Şimdi Ara

Artik Fethullah Gulen Iade Edilecek Mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Malum, bizimki secimi dalavereyle de olsa kazandi. ABD kaybetti, Osmanli geliyor. Avrupa tir tir titriyor. Turkiye artik daha guclu.

Su durumda Erdogan'in bir sozuyle bu teroristi ABD'nin iade etmesi gerekmez mi?

Eger iade etmezlerse Erdogan'in Ecevit kadar itibari yoktur! Malum Ocalan yakalandiginda aninda iade etmislerdi.

Ocalan bugun yakalansaydi ne olurdu dusundunuz mu hic?
    Bence dunya liderinizi kimse takmaz ve sonucta Fethullah gibi iade edilmezdi.

Eger bu konuda degisen bir sey olmayacaksa neden sistemi degistirdiler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kultablasi -- 17 Nisan 2017; 9:5:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• cem uzan iade edilecek mi?
  • daldan_dala kullanıcısına yanıt
    Kardeş sen de mesaj a atliyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: trolenyum

Kardeş sen de mesaj a atliyorsun

anlıyorum
  • Önemli bir şeyi kaçırıyorsun. O dönem Öcalan'ı verdiler Fethullah Gülen'i aldılar. Bir terörist verip diğerini aldılar yani. İyi araştır derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BeyazAtmacaDH kullanıcısına yanıt
    Yav her şeye takacak bir kulpunuz var. Neyse ne! Ben ülkemde darbe yaptıran teröristin iade edilmesini istiyorum. Madem Erdoğan başkan oldu, madem dünya lideri, o halde iade ettirsin. Eğer bunu bile yapamayacaksa bu değişen sistemin bu millet için ne gibi faydası olacak?
  • Bugün çıkıp etiyopya başkanı bana X kişiyi verin dese tınlayan olur mu sence ?

amma boş konu açmışsın ya

şu uzun uzun yazdıkların incir çekirdeğini bile doldurmaz

-ben X ülkenin başkanıyım

-ee ?

-X kişisini bana verin hemen

-yav hehe

Bu işler öyle yürümüyor.
  • yurtiçi kargo ile göndermişler

geliyor bekleyiniz
  • BeyazAtmacaDH kullanıcısına yanıt
    Yav nasil aldilar tayyip yalvar minnet adama yesil kart cikartti abdde yasayabilmesi icin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuralsiz111

Bugün çıkıp etiyopya başkanı bana X kişiyi verin dese tınlayan olur mu sence ?

amma boş konu açmışsın ya

şu uzun uzun yazdıkların incir çekirdeğini bile doldurmaz

-ben X ülkenin başkanıyım

-ee ?

-X kişisini bana verin hemen

-yav hehe

Bu işler öyle yürümüyor.

Teşekkürler. Erdoğan'ı Etiyopya başkanı ile kıyaslayarak istediğim cevabı vermişsin zaten.
  • kultablasi kullanıcısına yanıt
    Bence sen Türkiye nin konumunu biraz fazla uçurmuşsun.

Türkiye henüz astığım astık,kestiğin kestik diyebilecek statüye sahip bir ülke konumuna ulaşamadı.
  • ABD sinek bile vermez

• Erdoğanla Eceviti mi karşılaştırıyirsun

• Kuralsiz111 kullanıcısına yanıt
    Nasıl yahu? İşine gelince dünya lideri diyoruz. Osmanlı diyoruz. Ceddin deden gelmiş, Avrupa Birliği dağılmış. Avrupa batmış. Avrupa'dakiler milli gelirimizi duyunca çılgına dönüyor. İslam coğrafyasının lideri oluyoruz. Yani anlayacağın sallıyoruz da sallıyoruz.

İşine gelmeyince de astığım astık ülke konumuna gelmemiş oluyoruz.

Bir karar verin artık. Hangisiyiz?
  • ULU HAKANDAN istimdat kullanıcısına yanıt
    Normalde ikisini kıyaslamam bile ancak Reis sevdalılarının bakış açısıyla gitmek zorundayım. Çünkü onlara göre Ecevit itibarsız, pısırık bir adam. Erdoğan ise sözünü dinleten, dünyayı dize getiren bir adam.

Fakat pısırık dedikleri adam Kıbrıs'ı alırken bu kendi türbesini bombalayıp kaçıyor.

Yine pısırık dedikleri adam gününde teröristi ülkesine iade ettirirken, bu dünya lideri yıllardır EYY Amerika diye bağırmasına rağmen en ufak bir gelişme yok.

Tabii eski sistem kötüydü. O yüzden hızlı hareket edemiyordu cumhurbaşkanı. Şimdi sistemi de değiştirdik, hızlı hareket etsin de görelim.

Görelim bu başkanlık denen nane ülkenin bekası için mi yoksa bir ailenin menfaati için mi gelmiş...
  • Aynen verirler artık.
    Hatta bir alana bir de bedava kampanyası da varmış
  • hayır,

ne zaman ki tc nin ekonımisi 700 milyardan 7 trilyon a çıkar o zaman idae ederler
  • kultablasi kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım hepsi kağıt üzerinde konuşuyor.Senin aklın mantığın alıyor mu şuanda söylenenlerle sokakda gördüğünü ?

milli gelirden filan bahsetme bana asgari ücretle çalışıyorum ve herşey ateş pahası nasıl bir mali üstünlük var ?

astığım astık kestiğim kestik meselesi siyasilerin göz boyamasından başka birşey değil
  • Kendi adamlarini neden versinler?

• Ahahaha sen buna inanıyor musun? Buna inanan kişiler var mı gerçekten?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.