Şimdi Ara

Artık Araç Fiyatlarına Dur Denmesi Gerekiyor!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: cemehsim

Her yıl satış rekorları kırılıyor kim niye dur desin

Aynen Millet Yakıt veya Araba almasa 1 ay dayansa toplu taşıma kullansa süper olur ama biziim millet hem yatacak hem indirim bekleyecek abi
  • Siz böyle aldınız sürece kimse dur demez kazığa devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 8 yılın rekoru diyordu daha dünkü haberde bizde bu iştah varken zor düşer fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 yaşında hondaların 30-40 a satıldığı piyasada her araba her fiyata gidebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Son 8 yılın rekoru diyordu daha dünkü haberde bizde bu iştah varken zor düşer fiyatlar

Ama hocam 5-10 yaşındaki arabaya da ben güvenip binmem de ailemi de bindirmem. Her yeri metal yorgunluğu olmuştur o arabanın. Lifte kaldırsan motorun olduğu yer aşağı çökecek kadar yorulmuştur hem de. Metal yorgunluğu hocam her yerinden metal yorgunluğu akıyordur o arabaların. O yüzden ne yapıp ne edip sıfır araba almamız ve araba 3 yaşına gelip metali yorulmaya başlamadan satmamız lazım. Zaten motorları da bunların 50 bin km gidecek şekilde yapılıyor. O piyasada görülen 200-300 bin kilometreler hep yalan. Sonuna sıfır ekliyorlar. O yüzden evi satın arsayı satın 0 araba alın. Gidip metali yorulmuş arabayla uğraşmayın.

DN: Bu mesaj ağır bir ironi içerir.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Yapacak bişey yok hocam o zaman bu fiyatlara katlanacaz
    Yalnız metal yorgunluğuna katılmıyorum araç şasilerinin ömrü o kadar kısa değil motorlar da çok rahat 200bini görüyor şirket araçlarımızda var ordan biliyorum
    İkinci elde asıl sıkıntı insanlar dürüst değil her tarafı boyalı yok lokal boya var motor bitik şanzıman motor süper gibi yalanlardan insanlar bıktığı için sıfıra yöneliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: drsalmonella

Yapacak bişey yok hocam o zaman bu fiyatlara katlanacaz
    Yalnız metal yorgunluğuna katılmıyorum araç şasilerinin ömrü o kadar kısa değil motorlar da çok rahat 200bini görüyor şirket araçlarımızda var ordan biliyorum
    İkinci elde asıl sıkıntı insanlar dürüst değil her tarafı boyalı yok lokal boya var motor bitik şanzıman motor süper gibi yalanlardan insanlar bıktığı için sıfıra yöneliyor

Dipnotu okusaydınız mesajımı anlardınız. Kendi aracım daha yeni 201.000 oldu. Ha bi de kendisi 2000 model.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goodorevil -- 4 Temmuz 2016; 23:11:09 >

• Millet aldığı sürece böyle gider. Kredi almak bu kadar kolay olduğu sürece böyle gider. Kimse yatırım yapmıyor herkes birbirine nispet yapıyor

• 'dur' diye mesaj atan kesin vardir diye girdim sasirmadim... Bu forumu birakmanin zamani geliyor gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Havya Makinesi

quote:

Orijinalden alıntı: Carser

2007 Getz 20 bin dediniz. Maasınız asgari ucret olsa 48 asgari ucret yapar.

2016 i20 50 bin. Yine asgari ucret ile 38 asgari ucret yapar.

siz sanirim parayi sadece arabayi yatiriyorsunuz elektrik su yemek gibi ihtiyaclarin zam oranlarini goz onune almiyorsunuz birde dolu i20 mi? bizim aracimiz dolu idi ve otomatikti. oyle ise kisa zamanda hyundai bayiisine ugrama vakti geldi

eskiden kredi almak bu kadar kolay degildi aldigin zamanda faizler cok yuksekti bu gune gore.

sonuç olarak faizlerin düşmesi iyi birşey. halkın yararına olan bişey. isteyen kredi çeker ev alır. isteyen kredi çeker dünya turu yapar. herkesin kendi bileceği bişey.

• goodorevil kullanıcısına yanıt
    Jeton banjitli

• Durmayacak zaten, siz gelirinizi arttırmak zorunda kalacaksınız.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    hmmm

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.