Şimdi Ara

Articulator ile İngilizce telaffuzunuzu test edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
6
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Uygulama Haber >> Articulator ile İngilizce telaffuzunuzu test edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    25460 Mesaj

Son dönemde uygulama mağazalarında Türk geliştiricilerin elinden çıkan uygulamaların sayısı hızla artıyor.

Sestek ses ve iletişim hizmetleri tarafından App Store'da indirmeye sunulan Articulator, İngiizce telaffuzunu test etmek isteyenlere güzel bir imkan sunuyor. Sestek zaten halihazırda GVZ adlı ses tanıma ve metne dönüştürme yazılımları geliştirmekte.

Articulator kullanıcılardan ekrana getirilen ifadeleri seslendirmelerini bekliyor ve telaffuzlarını değerlendirerek yorumlar iletiyor. Türkçe ve İngilizce desteği sunan uygulama, ifadeleri telaffuz etme biçiminize ve tonlamanıza bakarak bu iki dilde telaffuz becerinizi ölçüyor ve yorumluyor. Articulator, App Store'da iPhone kullanıcıları için ücretsiz olarak yerini aldı.

|
    |

• Yüzbaşı
    721 Mesaj
    Google playstoreda da olsa keske boyle bir uygulama merak ettim simdi nasil olmus
    |
    |
  • Haber Editörü
    4956 Mesaj
    Fikir süper. İndiriyorum bakalım nasıl

edit: program beklenildiği gibi değil. Konuşuyorsun ve okuma hızın yavaş,normal yada hızlı diyor. Bunun haricinde bir şey yok. Kelimelere telafuzzuna bakmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 10 Haziran 2013; 15:55:54 >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: emre7107

İngilizce Öğretmeniyim. Uygulama yetersiz. Denemek için orada yazılı olandan başka kelimeler de sıkıştırdım araya. Yine de güzel dedi.
    quote:

İngilizce Öğretmeniyim. Uygulama yetersiz. Denemek için orada yazılı olandan başka kelimeler de sıkıştırdım araya. Yine de güzel dedi.

siriyle boş muhabbet edebiliyorsanız sizden iyisi yok

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Yüzbaşı
    929 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

quote:

:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Orjinal Laptop Yedek Parça
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.