Şimdi Ara

Artık bizim de ÇITIR Hasarlı aracımız var !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kaza olurken ben yoktum.annem kullanıyordu.telefon geldiği için Golgeye gectiği sırada arkadan gelen ford transit önce şahine sonra bizim marea ya çarpıyor. transitin şahine vurmadan önce hiç fren iyi yok. bodoslama dalmış yani. şahine vurduktan sonra durmayıp bizim araca vurup duruyor. araba sanayi de . olayla ilgili yoruM yapmıyorum!fotoğrafları cepten yuklemeye çalışıyorum Not :olay 2 gün önce oldu

Artık bizim de ÇITIR Hasarlı aracımız var !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkantasdemir -- 31 Temmuz 2011; 23:46:04 >

• geçmiş olsun size bişey olmamış önemli olan bu diyelim
  • Başka bir işle meşgulmüştür veya cep telefonu ile konuşuyordur.Her gün meydana geliyor bu tür kazalaar.Geçmiş olsun.
  • Geçmiş olsun. Transit'in sigortası hasarınızı ödeyecektir.
  • Kazayı yapan Engelli çocukları taşıyan servis soforu. acelesi olduğu için hızlı olduğunu söyledi. halbuki can taşıyor arabasında . daha dikkatli gitmesi lazım. cana gelecek mala gelsin ama bu 6. ayda 4. kazası . insan uzuluyor ama neyse . hayirlisi . sigortadan alacağız ınş. parayı. bizde kusur gözükmüyor. ama ilk çarptığı şahin o etki ile sürüklenip evin duvarina vuruyor . allah servisleki çocuklara birşey olmadı . bir verdiğimiz karşı geldi. Allah korudu allah.
  • geçmiş olsun
  • Geçmiş olsun öncelikle. Çok abartı birşey yok gibi araçta. Tamponu değiştirir, bagaj kapağını düzeltir, arka çamurluğu da bir yerde kesip kaynak yapar muhtemelen. Ama eskisi gibi hatta daha da güzel yapar iyi bir usta...
  • Geçmiş olsun,engelli çocukları o şoföre emanet eden kurum,umarım işine son verir .
  • geçmiş olsun Allah korumuş herkesi.
  • Geçmiş Olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: hey joe

Geçmiş olsun,engelli çocukları o şoföre emanet eden kurum,umarım işine son verir .

Sanki yeni alacağı sofor farklı olacak bundan. Adama da hak vermek lazım cunki işleri çok acele bir de çocuklar engelli olunca aileleri tam zamanında almak istiyorlar ama bilmiyorum hayırlısı.
  • Geçmiş olsun öncelikle,Allah'tan anneniz inip dısarda konuşmamış zira
    yolda ne zaman tel.calsa aracın önüne gecer hem konusurum hem sigara
    molası veririm aslında bu kaza haberleri bizlere de tecrübe oluyor.
    olmaz dememek lazım.
  • Geçmiş olsun
  • geçmiş olsun arkadaşım. Bu arada tampondaki reflektörleri ve marea liberty yada exclusive yazılarını mutlaka taktir çünkü çok pahalılar.sonra ben hallederim deyip fiyatlarını duyunca şoka girme:)
    Tekrar geçmiş olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz60

Geçmiş olsun öncelikle,Allah'tan anneniz inip dısarda konuşmamış zira
    yolda ne zaman tel.calsa aracın önüne gecer hem konusurum hem sigara
    molası veririm aslında bu kaza haberleri bizlere de tecrübe oluyor.
    olmaz dememek lazım.

Anlattığına göre darbe geldiği anda direksiyona müdahale edip kaldırımda ki çocuklara ve demir bariyerlere carpmaktan kurtarmış.Neyse ki ıçerde ve vites boşta , el freni çekili değilmiş.yoksa daha fazla hasar ortaya çıkacak belki de biri yakalanacaktı .
  • Çok geömiş olsun. insanın canı acır ister istemez. sizde birşey yok ya önemli olan o.

bir kurban kestirmeyi deneyin derim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: banchi_doğan

Çok geömiş olsun. insanın canı acır ister istemez. sizde birşey yok ya önemli olan o.

bir kurban kestirmeyi deneyin derim. :)

Düşünüyoruz ama maddi durum. bilmiyorum :)
  • Geçmiş Olsun
  • geçmiş olsun üzülüyorsun ama elinden birşey gelmiyor malesef
  • Pazartesi arabaya gidip tam fotoğrafları ekleyeceğim.biraz bilgi alıp buraya ekleyeceğim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.