Şimdi Ara

Artık Dhye girmek gerçekten işkence haline geldi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
8.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
255 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DH ile alakası yok şuan da Türk Telekom'da Türkiye çapında sorun var. Teknik Servis bana bu şekilde bilgi verdi.
  • donanımhaber'i eğitimvesiyasethaber diye değiştirseler daha iyi. tek konuşulan her daim sınavlar okullar ve siyaset. o yüzden yavaş girmesi artık problem olmuyor :D
  • bende artık ekşide gündeme bakıp çıkıyorum forummuş sözlükmüş hiçç birinin eski tadı yok

birde sevdiğim üyelerin çoğu gitmiş
  • webtekno shfdelete teknoseyir teknokulis siteleri çok hızlı donanımhaberin ben bilmiyor hatırlamıyor hızlı olduğunu hep böyleydi zaten site varmı var ama adamlar artık para odaklı oldukları için kimse takmıyor zaten ülkemizde kullanıcıyı düşünen kullanıcı odaklı çözümler üreten varmıkide dh hızlı olsun kim takar heheheheyy
  • +1 yukarı
  • Devire ayak uydurmak gerek ..
  • Benim gibi pc’de de surekli mobile.dh’den giren var mi? Aliskanlik yapti :p

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yav BTK'nın yaptığı ankette bile varlık gösteremeyen donanım haberden hızlı sunucu bekliyorsunuz
  • Belki de işin en acınası yanı tüm bu şikayetleri görüp hiçbir açıklama yapmayan yöneticiler. Üstte bir arkadaşın dediği gibi "Ya sev ya terk et" politikasına döndü bunlar. Reklamlara ayırdıkları çok kıymetli vakitlerinin yarısını site için ayırsalar hala eski günlerindeki gibi olurdu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence uye alımları 18+ olmalı. Onun harıcınde bol mıktarda moderotor gereklı foruma
  • Footer daki online üyeler gösterim kısmı kalkmalı. Ya da ayrı olarak linklenip listelenmeli. (Bu devamlı anlık olarak güncellendiği için db şişiyor sonrası malum)
    Ayrıca konu içinde maus kaydırdıkca yeni sayfa açılması engellenmeli. (Ajax sayfalama en gereksiz özellik 25-30k siten olur yaparsın bunu günlük 500+k sitede yapmak nedir allasen) :)

Bunlar yapılırsa site rahatlar. Ayrıca çare vbulletin. Daha esnek ve daha kontrol edilebilir yapıda. Artık yenilik şart DH yöneticileri. Muhtemelen dikkate almayacaksınız ama biz yine de diyelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Himurajutsu -- 4 Ekim 2017; 3:54:6 >
  • 15 senedir forumdayım, en kötü günlerini yaşıyor forum.

• DH'ın sonu da forumturkiye gibi olacak sanırım
  • Pcde hızlı cevap kısmı calismayan tek ben miyim yav,biseyler yaziyorum sonuna gülücük koyuyorum gülücük oluyor yazdiklarim

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanZüperGahraman

Pcde hızlı cevap kısmı calismayan tek ben miyim yav,biseyler yaziyorum sonuna gülücük koyuyorum gülücük oluyor yazdiklarim

O durumda sayfayı yenileyip tekrar hızlı cevap a tıklaman lazım.

Edit: Ve biraz bekle sayfa yüklensin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BBBAEA435 -- 4 Ekim 2017; 5:55:24 >
  • Akr3p0lis kullanıcısına yanıt
    Gelmiş siyaset yapıyo sonra forumdaki siyeseti eleştiriyo.
    En azından suçu kendinde ara
    Bu konuda bile siyaset yapabiliyosun
    Lanet olsun şu forumun şu haline
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmariacci

DH ile alakası yok şuan da Türk Telekom'da Türkiye çapında sorun var. Teknik Servis bana bu şekilde bilgi verdi.

Vodafone Supernet kullanıyorum ve diğer siteler oldukça seri açılırken bu site kasıyor.

• Bunun Türkiyenin en ünlü forumu olması resmen ülke için utanç verici. Bu kadar kalitesiz bir foruma nasıl rakip çıkıpta geçmez? Aşırı reklamlarda cabası.

• skyfor kullanıcısına yanıt
    Forum yazılımı taş devrinde yazıldığı içindir o. Birde reklamlardan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DH referanslı Amazon linklerinden alışveriş yapmayın, sonra forum neden yavaş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.