Şimdi Ara

Artık eskisi gibi başkasının şifresiyle adsl bağlanmıyor muu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar önceden başka şifreleri denediğimde biraz geç bağlansada giriyordu internete.Ancak şmdi girmiyor.Ip alamıyor çok uzun beklememe rağmen.Bu sizde de böylemi??

• evet artık sadece o hatta ait şifre ile bağlanılabiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: arkitrom

evet artık sadece o hatta ait şifre ile bağlanılabiliyor

Şifre hırsızlığı değilde , hani akşamları kullanılmayan mesai yerindeki bağlantı var sınırsız. Şimdi onu benim evden kullanmayı denesem olmayacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Turco -- 19 Mart 2006; 14:24:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: El Turco

quote:

Şifre hırsızlığı değilde , hani akşamları kullanılmayan mesai yerindeki bağlantı var sınırsız. Şimdi onu benim evden kullanmayı denesem olmayacak mı?

Arkadasim senin baglanti ozelliklerin kullanici adi sifre ile alakali degil telekom tarafinda hat ozelligi port bazinda tanimlaniyor. Yani ben 512 limitli aliyim sonrada sirkette 2 Mbit sinirsiz var onun sifresiyle girim yok ole bise

• quote:

Orjinalden alıntı: mahfel

quote:

quote:

Arkadasim senin baglanti ozelliklerin kullanici adi sifre ile alakali degil telekom tarafinda hat ozelligi port bazinda tanimlaniyor. Yani ben 512 limitli aliyim sonrada sirkette 2 Mbit sinirsiz var onun sifresiyle girim yok ole bise

ben daha önceden dayımın 256 sınırsızı ile giriyordum.Aynı anda ikimizde bağlıyorduk nete.Ancak ben onun şifresiyle girdiğimde hızım benimde 256k oluyordu.Normalde benim hız 512 kotalı.şimdi tam olarak anlayamadığım olay şu.Bu önceden oluyordu da şimdi neden olmuyor.Yeni mi yaptı bu sistemi tt.Hiç girebilen yokmu artık aynı anda 2 şifreyle??

• quote:

Orjinalden alıntı: erdemakbıyık

ben daha önceden dayımın 256 sınırsızı ile giriyordum.Aynı anda ikimizde bağlıyorduk nete.Ancak ben onun şifresiyle girdiğimde hızım benimde 256k oluyordu.Normalde benim hız 512 kotalı.şimdi tam olarak anlayamadığım olay şu.Bu önceden oluyordu da şimdi neden olmuyor.Yeni mi yaptı bu sistemi tt.Hiç girebilen yokmu artık aynı anda 2 şifreyle??

tt sapıttımı oluo başkasının şifresini kullanamayınca,süpersiniz ha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 20 Mart 2006; 0:56:38 >
  • Evet arkadaşlar artık olmuyor.Benim daha önceleri bir çok denemelerim oldu ve artık bu olay bitti.Neyse Allah kotalarımıza zeval vermesin.

Bu arada Çelik'ten de özür diliyorum.
  • Buralarda konusu vardı: Bağlanırken başka bir IP ye giriyor, kontrol yapıyorlarmış artık. Daha sonra da normal nete bağlanıyorsunuz.
  • Sen yanlışsın.
    Bal Gibim oluyor.
    Yani VAR ÖLE BİŞE.

quote:

quote:

quote:

quote:

anlayamadığım olay şu.Bu önceden oluyordu da şimdi neden olmuyor.Yeni mi yaptı bu sistemi tt.Hiç girebilen yokmu artık aynı anda 2 şifreyle??

• quote:

Orjinalden alıntı: General

Sen yanlışsın.
    Bal Gibim oluyor.
    Yani VAR ÖLE BİŞE.

quote:

quote:

quote:

quote:

anlayamadığım olay şu.Bu önceden oluyordu da şimdi neden olmuyor.Yeni mi yaptı bu sistemi tt.Hiç girebilen yokmu artık aynı anda 2 şifreyle??

Nasıl yanee hakkaten varmı şimdik böle birşey devam ediyor mu diyorsun senYa o zaman sen abna bir şifreni yollarmısın bir deneyeyim bakalım olcak mı.Ben köyden yarın geldimde bilmiyom

"Bu arada Çelik'ten özür diliyorum" ne demek?biri açıklasın yawss.Beyaz da programındaçok diyor(Ben konuya yabancı kalamayayım da)

• Bu konuyu bir sormadığınız TT'netçiler kaldı..Yani adamlar bi forum açsa soruların yüzde doksanı bu olurdu herhalde..

Bir durumun bu kadar B..kunu çıkartırsanız olacağı bu olur
  • quote:

"Bu arada Çelik'ten özür diliyorum" ne demek?biri açıklasın yawss.Beyaz da programındaçok diyor(Ben konuya yabancı kalamayayım da)

• Al bendende okadar. zıçtık
  • Aynı santral içinde oluyor ben komşumun şifresi ile girebiliyor ama işyerimin şifresi ile giremiyorudum.
    Ama şu anda düzenleme yapılmışsa bilgim yok.
    Komiklere duyurulur.

quote:

quote:

Sen yanlışsın.
    Bal Gibim oluyor.
    Yani VAR ÖLE BİŞE.

quote:

quote:

quote:

quote:

Nasıl yanee hakkaten varmı şimdik böle birşey devam ediyor mu diyorsun senYa o zaman sen abna bir şifreni yollarmısın bir deneyeyim bakalım olcak mı.Ben köyden yarın geldimde bilmiyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General -- 21 Mart 2006; 10:31:20 >

• Böle daha iyi olmuş illegal bağlananlara da kapak olsun
  • quote:

Aynı santral içinde oluyor ben komşumun şifresi ile girebiliyor ama işyerimin şifresi ile giremiyorudum.
    Ama şu anda düzenleme yapılmışsa bilgim yok.
    Komiklere duyurulur.

İyi o zaman benim işyerim ile evim aynı santrale bağlı öyleyse şanslıyım. (lojmanda oturuyorum da)
  • walla ben hiç yararlanamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: Loop

Böle daha iyi olmuş illegal bağlananlara da kapak olsun

kardeş sana ne oluyor kiiişifreyi alan razı veren razıben dayımın şifresiyle giriyordum 256 sınırsız olarak kullanıyordum ama o vermişti bana şifreyi zatenSonra kimse kimsenin şifresini çalmaktan bahsetmiyor ki illegal olsun.TT o kadar şey yapıyor da onun ki değil bumu illegal oluyor

• ben denedim oluyor.
  • hort

yeni konu açmayayım dedim.

evt arakdaşlar hayla olmaktamı böyle birşey.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.