter olsunlar da olan bize oluyor... Adamlar akşam sadece makarna bile yeseler şükür ediyorlar :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bartug55 -- 29 Temmuz 2020; 22:30:40 >
  • Yıllardır bas bas bağırıyoruz, siyasi islam, bu ülkenin batışının aktörüdür. Ekonomik çöküş ile birlikte, gençlerde tepkiler doğmaya başladı, hukuk, basın, eğitim, sanat, spor ve özgürlüklerde de yıllardır bir gerileme söz konusuydu. Gençlerin gözü şimdi açıldı. Ekonomimiz iyi olsaydı, gençlerin çoğu, bu duruma aldırış etmeyecekti. Her işte bir hayır vardır deyip, enseyi karartmayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 29 Temmuz 2020; 21:33:11 >
  • Köle çok. Uşak çok. Ülkedekiler bizimkiler parlasın, coşsun, sesimiz inadına hiç bir koşulda çıkmayacak dedi, inlemeyi seçti, ne düşünülürse o çekilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: theNomac

onu bunu geçin bi şekilde karnımızı doyururuz da,

adaletin olduğuna inanan var mı ülkede? yarın öbür gün canımız yanarsa ne yapacağız, hakkımızı nerede arayacağız?

Kusura bakma ama sen kimsin ki hakkını arayacaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 9 Ağustos 2020; 12:39:59 >
  • Eğerki bu hükümet değişmesse tabi seçim zamanına kadar batmassak, cidden ayvayı yedik demektir !
    Gelen herşeyi düzeltecek, mükemmel bir ülke olacağız, demiyorum, ama bir değişim şart !

• O kadar mesele varken nie ornek Ayasofya ? Simdi kalkip sudur budur acinca sole oldu boyle oldu diye sallama, sanirim ekonomi uzerinden sen Ayasofya kararina saldiriyorusun, belliki baya zoruna gitmis

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.