Şimdi Ara

Artifact relic özelliği ve bonus soru.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu 7.3 patchinde artifact reliclere özellik basılacağı falan yazıyordu Vindicar'da forge ile ben açamadım böyle bir özellik çıkmadı haritalardaki tüm görevleride bitirdim gibi duruyor world questleri istisnasız yapıyorum sağda solda dolanırlen eksik göreve hiç raslayamadım.

Daha açılmadımı bu özellik yoksa budamı şansa açılıyor legedary falan gibi?

Birde class mountu hakkında yapılması gereken görevlerin listesi olan bir link varmı elinizde? Eskiden wowheadde chain görevler listelenirdi artık listelenmiyor yada ben göremiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O büyük ihtimal ya raidle ya raidden hemen önce açılacak şimdilik kinsede açık değil, class mountu için broken shore questlineını bitirmen gerekiyor 14 chapterı da. Genelde 100 demon kes 100 bundan topla vs görevleri hep

• Teşekkür ederim cevabın için class mount için her karakterde aynısını yapmalıyım o zaman doğrumu?

• De get D kullanıcısına yanıt
    Malesef ama uçmayı aldıktan sonra 1 saate bitiyo max

• 9 World quest bitirmen gereken görev var sanırım bir de
  • Argus 3. kısmı 3.hafta bu Çarşamba açılacak
  • Class mount için hangi ahciyi tamamlamak gerekiyor ? bakabileceğimiz bir site varmı?
    Ona gore 1 aylık açtırıp bende alayım diyorum.
    en son bıraktıgım da classhall da sadece gunluk gorev vardı ama ustune geldiyse bilemiyorum tabi.
  • - artifact relic özellikleri 13 Eylül bugün açılmış olması lazım. patch 7,3 özelliklerini birden getirmediler. 3 haftaya böldüler.

- class mount için achiev: "Breaching the Tomb" adlı achievment.
    çok fazla sürmüyor. ilk zamanlarında haftalar sürüyordu. şimdi yeni patch'lerle baya kolay bitiyor

@Psikobat @De get

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoRriZ -- 13 Eylül 2017; 17:30:4 >
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.Şimdi baktım 5 tane kalmış.Actırayım madem uzun sürmüyor :)
  • BoRriZ kullanıcısına yanıt
    Araya bir soru daha sıkıştırsam _? :)
    Dk da yaptım bitirdim lock içinde yapayım dedim ama legion istilası muhabeti ilk haftasından hatırlıyorum oda orada kalmış(Defending Broken Isles),haliyle şuan öyle bir şey olmadığı için görevi hiç bir şekilde yapılmıyor bir sonraki aşamayada geçilmiyor.
    Çözümü varmı acaba bildiğiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.